wróć

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca 2008

PROGRAM

1. Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 24 listopada br. pod numerem tel. (058) 685-63-49 lub osobiście w Gminnym Centrum Informacji w Stężycy.
2. Prawo do udziału w rozgrywkach mają pięcioosobowe drużyny składające się z osób urodzonych w 94 r. i starszych.
3. Losowanie drużyn i ustalenie harmonogramu rozgrywek 26 - 27 listopada br.
4. Mecze będą rozgrywały się w niedziele w godzinach popołudniowych wg harmonogramu ustalonego po losowaniu. Pierwsze rozgrywki odbędą się w dniu 7 grudnia br.

REGULAMIN GRY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

1. Prawo do udziału w rozgrywkach mają osoby urodzone w 94 r. i starsi.
2. Podczas rozgrywek zawodnicy obowiązani są posiadać halowe obuwie sportowe oraz jednolite kolorystycznie, numerowane koszulki.
3. Mecze rozgrywane są 2 razy po 10 minut.
4. Przerwa między połowami trwa 1 minutę.
5. Przerwy pomiędzy meczami wynoszą 5 minut.
6. Zespoły przystępują do gry w pięcioosobowym składach: 4 graczy w polu + bramkarz, do 5 rezerwowych.
7. Obowiązują zmiany hokejowe.
8. Kary:
- wykluczenie na 2 minuty,
- wykluczenie z gry (zawodnik wraca do gry w momencie utraty bramki przez drużynę grającą w osłabieniu).
9. Faule popełnione w czasie jednej połowy przez drużynę sumują się. Popełnienie trzech fauli podczas jednej połowy uprawnia drużynę przeciwną do wykonania rzutu karnego przedłużanego, tj. z odległości 9 metrów.
10. Odległość wykonywania rzutów karnych wynosi 6m.
11. Każdy zawodnik może grać tylko w drużynie, do której został zgłoszony.
12. Nie obowiązują spalone.
13. W pozostałych kwestiach obowiązują przepisy PZPN.
14. System oraz harmonogram rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn i zostanie ustalony po losowaniu.
15. Niezastosowanie się do regulaminu może skutkować wykluczeniem zawodnika lub drużyny z gry.

UZUPEŁNIENIE DO REGULAMINU ROZGRYWEK

- z grupy wychodzą 2 najlepsze drużyny,
- punktacja przebiega w następujący sposób: wygrana 3 pkt, remis 1 pkt, przegrana 0 pkt,
- w przypadku jednakowej ilości punktów decyduje różnica bramek strzelonych i straconych,
- w przypadku jednakowej różnicy bramek 2 drużyn decyduje wynik bezpośredniego spotkania,
- w przypadku remisowego wyniku spotkania bezpośredniego lub jednakowej różnicy bramek więcej niż 2 drużyn decydują rzuty karne (5 rzutów karnych, w przypadku remisu do uzyskania przewagi).
- drużyna musi być gotowa do gry na 5 minut przed planowanym wg. terminarza rozpoczęciem meczu. Niestawienie się spowoduje walkower z wynikiem 3:0.

UWAGA!!!
1. Drużyny, które zgłoszą się udziału w turnieju są zobowiązane do bieżącego monitorowania harmonogramu rozgrywek we własnym zakresie, począwszy od 27 listopada i zaznajamiania się z terminami własnych meczy. Harmonogram będzie zamieszczony na stronie głównej www.gminastezyca.pl (dział Aktualności 2008).
2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu oraz harmonogramu rozgrywek.
3. Za zagubione lub pozostawione rzeczy osobiste podczas turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności.

