wróć

III Edycja Ligi Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Stężyca

 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Nasz Dach/Zielke Stężyca 13 39 13 0 0 112-28
2. Borucino 13 31 10 1 2 72-33
3. Rekowski/Formela Stężyca 13 28 9 1 3 60-44
4. Elhad Daniel Hapka 13 22 7 1 5 57-43
5. Eden Borowiec 13 21 6 3 4 57-50
6 Champion Zgorzałe 13 20 6 2 5 54-43
7. Gromik Gowidlino 13 19 6 1 6 40-45
8. Orzeł Gołubie 13 18 5 3 5 52-49
9. Zaborowski Klukowa Huta 13 16 5 1 7 40-61
10. Acrylex Sikorzyno 13 13 4 1 8 40-84
11. Gostek Węsiory 13 12 3 3 7 39-61
12. Black Horse Stężyca 13 9 3 0 10 56-84
13. Adi Kiełpino 13 8 2 2 9 38-56
14. Brodnica Górna 13 7 2 1 10 42-78

Kolejka 1 - 25 listopada 2012

1 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
Sebastian Garski
Sylwester Las
Tadeusz Cyman
samobójcza
6-2 Gostek Węsiory
Patryk Gostkowski
Mateusz Ostrowski
14.00
2 Orzeł Gołubie
Dawid Wiczkowski x 3
Mateusz Zarach
4-4 Acrylex Sikorzyno
Dawid Plichta x 2
Tadeusz Tuszkowski
Łukasz Węsierski
14.50
3 Gromik Gowidlino
Damian Kolke x 2
2-3 Zaborowski Klukowa Huta
Tomasz Dułak
Krystian Szulist
Marcin Gruchała
15.40
4 Rekowski/Formela Stężyca
Konrad Formela
Robert Jereczek
Tomasz Gostkowski
Kamil Kropidłowski
samobójcza
5-4 Adi Kiełpino
Michał Konkol
Paweł Wróblewski
Łukasz Kruszyński
Sławomir Westfal
16.30
5 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 2
Jakub Ferdynus
Michał Mejer
Bartłomiej Węsiora
Michał Woźniak
6-2 Elhad Daniel Hapka
Kuba Burand
Damian Hinca
17.20
6 Black Horse Stężyca
Adam Piperski x 4
Damian Synak x 2
Przemysław Pałasz x 2
Piotr Mejer
9-4 Brodnica Górna
Adam Okoń x 3
Karol Potracki
18.10
7 Eden Borowiec
Artur Szuta x 2
Adam Pobłocki
Adam Zaworski
4-5 Borucino
Bartosz Stencel x 3
Józef Maszk
Tomasz Leman
19.00

Kolejka 2 - 2 grudnia 2012

8 Gostek Węsiory
Piotr Szulist x 2
Adam Gostkowski
3-6 Zaborowski Klukowa Huta
Marek Hinc x 2
Michał Zyśk x 2
Marcin Hinca
Krystian Szulist
14.00
9 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
Sebastian Garski x 2
4-5 Acrylex Sikorzyno
Dawid Plichta x 2
Łukasz Węsierski x 2
Radek Kabała
14.50
10 Orzeł Gołubie
Paweł Wiczkowski
Mateusz Zarach
2-5 Adi Kiełpino
Łukasz Kruszyński x 2
Waldemar Trepczyk x 2
Michał Konkol
15.40
11 Gromik Gowidlino
Marcin Choszcz
Jarosław Wenta
Robert Konkel
samobójcza
4-0 Elhad Daniel Hapka 16.30
12 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Tomaczkowski x 2
Kamil Zieliński
Jordan Szulist
Kamil Kropidłowski
5-1 Brodnica Górna
Adam Okoń
17.20
13 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Dawid Ziegert
Łukasz Kreft
Szczepan Brzeski
Krzysztof Cichosz
4-3 Borucino
Józef Maszk x 2
Sławomir Czaja
18.10
14 Black Horse Stężyca
Damian Synak
Karol Wagner
2-6 Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 3
Dawid Bulczak
Artur Szuta
Szymon Reiter
19.00

