wróć

„Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej na terenie Szwajcarii Kaszubskiej”

Miło nam poinformować, że już niebawem ruszą roboty termomodernizacyjne siedmiu obiektów gminnych. Przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej.

Przedsięwzięcie obejmować będzie następujące obiekty:

Nazwa zadania

Wykonawca

Nr 1 Przebudowa i termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Stężyckiej Hucie

Nr 2 Przebudowa i termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Żurominie

Nr 3 Przebudowa i termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Gapowie

Nr 4 Przebudowa i termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Łosienicach

EKO-TECH Karol Słomski z siedzibą 83-140 Gniew, ul. 27-go Stycznia 7

Nr 5 Przebudowa budynku biurowego wraz z termomodernizacją oraz przebudowa budynku garażowo-warsztatowego wraz z termomodernizacją – Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Stężycy

Konsorcjum:

Firma Ogólnobudowlana Ryszard Szyca z siedzibą: Rekowo 64d, 77-131 Rekowo (Lider) oraz Usługi Ogólnobudowlane Katarzyna Szyca z siedzibą: Rekowo 64d, 77-131 Rekowo (Partner)

Nr 6 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej – Dom Pomocy Społecznej w Stężycy