PODZIAŁ NA GRUPY

W wyniku komisyjnego losowania w składzie
- Bogusław Darsznik - Sekretarz Gminy Stężyca,
- Ewa Borzestowska - pracownik UG
- Łukasz Wolny - pracownik UG
dokonano podziału zgłoszonych drużyn na następujące grupy:

Grupa A - gra w Klukowej Hucie
1. Gościniec Orzeł Gołubie
2. UKS Kaszub
3. Stężycka Huta
4. KS Klukowa Huta
5. Amigos

Grupa B - gra w Klukowej Hucie
1. DDD Klukowa Huta
2. Gimnazjum Klukowa Huta
3. Wicher Czaple
4. 69 Team
5. Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB

Grupa C - gra w Kamienicy Szlacheckiej
1. Dream Team
2. Pasteam
3. Szmacianka
4. Borucino
5. Orliki

Grupa D - gra w Kamienicy Szlacheckiej
1. Bajer Zgorzałe
2. FC Kamienica
3. Sprite
4. Gladiator Potuły
5. KS Sulmin

Mecze będą rozgrywać się na dwóch halach sportowych: grupy A i B grają w Klukowej Hucie, grupy C i D w Kamienicy Szlacheckiej. Rozgrywki będą odbywały się nie od 30 listopada, lecz w dniach 7 i 14 grudnia na obu halach oraz finał w dniu 28 grudnia br. w Klukowej Hucie.

TERMINARZ ROZGRYWEK FAZY GRUPOWEJ

Dla grup A i B w Klukowej Hucie
dnia 07.12.2008 r.
1. Gościniec Orzeł Gołubie - UKS Kaszub - 14:00
2. Stężycka Huta - KS Klukowa Huta - 14:25
3. Gościniec Orzeł Gołubie - Amigos - 14:50
4. UKS Kaszub - Stężycka Huta - 15:15
5. KS Klukowa Huta - Amigos - 15:40
6. DDD Klukowa Huta - Gimnazjum Klukowa Huta - 16:05
7. Wicher Czaple - 69 Team - 16:30
8. DDD Klukowa Huta - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB - 16:55
9. Gimnazjum Klukowa Huta - Wicher Czaple - 17:20
10. 69 Team - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB - 17:45

dnia 14.12.2008 r.
1. Gimnazjum Klukowa Huta - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB - 14:00
2. DDD Klukowa Huta - Wicher Czaple - 14:25
3. Gimnazjum Klukowa Huta - 69 Team - 14:50
4. Wicher Czaple - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB - 15:15
5. DDD Klukowa Huta - 69 Team - 15:40
6. UKS Kaszub - Amigos - 16:05
7. Gościniec Orzeł Gołubie - Stężycka Huta - 16:30
8. UKS Kaszub - KS Klukowa Huta - 16:55
9. Stężycka Huta - Amigos - 17:20
10. Gościniec Orzeł Gołubie - KS Klukowa Huta - 17:45

Dla grup C i D w Kamienicy Szlacheckiej
dnia 07.12.2008 r.
1. Dream Team - Pasteam - 14:00
2. Szmacianka - Borucino - 14.25
3. Dream Team - Orliki - 14:50
4. Pasteam - Szmacianka - 15:15
5. Borucino - Orliki - 15:40
6. Bajer Zgorzałe - FC Kamienica - 16:05
7. Sprite - Gladiator Potuły - 16:30
8. Bajer Zgorzałe - KS Sulmin - 16:55
9. FC Kamienica - Sprite - 17:20
10. Gladiator Potuły - KS Sulmin - 17:45

dnia 14.12.2008 r.
1. FC Kamienica - KS Sulmin - 14:00
2. Bajer Zgorzałe - Sprite - 14:25
3. FC Kamienica - Gladiator Potuły - 14:50
4. Sprite - KS Sulmin - 15:15
5. Bajer Zgorzałe - Gladiator Potuły - 15:40
6. Pasteam - Orliki - 16:05
7. Dream Team - Szmacianka - 16:30
8. Pasteam - Borucino - 16:55
9. Szmacianka - Orliki - 17:20
10. Dream Team - Borucino - 17:45

 

WYNIKI I ETAPU ROZGRYWEK FAZY GRUPOWEJ Z 7 GRUDNIA 2008R.

Klukowa Huta 07.12.2008 r.