Kolejka 3 - 9 grudnia 2012

15 Acrylex Sikorzyno
Radek Kabała x 2
Maciej Ignaciuk x 2
Dawid Plichta
5-4 Adi Kiełpino
Łukasz Kruszyński x 2
Waldemar Trepczyk
Paweł Wróbel
14.00
16 Gostek Węsiory
Adam Gostkowski x 2
Patryk Zarach
Mateusz Ostrowski
Patryk Gostkowski
5-4 Elhad Daniel Hapka
Mikołaj Burandt x 2
Paweł Bielicki
Damian Hinca
14.50
17 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 4
Tadeusz Cyman
5-3 Zaborowski Klukowa Huta
Marcin Szmytke x 2
Rafał Synak
15.40
18 Orzeł Gołubie
Przemysław Szulfer x 3
Dawid Wiczkowski
Patrycjusz Zarach
Mateusz Zarach
6-1 Brodnica Górna
Karol Potracki
16.30
19 Gromik Gowidlino
Błażej Wenta x 2
Karol Reclaw
3-5 Borucino
Słąwomir Czaja x 3
Józef Maszk x 2
17.20
20 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Zieliński x 3
Kamil Kropidłowski x 2
Kamil Tomaczkowski x 2
Konrad Formela
8-3 Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski
Piotr Biernat
Michał Szuta
18.10
21 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 4
Bartłomiej Węsiora x 3
Dawid Ziegert x 2
Michał Woźniak x 2
11-2 Black Horse Stężyca
Michał Mejer
Damian Synak
19.00

Kolejka 4 - 16 grudnia 2012

22 Zaborowski Klukowa Huta
Tomasz Dułak x 2
Michał Zyśk
Marcin Szmytke
4-6 Elhad Daniel Hapka
Krzysztof Bronk x 3
Sebastian Hinca x 2
Damian Hinca
14.00
23 Acrylex Sikorzyno
Tadeusz Tuszkowski x 2
Maciej Ignaciuk
Radek Kabała
4-2 Brodnica Górna
Andrzej Kreft
Mateusz Bielawa
14.50
24 Gostek Węsiory
Patryk Gostkowski
Patryk Zarach
samobójcza x 2
4-4 Borucino
Józef Maszk x 3
Sławomir Czaja
15.40
25 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
2-0 Adi Kiełpino 16.30
26 Orzeł Gołubie
Przemysław Szulfer x 2
Patrycjusz Zarach
Szymon Julke
4-4 Eden Borowiec
Artur Szuta x 2
Dariusz Kropidłowski
Adam Pobłocki
17.20
27 Gromik Gowidlino
Błażej Wenta x 2
Tomasz Sobisz x 2
Robert Gliszczyński x 2
Damian Kolke
7-6 Black Horse Stężyca
Damian Synak x 2
Emanuel Domaschke x 2
Adam Piperski
Michał Mejer
18.10
28 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski
Robert Jereczek
2-13 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Jakub Ferdynus x 4
Krzysztof Cichosz x 3
Bartłomiej Węsiora x 3
Michał Woźniak
Christian Domaschke
Michał Mejer
19.00

Kolejka 5 - 23 grudnia 2012

29 Adi Kiełpino
Krzysztof Dymek x 3
Waldemar Trepczyk x 3
Łukasz Kruszyński
Tomasz Lamk
8-12 Brodnica Górna
Adam Okoń x 4
Marek Joskowski x 3
Łukasz Okoń x 2
Karol Potracki
Tomasz Plichta
Mateusz Bielawa
14.00
30 Zaborowski Klukowa Huta
Krystian Szulist
1-9 Borucino
Józef Maszk x 3
Bartosz Stencel x 3
Sławomir Czaja x 2
Krzysztof Wojtala
14.50
31 Acrylex Sikorzyno
Tadeusz Tuszkowski
Tomek Mielewczyk
Łukasz Węsierski
3-4 Eden Borowiec
Szymon Reiter
Adam Zaworski
Dariusz Kropidłowski
Dawid Bulczak
15.40
32 Gostek Węsiory
Mateusz Ostrowski
Patryk Gostkowski
Patryk Zarach
Piotr Szulist
4-2 Black Horse Stężyca
Emanuel Domaschke
Michał Mejer
16.30
33 Champion Zgorzałe
Sebastian Garski
Paweł Cichosz
Mateusz Cyman
3-4 Elhad Daniel Hapka
Damian Hinca
Paweł Bielicki
Sebastian Hinca
Tomasz Gostkowski
17.20
34 Orzeł Gołubie
Dawid Wiczkowski
1-7 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Bartłomiej Węsiora x 3
Krzysztof Cichosz x 2
Michał Woźniak
Łukasz Kteft
18.10
35 Gromik Gowidlino
Tomasz Sobisz
Karol Reclaw
Robert Konkel
3-4 Rekowski/Formela Stężyca
Robert Jereczek x 2
Kamil Zieliński
Kamil Kropidłowski
19.00

