Szanowni Państwo Przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Stężyca

Kwestia zachodzących zmian demograficznych, a zwłaszcza starzenia się społeczeństwa jest przedmiotem publicznych dyskusji, zwłaszcza w zakresie opieki i udziału w życiu społecznym osób starszych. W związku z tym, również w naszej gminie, podejmowane są róznego rodzaju działania na rzecz seniorów, jak m.in. obecnie wdrażana przez samorząd Karta Seniora Gminy Stęzyca.
Karta Seniora Gminy Stężyca stanowi jeden z elementów szerokiej polityki senioralnej realizowanej w naszej gminie, ukierunkowanej na wspieranie osób starszych w różnych aspektach życia. Na podstawie tej Karty mieszkańcy gminy Stężyca, którzy ukończyli 65 rok życia, uprawnieni będą do korzystania ze wsparcia w postaci ulg i zniżek oferowanych przez jednostki oraz podmioty, które wyrażą chęć włączenia się w niniejszą inicjatywę poprzez złożenie stosownej deklaracji.
W związku z powyższym proponuję Państwu rozważenie możliwości przyłączenia się i poszerzenia oferty Karty Seniora Gminy Stężyca. Zaoferowane przez Państwa zniżki i ulgi dla seniorów zwiększą z pewnością zainteresowanie mieszkanców gminy Waszą ofertą,  a seniorom ułatwią do niej dostęp, Wyrażam też nadzieję, że uczestnictwo we wspieraniu osób starszych stanie się cennym elementem wizerunku Państwa Firmy. Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej gminy Stężyca na bieżąco będą aktualizowane zasady korzystania z Karty Seniora Gminy Stężyca oraz składania deklaracji i promocji Państwa oferty.
Liczę, że przyjmą Państwo zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu i wyrażam nadzieję, że wspólnie będziemy budować przestrzeń przyjazną osobom starszym w Gminie Stężyca.