1. Gościniec Orzeł Gołubie - UKS Kaszub godz. 14:00 wynik 2:5
2. Stężycka Huta - KS Klukowa Huta godz. 14:25 wynik 1:2
3. Gościniec Orzeł Gołubie – Amigos godz. 14:50 wynik 1:8
4. UKS Kaszub - Stężycka Huta godz. 15:15 wynik 3:3
5. KS Klukowa Huta – Amigos godz. 15:40 wynik 3:1
6. DDD Klukowa Huta - Gimnazjum Klukowa Huta godz. 16:05 wynik 13:0
7. Wicher Czaple - 69 Team godz. 16:30 wynik 3:1
8. DDD Klukowa Huta - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB godz. 16:55 wynik 4:0
9. Gimnazjum Klukowa Huta - Wicher Czaple godz. 17:20 wynik 4:4
10. 69 Team - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB godz. 17:45 wynik 4:1

Kamienica Szlachecka 07.12.2008 r.

1. Dream Team - Pasteam godz. 14:00 wynik 3:0
2. Szmacianka - Borucino godz. 14.25 wynik 1:5
3. Dream Team - Orliki godz. 14:50 wynik 10:0
4. Pasteam - Szmacianka godz. 15:15 wynik 1:3
5. Borucino - Orliki godz. 15:40 wynik 11:0
6. Bajer Zgorzałe - FC Kamienica godz. 16:05 wynik9:0
7. Sprite - Gladiator Potuły godz. 16:30 wynik 1:5
8. Bajer Zgorzałe - KS Sulmin godz. 16:55 wynik 3:0 (walkower)
9. FC Kamienica - Sprite godz. 17:20 wynik 0:2
10. Gladiator Potuły - KS Sulmin godz. 17:45 wynik 3:0 (walkower)

WYNIKI II ETAPU ROZGRYWEK FAZY GRUPOWEJ Z 14 GRUDNIA 2008R.

Klukowa Huta 14.12.2008 r.

1. Gimnazjum Klukowa Huta - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB godz. 14:00 wynik 2:7
2. DDD Klukowa Huta - Wicher Czaple godz. 14:25 wynik 5:0
3. Gimnazjum Klukowa Huta - 69 Team godz. 14:50 wynik 7:0
4. Wicher Czaple - Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB godz. 15:15 wynik 0:1
5. DDD Klukowa Huta - 69 Team godz. 15:40 wynik 8:0
6. UKS Kaszub – Amigos godz. 16:05 wynik 1:1
7. Gościniec Orzeł Gołubie - Stężycka Huta godz. 16:30 wynik 1:6
8. UKS Kaszub - KS Klukowa Huta godz. 16:55 wynik 2:2
9. Stężycka Huta – Amigos godz. 17:20 wynik 2:1
10. Gościniec Orzeł Gołubie - KS Klukowa Huta godz. 17:45 wynik 2:6

Kamienica Szlachecka 14.12.2008 r.

1. FC Kamienica - KS Sulmin godz. 14:00 wynik 3:0 (walkower)
2. Bajer Zgorzałe – Sprite godz. 14:25 wynik 7:0
3. FC Kamienica - Gladiator Potuły godz. 14:50 wynik 1:1
4. Sprite - KS Sulmin godz. 15:15 wynik 3:0 (walkower)
5. Bajer Zgorzałe - Gladiator Potuły godz. 15:40 wynik 5:0
6. Pasteam – Orliki godz. 16:05 wynik 6:2
7. Dream Team – Szmacianka godz. 16:30 wynik 6:0
8. Pasteam – Borucino godz. 16:55 wynik 1:8
9. Szmacianka – Orliki godz. 17:20 wynik 4:0
10. Dream Team – Borucino godz. 17:45 wynik 1:5

 

SKUMULOWANE WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

GRUPA A

Miejsce Nazwa drużyny Zdobyte punkty Strzelone/stracone
1 KS Klukowa Huta 3+3+1+3=10 2/1+3/1+2/2+6/2=13/6
2 Stężycka Huta 0+1+3+3=7 1/2+3/3+6/1+2/1=12/7
3 UKS Kaszub 3+1+1+1=6 5/2+3/3+1/1+2/2=11/8
4 Amigos 3+0+1+0=4 8/1+1/3+1/1+1/2=11/7
5 Gościniec Orzeł Gołubie 0+0+0+0=0 2/5+1/8+1/6+2/6=6/25

