wróć

II Edycja Ligi Piłki Nożnej Halowej sezon 2011/12

 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Nasz Dach/Zielke Stężyca 12 32 10 2 0 70-18
2. Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec 12 31 10 1 1 67-16
3. Hirsz/Wedam Stężyca 12 26 8 2 2 58-30
4. Champion Zgorzałe 12 24 8 0 4 50-36
5. Żwir-Best Stężycka Huta 12 21 7 0 5 63-29
6. Gromik Gowidlino 12 19 6 1 5 43-32
7. Rekowski Stężyca 12 19 6 1 5 51-43
8. Gladiator Potuły 12 16 5 1 6 38-56
9. Borucino 12 13 4 2 6 40-41
10. Acrylex 12 12 4 0 8 49-64
11. Gwardia Goldex Kiełpino 12 7 2 1 9 32-40
12. Wicher Czaple 12 6 2 0 10 29-79
13. Mały Team Kościerzyna 12 3 1 0 11 17-116

Kolejka 1 - 19 listopada 2011

1 Acrylex
Arek Stencel
Dawid Plichta
2-7  Hirsz/Wedam Stężyca
Marcin Szmyktke x 3
Rafał Synak x 2
Szymon Zarach
Ireneusz Zarach
14:00
2 Borucino
Bartosz Stencel
Mateusz Bucior
Łukasz Bucior
Paweł Szyca
4-6 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
Szymon Julke x 2
Mateusz Cyman
Sylwester Las
14:50
3 Gladiator Potuły
Kamil Gański
1-8 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 3
Dawid Ziegert x 2
Michał Mejer II
Michał Mejer
Damian Synak
15:40
4 Gromik Gowidlino 0-3 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski
Michał Szuta
Adam Zaworski
16:30
5 Mały Team Kościerzyna 0-13 Żwir-Best Stężycka Huta
Michał Woźniak x 5
Dawid Wiczkowski x 3
Paweł Kacprzak x 2
Patrycjusz Zarach
Adam Gostkowski
Mateusz Zarach
17:20
6 Rekowski Stężyca
Emanuel Domaschke x 2
Radosław Kabała x 2
Kamil Kropidłowski x 2
Dominik Rekowski
7-1 Wicher Czaple
Łukasz Okoń
18:10

Kolejka 2 - 26 listopada 2011

1 Gwardia Goldex Kiełpino 4-4 Hirsz/Wedam Stężyca
Marcin Szmytke
Grzegorz Gruchała
Mateusz Gruchała
Rafał Synak
15:00
2 Acrylex 0-6 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 2
Jakub Ferdynus x 2
Damian Synak
samobójcza
15:50
3 Borucino
Paweł Szyca x 2
Darek Zaborowski
3-5 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 3
Michał Szuta
Robert Ziegert
16:40
4 Gladiator Potuły
Michał Butowski x 2
Szymon Gański
3-4 Żwir-Best Stężycka Huta
Michał Woźniak x 3
Paweł Kacprzak
17:30
5 Gromik Gowidlino v.o.0-5 Wicher Czaple 18:20
6 Mały Team Kościerzyna 0-11 Rekowski Stężyca
Radosław Kabała x 3
Emanuel Domaschke x 3
Dominik Kulwikowski x 2
Robert Jereczek
Kamil Kropidłowski
Marcin Hinca
19:10

Kolejka 3 - 3 grudnia 2011

1 Gwardia Goldex Kiełpino 0-1 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski
15:00
2 Hirsz/Wedam Stężyca
Mateusz Gruchała
Bartek Biber
2-2 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Jakub Ferdunus
Damian Synak
15:50
3 Acrylex
Tomasz Mielewczyk x 2
Łukasz Gronda
Dawid Plichta
4-6 Żwir-Best Stężycka Huta
Mateusz Zarach x 3
Tomasz Gostkowski
Michał Woźniak
Adam Gostkowski
16:40
4 Borucino
Bartosz Stencel x 2
Krzysztof Wojtala
Paweł Szyca
Mikołaj Regliński
5-3 Wicher Czaple
Łukasz Okoń
Marcin Chocholewski
Rafał Bielawa
17:30
5 Gladiator Potuły 0-7 Rekowski Stężyca
Radosław Kabała x 4
Kamil Kropidłowski
Marcin Hinca
Robert Jereczek
18:20
6 Gromik Gowidlino
Robert Gliszczyński x 3
Karol Reclaw x 2
Krystian Marciński x 2
Robert Konkel x 2
Rafał Raclaf
Mikokłaj Burandt
Sebastian Hinca
12-1 Mały Team Kościerzyna
Krzysztof Liedtke
19:10

Kolejka 4 - 10 grudnia 2011

1 Gwardia Goldex Kiełpino
Krzysztof Dymek
Waldemar Trepczyk
2-4 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Damian Synak x2
Krzysztof Cichosz
Michał Mejer II
14:00
2 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x4
Artur Piechowski x2
6-4 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Artur Szuta x2
Dariusz Kropidłowski
Adam Zaworski
14:50
3 Hirsz/Wedam Stężyca
Mateusz Gruchała x2
Rafał Synak
Ireneusz Zarach
4-3

Żwir-Best Stężycka Huta
Michał Woźniak x 2
Tomasz Gostkowski

15:40
4 Acrylex
Tomek Mielewczyk x2
Rafał Stencel
3-4 Rekowski Stężyca
Dominik Rekowski x2
Kamil Kropidłowski
Radosław Kabała
16:30
5 Borucino v.o.5-0 Mały Team Kościerzyna 17:20
6 Gladiator Potuły
Szymon Gański
Michał Butowski
2-2 Gromik Gowidlino
Sebastian Hinca
Krystian Marciński
18:10

Kolejka 5 - 17 grudnia 2011

1 Gwardia Goldex Kiełpino 0-2 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 2
15:00
2 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Damian Hinca x 2
Łukasz Krefta
Krzysztof Cichosz
4-2 Żwir-Best Stężycka Huta
Michał Woźniak
Dawid Wiczkowski
15:50
3 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 3
Artur Piechowski x 2
Rafał Cichosz
Tadeusz Cyman
7-2 Wicher Czaple
Kamil Wenta
Marek Joskowski
16:40
4 Hirsz/Wedam Stężyca
Grzegorz Gruchała x 4
Remigiusz Czerwiński x 4
Marcin Szmytke x 3
Bartłomiej Biber
12-2 Rekowski Stężyca
Kamil Kropidłowski
Radosław Kabała
17:30
5 Acrylex
Sebastian Konkol x 3
Dawid Plichta
4-7 Gromik Gowidlino
Sebastian Hinca x 2
Krystian Marciński x 2
Rafał Reclaf
Mikołaj Burandt
Ryszard Kiedrowski
18:20
6 Borucino v.o.0-5 Gladiator Potuły
Kamil Gański
19:10

Kolejka 6 - 7 stycznia 2012

1 Gwardia Goldex Kiełpino 0-3 Żwir-Best Stężycka Huta
Tomasz Gostkowski
Paweł Kacprzak
Patrycjusz Zarach
15:00
2 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Adam Zaworski x 2
Dariusz Kropidłowski
Adam Pobłocki
Artur Szuta
Szymon Czaja samobójcza
7-0 Wicher Czaple 15:50
3 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Jakub Ferdynus x 3
Damian Synak
4-1 Rekowski Stężyca
Kamil Kropidłowski
16:40
4 Champion Zgorzałe
Artur Piechowski x 2
Robert Las
Tadeusz Cyman
Kamil Puzdrowski
Mateusz Cyman
Andrzej Peta
7-1 Mały Team Kościerzyna
Krzysztof Liedtke
Dawid Cichosz
17:30
5 Hirsz/Wedam Stężyca
Mateusz Gruchała x 3
Remigiusz Czerwiński
Ireneusz Zarach
5-3 Gromik Gowidlino
Sebastian Hinca x 2
Robert Konkel
18:20
6 Acrylex v.o. 0-5 Borucino 19:10

