Podpisano kolejną umowę o dofinansowanie na budowę dróg gminnych na terenie Gminy Stężyca

Dnia 21 czerwca 2023 r. Wójt Gminy Stężyca podpisał kolejną umowę o dofinansowanie z Wojewodą Pomorskim Dariuszem Drelichem na realizację zadania pn. „Budowa dróg gminnych w miejscowościach Zgorzałe, Gołubie, Borucino, Czysta Woda, Rzepiska i Kamienica Szlachecka na terenie Gminy Stężyca” w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2024. Kwota dofinansowania wynosi 1 416 500 zł.

Projekt pn. Budowa dróg gminnych w miejscowościach Zgorzałe, Gołubie, Borucino, Czysta Woda, Rzepiska i Kamienica Szlachecka na terenie Gminy Stężyca”

Dofinansowanie: 1 416 500 zł

Całkowita wartość inwestycji: 2 833 000 zł

Okres realizacji projektu: lipiec 2023 – marzec 2024

Realizacja zadania polegać będzie na budowie 6 odcinków dróg gminnych oraz wewnętrznych w miejscowościach Zgorzałe, Gołubie, Borucino, Czysta Woda, Rzepiska i Kamienica Szlachecka na terenie Gminy Stężyca tj.:

- ul. Zamkowa w miejscowości Zgorzałe,

- ul. Przylesie w miejscowości Gołubie,

- ul. Widokowa w miejscowości Borucino,

- droga wewnętrzna w miejscowości Czysta Woda,

- droga gminna nr 167034G w miejscowości Rzepiska.

- ul. Leśna w miejscowości Kamienic Szlachecka.