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA B

Miejsce Nazwa drużyny Zdobyte punkty Strzelone/stracone
1 DDD Klukowa Huta 3+3+3+3=12 13/0+4/0+5/0+8/0=30/0
2 Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB 0+0+3+3=6 0/4+1/4+7/2+1/0=9/10
3 Wicher Czaple 3+1+0+0=4 3/1+4/4+0/5+0/1=7/11
4 Gimnazjum Klukowa Huta 0+1+0+3=4 0/13+4/4+2/7+7/0=13/24
5 69 Team 0+3+0+0=3 1/3+4/1+0/7+0/8=5/19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA C

Miejsce Nazwa drużyny Zdobyte punkty Strzelone/stracone
1 Borucino 3+3+3+3=12 5/1+11/0+8/1+5/1=29/3
2 Dream Team 3+3+3+0=9 3/0+10/0+6/0+1/5=20/5
3 Szmacianka 0+3+0+3=6 1/5+3/1+0/6+4/0=8/12
4 Pasteam 0+0+3+0=3 0/3+1/3+6/2+1/8=8/16
5 Orliki 0+0+0+0=0 0/10+0/11+2/6+0/4=2/31

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA D

Miejsce Nazwa drużyny Zdobyte punkty Strzelone/stracone
1 Bajer Zgorzałe 3+3+3+3=12 9/0+3/0+7/0+5/0=24/0
2 Gladiator Potuły 3+3+1+0=7 5/1+3/0+1/1+0/5=9/7
3 Sprite 0+3+0+3=6 1/5+2/0+0/7+3/0=6/12
4 FC Kamienica 0+0+3+1=4 0/9+0/2+3/0+1/1=4/12
5 KS Sulmin 0+0+0+0=0 0/3+0/3+0/3+0/3=0/12

 

 

 

 

 

 

 

TERMINARZ MECZY FAZY PUCHAROWEJ 28 GRUDNIA 2008 R.

miejsce rozgrywek Klukowa Huta

Cwierćfinał:

1. KS Klukowa Huta - Dream Team, godz. 14:00
2. Stężycka Huta - Bajer Zgorzałe, godz. 14:25
3. DDD Klukowa Huta - Gladiator Potuły, godz. 14:50
4. Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB - Borucino, godz. 15:15

Półfinał:
1. Zwycięzca 1 meczu 1/4 finału - Zwycięzca 3 meczu 1/4 finału, godz. 15:40
2. Zwycięzca 2 meczu 1/4 finału - Zwycięzca 4 meczu 1/4 finału, godz. 16:05


Mecz o 3 miejsce:
Przegrany z 1 meczu 1/2 finału - Przegrany z 2 meczu 1/2 finału, godz. 16:40


FINAŁ:
Zwycięzca 1 meczu 1/2 finału - Zwycięzca 2 meczu 1/2 finału, godz. 17:05

17:30 - Wręczenie nagród

 

WYNIKI MECZY FAZY PUCHAROWEJ 28 GRUDNIA 2008 R.

miejsce rozgrywek Klukowa Huta

Cwierćfinał:

1. KS Klukowa Huta - Dream Team, godz. 14:00 wynik 0:2
2. Stężycka Huta - Bajer Zgorzałe, godz. 14:25 wynik 0:1
3. DDD Klukowa Huta - Gladiator Potuły, godz. 14:50 wynik 0:1
4. Gołubie Stowarzyszenie SERCE KASZUB - Borucino, godz. 15:15 wynik 1:3

Półfinał:
1. Dream Team - Gladiator Potuły, godz. 15:40 wynik 1:0
2. Bajer Zgorzałe - Borucino, godz. 16:05 wynik 3:2


Mecz o 3 miejsce:
Gladiator Potuły - Borucino, godz. 16:40 wynik 2:3


FINAŁ:
Dream Team - Bajer Zgorzałe, godz. 17:05 wynik 0:1

17:30 - Wręczenie pucharów i medali:
za I miejsce - drużyna Bajer Zgorzałe
za II miejsce - drużyna Dream Team
za III miejsce - drużyna Borucino
oraz piłek dla wszystkich uczestniczących w finałach drużyn.

Pliki do pobrania: