Wybrany okres:

O nas

Wtorek, 1 marca 2016 Gminna formacja taneczna „Jowita Dance Stężyca” rozpoczęła swą działalność w październiku 2014 roku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę taneczną pod kierownictwem Pani Jowity Czarneckiej-Tereba, kilkukrotnej Mistrzyni Polski.

Jowita Dance Stężyca na IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Tańca Nowoczesnego Mark 'N' Move w Luboniu koło Poznania

Jowita Dance Stężyca na IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Tańca Nowoczesnego Mark 'N' Move w Luboniu koło Poznania Piątek, 9 listopada 2018 Jowita Dance Stężyca po raz kolejny zaprezentowała swoje umiejętności podczas IV Ogólnopolskich Mistrzostw w tańcu nowoczesnym Mark ‘N’ Move w Luboniu koło Poznania. Zawody te odbywały się w dniach 27-28 października, a nasi reprezentanci tańczyli w stylu disco dance.

Obóz taneczny Jowita Dance Stężyca

Obóz taneczny Jowita Dance Stężyca Wtorek, 6 lutego 2018 Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych, które przypadają w województwie pomorskim od 29 stycznia do 9 lutego 2018 roku.

Mistrzostwa Europy w tańcu Disco Freestyle i Disco Dance – 01-04.11.2017 Mińsk

Mistrzostwa Europy w  tańcu Disco Freestyle i Disco Dance – 01-04.11.2017 Mińsk Poniedziałek, 4 grudnia 2017 Reprezentanci Gminy Stężyca z Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca w dniach od 01-04 listopada br. brali udział w Mistrzostwach Europy Disco Freestyle i Disco Dance. Był to ich debiut w takiej randze wydarzeniu sportowym. W Mistrzostwach brało udział ok. 2 tysięcy zawodników, zaś

Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle w Twardogórze

Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle w Twardogórze Czwartek, 30 listopada 2017 W dniach od 17 do 19 listopada 2017 roku odbywały się XXIV Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle w Twardogórze. Nasza kadra taneczna licząca 30 młodych adeptów tańca wywalczyła w turnieju klasowym jaki i otwartym 44 medale. Starty odbywały się w sportowym tańcu nowoczesnym oraz

Mistrzostwo Polski dla Jowita Dance Stężyca w Karczewie

Mistrzostwo Polski dla Jowita Dance Stężyca w Karczewie Wtorek, 7 marca 2017 W ostatni weekend 4 i 5 marca odbyły się w Karczewie Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Freestyle, Street Dance Show oraz Mistrzostwa Polski Cheerleaders & A.D.F.P. organizowane przez Polską Federację Tańca.

Kolejne sukcesy naszej Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca.

Kolejne sukcesy naszej Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca. Wtorek, 24 stycznia 2017 Kolejny raz formacja Jowita Dance Stężyca odniosła wielki sukces na XXIII Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle, które odbyły się w dniach 17.11.2016-20.11.2016 w Twardogórze.

Formacja Taneczna „Jowita Dance Stężyca”

Formacja Taneczna „Jowita Dance Stężyca” Wtorek, 6 września 2016 serdecznie zaprasza na zajęcia taneczne w nowym roku szkolnym, które rozpoczynają się od 5 września 2016 roku

Obóz taneczny Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca

Obóz taneczny Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca Piątek, 2 września 2016 W dniach od 18 do 27 lipca 2016 r. odbył się w Władysławowie obóz taneczny dla dzieci trenujących w Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca. W zgrupowaniu udział wzięło 30 dzieci z terenu Gminy Stężyca, które tańczyły pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Ogłoszenie - nowy sezon zajęć tanecznych Jowita Dance Stężyca

Ogłoszenie - nowy sezon zajęć tanecznych Jowita Dance Stężyca Wtorek, 1 marca 2016 Wójt Gminy Stężyca i Jowita Dance Stężyca serdecznie zapraszają na nowy sezon taneczny, który rozpocznie się od poniedziałku 7 września 2015 r.Harmonogram zajęć odbędzie się według planuz poprzedniego semestru dla wszystkich grup tanecznych.

Formacja Taneczna Jowita Dance Stężyca na Turnieju Tańca w Łebie

Formacja Taneczna Jowita Dance Stężyca na Turnieju Tańca w Łebie Wtorek, 1 marca 2016 Gminna Formacja Taneczna „Jowita Dance Stężyca” wzięła udział w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Łeba 2016”. W turnieju udział brało 35 osób na stałe uczestniczących do szkoły tańca w Stężycy. Był to udany występ dla naszych reprezentantów, którzy pod okiem opiekunów tańca wywalczyli liczne miejsca na podium w trzech kategoriach.