Kolejka 6 - 30 grudnia 2012

36 Elhad Daniel Hapka
Damian Hinca x 2
Kuba Burand
3-4 Borucino
Sławomir Czaja x 2
Bartosz Stencel
Józef Maszk
14.00
37 Adi Kiełpino
Paweł Wróbel x 2
Tomasz Lamk
Michał Konkol
4-3 Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 2
Adam Pobłocki
14.50
38 Zaborowski Klukowa Huta
Michał Zyśk x 2
Tomasz Dułak
Marcin Hinca
Marcin Szmitke
Krystian Szulist
6-3 Black Horse Stężyca
Michał Mejer
Emanuel Domaschke
Damian Synak
15.40
39 Acrylex Sikorzyno
Tomek Mielewczyk
Arek Stencel
Dawid Plichta
3-7 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Bartłomiej Węsiora x 3
Christian Domaschke x 2
Łukasz Kreft
Dawid Ziegert
16.30
40 Gostek Węsiory
Michał Butowski x 2
Adam Gostkowski
3-6 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski x 3
Robert Jereczek
Marcin Oliwa
Kamil Tomaczkowski
17.20
41 Orzeł Gołubie
Dawid Wiczkowski x 2
Szymon Julke x 2
Mateusz Zarach
Patrycjusz Zarach
6-3 Gromik Gowidlino
Robert Gliszczyński
Tomasz Sobisz
Radosław Regliński
18.10
42 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 5
Tadeusz Cyman
Sebastian Garski
7-3 Brodnica Górna
Łukasz Okoń
Marek Joskowski
Karol Potracki
19.00

Kolejka 7 - 6 stycznia 2013

43 Champion Zgorzałe
Sebastian Garski
Kamil Puzdrowski
2-3 Borucino
Krzysztof Wojtala x 2
Bartosz Stencel
14.00
44 Brodnica Górna
Marek Joskowski
Łukasz Okoń
2-10 Eden Borowiec
Dariusz Kropidłowski x 5
Artur Szuta x 2
Michał Szuta x 2
Adam Pobłocki
14.50
45 Elhad Daniel Hapka
Paweł Bielicki x 2
Damian Hinca
Mikołaj Burand
4-1 Black Horse Stężyca
Michał Mejer
15.40
46 Adi Kiełpino
Krzysztof Dymek
Michał Konkol
2-6 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Michał Woźniak x 3
Krzysztof Cichosz x 2
Dawid Ziegert
16.30
47 Zaborowski Klukowa Huta
Marcin Hinca
1-2 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski
Robert Jereczek
17.20
48 Acrylex Sikorzyno
Tadeusz Tuszkowski x2
Radek Kabała
3-4 Gromik Gowidlino
Marcin Choszcz x 2
Błążej Wenta
Robert Gliszczyński
18.10
49 Gostek Węsiory
Zdzisław Gostkowski
Adam Gostkowski
2-8 Orzeł Gołubie
Dawid Wiczkowski x 3
Jakub Cichosz x 2
Tomasz Kotłowski
Marcin Zarach
Szyman Julke
19.00

Kolejka 8 - 13 stycznia 2013

50 Borucino
Sławomir Czaja x 3
Józef Maszk x 3
Mateusz Płotka x 2
Krzysztof Wojtala
9-3 Black Horse Stężyca
Damian Synak x 2
Michał Mejer
14.00
51 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
2-2 Eden Borowiec
Adam Zaworski x 2
14.50
52 Brodnica Górna
Marek Joskowski x 2
Łukasz Okoń
Adam Okoń
4-11 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 4
Michał Woźniak x 3
Dawid Ziegert x 2
Christian Domaschke x 2
15.40
53 Elhad Daniel Hapka
Kuba Burand x 2
Paweł Bielicki x 2
Sebastian Hinca x 2
Mikałaj Burand
Damian Hinca
8-3 Rekowski/Formela Stężyca
Tomasz Gostkowski
Kamil Zieliński
Mateusz Skrzypkowski
16.30
54 Adi Kiełpino
 
0-1 Gromik Gowidlin
Robert Gliszczyński
17.20
55 Zaborowski Klukowa Huta
Marcin Gruchała
Marek Hinc
2-0 Orzeł Gołubie 18.10
56 Acrylex Sikorzyno
Tomek Mielewczyk x 2
Rafał Stencel
Arek Stencel
samobójcza
5-2 Gostek Węsiory
Adam Gostkowski x 2
19.00

Kolejka 9 - 20 stycznia 2013

57 Eden Borowiec 0-11 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 4
Michał Woźniak x 3
Bartłomiej Węsiora x 2
Dawid Ziegert
samobójcza
14.00
58 Borucino
Bartosz Stencel
Józef Maszk
2-1 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski
14.50
59 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 3
Tadeusz Cyman x 2
Sebastian Garski
Robert Las
Sylwester Las
8-5 Black Horse Stężyca
Przemysław Pałasz x 2
Karol Wagner x 2
Michał Mejer
15.40
60 Brodnica Górna
Łukasz Okoń
Karol Potracki
2-2 Gromik Gowidlino
Robert Gliszczyński x 2
16.30
61 Elhad Daniel Hapka
Paweł Bielicki x 2
Sebastian Hinca
3-3 Orzeł Gołubie
Szymon Zarach
Dawid Wiczkowski
Paweł Wiczkowski
17.20
62 Adi Kiełpino
Sławomir Wesfal x 2
Michał Konkol
3-3 Gostek Węsiory
Adam Gostkowski
Michał Butowski
Zdzisław Gostkowski
18.10
63 Zaborowski Klukowa Huta
Rafał Synak x 2
Marcin Hinca x 2
Michał Zyśk x 2
Szymon Hinc x 2
8-2 Acrylex Sikorzyno
Dawid Plichta
Maciej Ignaciuk
19.00

Kolejka 10 - 27 stycznia 2013

64 Black Horse Stężyca
Damian Synak x 2
Przemysław Pałasz
3-12 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski x 6
Jakub Naczk x 5
Kamil Zieliński
14.00
65 Eden Borowiec
Artur Szuta x 2
Dariusz Kropidłowski x 2
Adam Zaworski
Adam Pobłocki
Dawid Bulczak
7-3 Gromik Gowidlino
Robert Gliszczyński x 2
Błażej Wenta
14.50
66 Borucino
Sławomir Czaja
1-6 Orzeł Gołubie
Dawid Wiczkowski x 4
Szymon Zarach
Paweł Wiczkowski
15.40
67 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski
Mateusz Cyman
Tadeusz Cyman
3-7 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Christian Domaschke x 3
Krzysztof Cichosz x 2
Bartłomiej Węsiora
Michał Woźniak
16.30
68 Brodnica Górna
Karol Potracki x 2
Marek Joskowski x 2
Adam Okoń
5-6 Gostek Węsiory
Patryk Gostkowski x 3
Adam Gostkowski x 2
Michał Butowski
17.20
69 Elhad Daniel Hapka
Sebastian Hinca x 5
Paweł Bielicki x 2
Marcin Butowski
Robert Ziegert
Mikołaj Burand
Kamil Trzebiatowski
11-2 Acrylex Sikorzyno
Arek Stencel
Tomek Mielewczyk
18.10
70 Adi Kiełpino
Michał Konkol
Waldemar Trepczyk
Łukasz Kruszyński
3-3 Zaborowski Klukowa Huta
Marcin Szmytke x 2
Rafał Synak
19.00

Kolejka 11 - 2 lutego 2013 (sobota)

71 Eden Borowiec
Eden Borowiec
Adam Zaworski
Artur Szuta
2-2 Gostek Węsiory
Adam Gostkowski x 2
14.00
72 Elhad Daniel Hapka
Kuba Burand
Paweł Bielicki
Krzysztof Bronk
Mikołaj Burand
4-1 Adi Kiełpino
Adi Kiełpino
Krzysztof Dymek
14.50
73 Brodnica Górna
Marek Joskowski
Adam Okoń
2-0 Zaborowski Klukowa Huta 15.40
74 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 4
Michał Woźniak
Bartłomiej Węsiora
Dawid Ziegert
7-2 Gromik Gowidlino
Damian Kolke
Rabert Konkel
16.30
75 Black Horse Stężyca
Emanuel Domaschke
Przemysław Pałasz
Damian Synak
3-6 Orzeł Gołubie
Paweł Wiczkowski x 2
Szymon Julke x 2
Jakub Cichosz
Dawid Wiczkowski
17.20
76 Borucino
Bartosz Stencel x 4
Mateusz Bucior x 4
Józef Maszk x 3
Mateusz Płotka x 2
Krzysztof Wojtala
Sławomir Czaja
Paweł Szyca
16-0 Acrylex Sikorzyno 18.10
77 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
2-2 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Tomaczkowski
Robert Jereczek
19.00

Kolejka 12 - 10 lutego 2013

78 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski x 3
Mateusz Skrzypkowski
Robert Jereczek
5-1 Orzeł Gołubie
Przemysław Szulfer
14.00
79 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Michał Woźniak x 3
Jakub Ferdynus
Dawid Ziegert
Krzysztof Cichosz
6-2 Gostek Węsiory
Patryk Gostkowski
Patryk Zarach
14.50
80 Black Horse Stężyca
Michał Mejer x 5
Damian Synak x 3
Przemysław Pałasz x 3
Marcin Mejer
Przemysław Naczk
13-4 Acrylex Sikorzyno
Arek Stencel x 2
Tomek Mielewczyk
Daniel Kruszyński
15.40
81 Eden Borowiec
Dawid Bulczak x 3
Dariusz Kropidłowski x 2
Adam Zaworski
Michał Szuta
Adam Pobłocki
8-1 Zaborowski Klukowa Huta
Marek Hinc
16.30
82 Borucino
Bartosz Stencel x 3
Paweł Szyca x 2
Mateusz Bucior
6-1 Adi Kiełpino
Michał Konkol
17.20
83 Champion Zgorzałe
Mateusz Cyman
1-2 Gromik Gowidlino
Rafał Reclaf
18.10
84 Brodnica Górna
Andrzej Kreft x 2
Marek Joskowski
3-5 Elhad Daniel Hapka
Mikołaj Burand x 2
Krzysztof Bronk x 2
Paweł Bielicki
19.00

Kolejka 13 - 17 lutego 2013

85 Gromik Gowidlino
Błażej Wenta x 3
Marcin Kreffta
4-1 Gostek Węsiory
Michał Butowski
14.00
86 Rekowski/Formela Stężyca v.0. 5-0 Acrylex Sikorzyno 14.50
87 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 5
Bartłomiej Węsiora x 3
Michał Woźniak x 3
Łukasz Kreft x 3
Michał Mejer
Szczepan Brzeski
16-2 Zaborowski Klukowa Huta
Krystian Szulist
Marcin Gruchała
15.40
88 Black Horse Stężyca
Przemysław Pałasz x 2
Piotr Mejer
Michał Mejer
4-3 Adi Kiełpino
Łukasz Kruszyński x 2
Waldemar Trepczyk
16.30
89 Przemysław Pałasz x 2
Dariusz Kropidłowski x 2
Adam Zaworski
Adam Pobłocki
4-3 Elhad Daniel Hapka
Paweł Bielicki x 2
Kuba Burand
17.20
90 Borucino
Bartosz Stencel x 3
Józef Maszk
Tomasz Leman
5-1 Brodnica Górna
Marek Joskowski
18.10
91 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 6
Sebastian Garski x2
Sylwester Las
9-5 Orzeł Gołubie
Szymon Zarach x 2
Przemysław Szulfer x 2
Dawid Wiczkowski
19.00

Król strzelców:
Krzysztof Cichosz (Nasz Dach/Zielke Stężyca) - 34 bramek
Najlepszy bramkarz:
Piotr Stanisławski (Nasz Dach/Zielke Stężyca)
Michał Las (Nasz Dach/Zielke Stężyca)