wróć

V Edycja Ligi Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Stężyca

Godzina

1 Kolejka

-

-

-

30.11.2014r.

-

-

-

-

Wynik

-

16.00

Sportowe Suple Kiełpino
Korneliusz Schwichtenberg
Sławomir Ptach
Damian Miotk
Michał Konkol

4-2

Klukowa Huta
Mateusz Zaborowski
Leszek Styp-Rekowski

16.50

Piękni i Młodzi
Daniel Zblewski x 2
Paweł Wiczkowski
Dominik Naczk

4-1

Vital
Kamil Zieliński

17.40

Sten Dach Borucino
Dawid Zigiert x 2
Daniel Cyrzon x 2
Daniel Groth
Bartosz Stencel

6-3

OSP Zgorzałe
Dawid Kulwikowski
Kamil Puzdrowski
Tadeusz Cyman

18.30

Żwir Best
Dawid Wiczkowski
Szymon Julke
samobójcza

3-5

ANTYKWARIAT Stężyca
Marek Hinc
Rafał Synak
Marcin Szmytke
Krzysztof Cichosz
Damian Synak

-

Elhad Daniel Hapka

-

-

-

-

-

-

-

2 Kolejka

-

-

-

14.12.2014r

-

-

16.00

ANTYKWARIAT Stężyca
Dariusz Kulwikowski x 2
Ireneusz Zarach
Marek Hinc

4-4

Sten Dach Borucino
Dawid Zigert x 3
Bartosz Stencel

16.50

Żwir Best
Szymon Julke x 2
Michał Woźniak

3-6

Elhad Daniel Hapka
Damian Hinc x 4
Sebastian Hinca x 2
Jakub Burandt

17.40

Sportowe Suple Kiełpino
Waldemar Trepczyk
Łukasz Kruszyński

2-6

Piękni i Młodzi
Dominik Naczk x 2
Michał Mejer x 2
Robert Kamrowski
Paweł Wiczkowski

18.30

Vital
Jordan Szulist

1-3

OSP Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
Tadeusz Cyman

-

-

-

Klukowa Huta

-

-

-

-

-

3 Kolejka

-

-

-

21.12.2014r

-

-

16.00

Klukowa Huta
Szymon Hinc
Seweryn Mejer
Leszek Styp-Rekowski

3-16

ANTYKWARIAT Stężyca
Krzysztof Cichosz x 4
Tomasz Gostkowski x 4
Damian Synak x 3
Dawid Klawikowski x 2
Marek Hinc
Ireneusz Zarach
samobójcza

16.50

Elhad Daniel Hapka
Paweł Bielicki x 2
Jakub Burandt x 2
Sebastian Hinca
Damian Hinc
Adam Pobłocki

7-5

OSP Zgorzałe
Tadeusz Cyman x 4
Paweł Cichosz

17.40

Piękni i Młodzi
Dominik Naczk x 2
Daniel Zblewski
Paweł Wiczkowski

4-3

Sten Dach Borucino
Bartosz Stencel
Daniel Groth

18.30

Sportowe Suple Kiełpino

0-2

Vital
Ariel Lubiński
Przemysław Szulfer

-

Żwir Best

-

-

-

-

-

-

-

4 Kolejka

-

-

-

28.12.2014r.

-

-

16.00

Vital
Kamil Tomaczkowski
Konrad Rormela

2-7

Elhad Daniel Hapka
Damian Hinca x 2
Bielicki Paweł x 2
Michał Szuta x 2
Jakub Burandt

16.50

Piękni i Młodzi
Adrian Brunka x 2
Robert Kamrowski x 2
Dominik Naczk

5-4

Klukowa Huta
Daniel Dułak x 3
Michał Mejer

17.40

Żwir Best
Paweł Bruski x 2
Dawid Wiczkowski x 2
Michał Bruski
Mateusz Zarach

6-4

OSP Zgorzałe
Mateusz Cyman x 2
Kamil Puzdrowski
Michał Mejer

18.30

Sten Dach Borucino
Sławomir Czaja x 2
Mateusz Bucior
Daniel Groth
Maciej Stencel

5-1

Sportowe Suple Kiełpino
Korneliusz Schwichtenberg

-

-

-

ANTYKWARIAT Stężyca

-

-

-

-

-

5 Kolejka

-

-

-

04.01.2015r.

-

-

16.00

Sportowe Suple Kiełpino

0-5

OSP Zgorzałe

16.50

Sten Dach Borucino
Dawid Ziegert x 4
Sławomir Czaja x 2
Bartosz Stencel
Maciej Stencel
Witold Stankowski

9-2

Żwir Best
Michał Woźniak
Dawid Wiczkowski

17.40

Elhad Daniel Hapka
Mikołaj Burandt
Krzysztof Bronk
Paweł Bielicki
Damian Hinca
Jakub Burandt

5-4

Klukowa Huta
Michał Mejer
Daniel Dułak
Seweryn Mejer
Szymon Hinc

18.30

Vital
Ariel Lubiński

1-4

ANTYKWARIAT Stężyca
Tomasz Gostkowski x 2
Damian Synak
Krzysztof Cichosz

-

Piękni i Młodzi

-

-

-

-

-

-

-

6 Kolejka

-

-

-

11.01.2015r.