Kolejka 7 - 14 stycznia 2012

1 Gwardia Goldex Kiełpino
Łukasz Kruszyński x 3
Michał Konkol
Krzysztof Dymak
5-2 Wicher Czaple
Rafał Bielawa
Karol Płachecki
15:00
2 Żwir-Best Stężycka Huta
Michał Woźniak x 2
Mateusz Zarach
3-2 Rekowski Stężyca
Radosław Kabała x 2
15:50
3 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Adam Pobłocki x 6
Dariusz Kropidłowski x 4
Adam Zaworski x 2
Artur Szuta x 2
Michał Szuta
Robert Ziegert
samobójcza
17-1 Mały Team
Kościerzyna
Grzegorz Zienkiewicz
16:40 
4 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Damian Synak x 2
Krzysztof Cichosz x 2
Damian Hinca
Dawid Ziegert
6-4 Gromik Gowidlino
Robert Gliszczyński x 3
Sebastian Hinca
17:30
5 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 4
Artur Piechowski
5-3 Gladiator Potuły
Igor Blok x 2
Michał Butowski
18:20
6 Hirsz/Wedam Stężyca
Rafał Synak x 2
Remigiusz Czerwiński x 2
Marek Hinc
Mateusz Gruchała
6-1 Borucino
Bartosz Stencel
19:10

Kolejka 8 - 21 stycznia 2012

1 Gwardia Goldex Kiełpino
Łukasz Kruszyński x 2
Michał Konkol
3-4

Rekowski Stężyca
Kamil Kropidłowski x 2
Radosław Kabała
Dominik Kulwikowski

15:00
2 Wicher Czaple
Karol Płachecki x 3
Łukasz Okoń x 3
Marek Joskowski
Marek Bielawa
8-2 Mały Team Kościerzyna
Jarosław Pawłowski
Michał Czucha
15:50
3 Żwir-Best Stężycka Huta 0-2 Gromik Gowidlino
Krystian Marciński x 2
16:40
4 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 3
Artur Szuta x 2
Michał Szuta
Szymon Czaja
Adam Pobłocki
Robert Ziegert
9-0 Gladiator Potuły 17:30
5 Nasz Dach/Zielke Stężyca v.o.5-0 Borucino 18:20
6 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski
Artur Piechowski
Tadeusz Cyman
3-5 Acrylex
Tomasz Mielewczyk x 3
Dawid Plichta
Rafał Stencel
19:10

Kolejka 9 - 28 stycznia 2012

1 Gwardia Goldex Kiełpino
Łukasz Kruszyński x 2
Michał Konkol x 2
Waldemar Trepczyk x 2
Tomasz Lamk
Michał Bieszka
Krzysztof Dymek
Maciej Arndt
samobójcza
11-0 Mały Team Kościerzyna 14:00
2 Rekowski Stężyca
Radosław Kabała
Mateusz Skrzypkowski
2-4 Gromik Gowidlino
Rafał Raclaf
Błażej Wenta
Robert Konkel
Sebastian Hinca
14:50
3 Wicher Czaple
Rafał Bielawa x 2
Kamil Wenta
Mateusz Bielawa
4-7 Gladiator Potuły
Igor Blok x 2
Daniel Gański
Patryk Zarach
Michał Butowski
Patryk Gostkowski
Kamil Gański
15:40
4 Żwir-Best Stężycka Huta
Michał Woźniak x 3
Przemysław Szulfer
Mateusz Zarach
Dawid Wiczkowski
Marcin Zarach
Tomasz Gostkowski
8-3 Borucino
Paweł Szyca
Bartosz Stencel
Mateusz Bucior
16:30
5 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 4
Adam Pobłocki x 3
7-0 Acrylex 17:20
6 Champion Zgorzałe 0-1 Hirsz/Wedam Stężyca
Rafał Synak
18:10

Kolejka 10 - 4 lutego 2012

1 Gwardia Goldex Kiełpino
Łukasz Kruszyński
1-5 Gromik Gowidlino
Krystian Marciński x 2
Rafał Reclaf
Sebastian Hinca
Robert Gliszczyński
15:00
2 Mały Team Kościerzyna
Jarosław Pawłowski
1-3 Gladiator Potuły
Patryk Zarach x 2
Daniel Gański
15:50
3 Rekowski Stężyca
Radosław Kabała x 2
Jakub Naczk
Mateusz Skrzypkowski
4-4 Borucino
Macin Birr
Mateusz Bucior
Bartosz Stencel
Krzysztof Wojtala
16:40
4 Wicher Czaple
Marek Joskowski
Adam Wenta
Marcin Chocholewski
3-9 Acrylex
Sebastian Konkol x 4
Łukasz Gronda x 2
Tadeusz Tuszkowski
|Rafał Stencel
17:30
5 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Adam Zaworski x 2
Dariusz Kropidłowski
Adam Pobłocki
Robert Ziegert
5-3 Hirsz/Wedam Stężyca
Marcin Szmytke x 2
Marek Hinc
18:20
6 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Jakub Ferdynus x 4
Damian Synak
5-3 Champion Zgorzałe
Mateusz Cyman
Kamil Puzdrowski
Sylwester Las
19:10