-

-

16.00

Sten Dach Borucino
Dawid Ziegert x3
Mateusz Bucior x 2
Maciej Stencel
Bartosz Stencel

7-1

Vital
Robert Jereczek

16.50

OSP Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 3
Rafał Cichosz
Robert Las

5-5

Piękni i Młodzi
Michał Mejer x 2
Robert Kamrowski
Dominik Naczk
Paweł Wiczkowski

17.40

Żwir Best
Dawid Wiczkowski x 4
Michał Woźniak
Mateusz Zarach
Piotr Zaborowski

7-3

Klukowa Huta
Leszek Styp-Rekowski
Daniel Dułak
Michał Mejer

18.30

ANTYKWARIAT Stężyca
Dawid Klawikowski
Krzysztof Cichosz

2-5

Elhad Daniel Hapka
Damian Hinca x 2
Jakub Burandt
Paweł Bielicki
Mikołaj Burandt

-

-

-

Sportowe Suple Kiełpino

-

-

-

-

-

7 Kolejka

-

-

-

18.01.2015r.

-

-

16.00

ANTYKWARIAT Stężyca

5-0

Sportowe Suple Kiełpino

16.50

Klukowa Huta
Daniel Dułak

1-3

OSP Zgorzałe
Mateusz Cyman x2
Paweł Cichosz

17.40

Żwir Best
Szymon Julke x 3
Michał Woźniak x2
Dawid Wiczkowski

6-0

Vital

18.30

Elhad Daniel Hapka
Sebastian Hinca x 3
Adam Pobłocki x 2

5-1

Piękni i Młodzi
Michał Mejer

-

-

-

Sten Dach Borucino

-

-

-

-

-

8 Kolejka

-

-

-

25.01.2015r.

-

-

16.00

Sportowe Suple Kiełpino

0-6

Elhad Daniel Hapka
Sebastian Hinca
Krzysztof Bronk
Jakub Burandt
Michał Szuta
Adam Pobłocki
Mikołaj Burandt

16.50

Sten Dach Borucino
Dawid Zigert x 4
Maciej Stencel
Mateusz Bucior

6-1

Klukowa Huta
Michał Mejer

17.40

Piękni i Młodzi
Adrian Brunka x 2
Dominik Naczk x 2

4-4

Żwir Best
Mateusz Zarach
Dawid Wiczkowski
Michał Woźniak
samobójcza

18.30

OSP Zgorzałe

0-3

ANTYKWARIAT Stężyca
Remiliusz Czerwiński
Damian Synak
Ireneusz Zarach

-

-

-

Vital

-

-

-

-

-

9 Kolejka

-

-

-

01.02.2015r.

-

-

16.00

Klukowa Huta
Leszek Styp-Rekowski x 3
Serafin Pałubicki x 2
Seweryn Mejer
Daniel Dułak

7-4

Vital
Przemysław Szulfer x 4

16.50

Żwir Best
Marek Joskowski x 3
Piotr Zaborowski x 2
Mateusz Zarach
Patrycjusz Zarach
Szymon Julke

8-2

Sportowe Suple Kiełpino
Łukasz Kruszyński
Tomasz Krefta

17.40

Elhad Daniel Hapka
Jakub Burandt

1-4

Sten Dach Borucino
Dawid Ziegert x 2
Daniel Groth
Bartosz Stencel

18.30

ANTYKWARIAT Stężyca
Krzysztof Cichosz x 2
Ireneusz Stencel
Dariusz Kulwikowski

4-1

Piękni i Młodzi
Karol Stencel

-

-

-

OSP Zgorzałe

-

-

-

-

 

M.

Drużyna

M

PKT

Zw.

Rem.

Por.

Bramki

1.

Elhad Daniel Hapka

8

21

7

0

1

42-21

2.

Sten-Dach Borucino

8

19

6

1

1

44-17

3.

Antykwariat Stężyca

8

19

6

1

1

43-17

4.

Piękni i Młodzi

8

14

4

2

2

30-28

5.

Żwir-Best Gołubie

8

13

4

1

3

39-33

6.

OSP Zgorzałe

8

10

3

1

4

28-29

7.

Klukowa Huta

8

3

1

0

7

25-50

8.

Vital

8

3

1

0

7

12-38

9.

Sportowe Suple Kiełpino

8

3

1

0

7

9-39

Król strzelców - Dawid Ziegert (Sten-Dach Borucino) - 18 bramek
Najlepszy bramkarz - Bartosz Cylka (Sten-Dach Borucino)