Kolejka 11 - 11 lutego 2012

1 Gwardia Goldex Kiełpino
Waldemar Trepczyk
Łukasz Kruszyński
2-4 Gladiator Potuły
Patryk Gostkowski x 2
Daniel Gański
Igor Blok
15:00
2 Gromik Gowidlino
Krystian Marciński x 2
2-0 Borucino 15:50
3 Mały Team Kościerzyna
Grzegorz Zienkiewicz x 3
Przemysław Pawłowski
Krzysztof Liedtke
5-10 Acrylex 16:40
4 Wicher Czaple
 
v.o.0-5 Hirsz/Wedam Stężyca
 
17:30
5 Żwir-Best Stężycka Huta
Dawid Wiczkowski
Adam Gostkowski
Mateusz Zarach
3-5 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 3
Robert Las
Tadeusz Cyman
18:20
6 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Adam Zaworski
Michał Szuta
2-2 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Jakub Ferdynus
Krzysztof Cichosz
19:10

Kolejka 12 - 18 lutego 2012

1 Gladiator Potuły
Szymon Gański x 2
Michał Butowski x 2
Patryk Zarach
Patryk Gostkowski
Daniel Gański
7-4 Acrylex
Rafał Stencel
Łukasz Gronda
Dawid Plichta
Tadeusz Tuszkowski
15:50
2 Gwardia Goldex Kiełpino
Krzysztof Dymek
Michał Bieszka
2-5 Borucino
Paweł Szyca x 3
Piotr Mejer x 2
16.40
3 Rekowski Stężyca
Emanuel Domaschke x 2
Robert Jereczek
Jakub Naczk
Kamil Kropidłowski
Dominik Rakowski
6-4 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
Robert Las
Szymon Julke
17:30
4 Wicher Czaple v.o. 0-5 Nasz Dach/Zielke Stężyca 18.20
5 Stężycka Huta 0-1 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Artur Szuta
19:10
6 Mały Team Kościerzyna v.o. 5-0 Hirsz/Wedam Stęzyca 20:00

Kolejka 13 - 25 lutego 2012

1

Gwardia Goldex Kiełpino
Waldemar Trepczyk x 2
Łukasz Kruszyński
Sławomir Westfal

4-8 Acrylex
Dawid Plichta x 4
Rafał Stencel x 2
Tadeusz Tuszkowski
Łukasz Gronda
13:30
2 Gladiator Potuły
Patryk Gostkowski
Szymon Gański
Daniel Gański
3-10 Hirsz/Wedam Stężyca
Mateusz Gruchała x 4
Remigiusz Czerwiński x 4
Marcin Szmykte x 2
14:20
3 Gromik Gowidlino
Krystian Marciński
Sebastian Hinca
2-3 Champion Zgorzałe
Mateusz Cyman x 2
Tadeusz Cyman
15:10
4 Mały Team Kościerzyna
Przemysław Pawłowski
1-19 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Dawid Ziegert x 5
Damian Hinca x 4
Krzysztof Cichosz x 3
Michał Mejer x 3
Jakub Ferdynus x 2
Łukasz Krefta
Michał Mejer II
16:00
5 Rekowski Stężyca
Dominik Kulwikowski
1-5 Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 4
Artur Szuta
16:50
6 Wicher Czaple
Marcin Chocholewski
1-20 Żwir-Best Stężycka Huta
Michał Woźniak x 9
Marcin Zarach x 3
Tomasz Gostkowski x 3
Przemysław Szulfer x 3
Dawid Wiczkowski x 2
17:40

 

 

 

Król strzelców:
Michał Woźniak (Żwir-Best Stężycka Huta) - 26 bramek
Najlepszy bramkarz:
Maciej Płotka (Usługi Ogrodnicze Eden Borowiec)