Przejdź do stopki

Radunia Stężyca wygrała z Lechią Gdańsk w finale Jaguar Cup 2018

Radunia Stężyca wygrała z Lechią Gdańsk w finale Jaguar Cup 2018

Treść

Znakomity występ zaliczyli piłkarze Raduni Stężyca z rocznika 2007 w dwudniowym turnieju Jaguar Cup 2018. Organizatorzy zaprosili do udziału w rozgrywkach 18 zespołów prezentujących wysoki poziom piłkarskiego rzemiosła. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizacja odbywała się systemem każdy z każdym. Do półfinałów rozgrywek awansowały dwie najlepsze ekipy z każdej grupy wśród nich piłkarze Raduni. W meczu półfinałowym młodzi Raduniacy pokonali zdecydowanie najlepszy zespół grupy A, jakim była drużyna Semp Warszawa 2:0 po bramkach Olka Reclawa i Konrada Dułaka. W wielkim finale Jaguar Cup Radunia Stężyca pokonała Lechię Gdańsk 1:0 po bramce Wiktora Etmańskiego.
Oto klasyfikacja końcowa:
1. Radunia Stężyca
2. Lechia Gdańsk
3. Semp Warszawa
4. UKS Gol Brodnica
5. Varsovia Warszawa
6. Arka Gdynia
7. Błękitni Wejherowo
8. AS Pomorze
9. Jaguar Gdańsk Lotos
10. Lechia II Gdańsk
11. Stomil Olsztyn
12. EX Siedlce Gdańsk
13. Wisełka Bydgoszcz
14. Jaguar Gdańsk Czarny
15. Mały Jeziorak Iława
16. Jaguar Gdańsk Biały
17. Kotwica Kołobrzeg
18. Gedania Gdańsk
Najlepszym strzelcem został Dominik Dobrowolski z Uks Gol Brodnica z 10 bramkami , Najlepszym bramkarzem wybrano Jeremiego Gohra z Lechii Gdańsk, Najwszechstronniejszymi graczami byli Wiktor Etmański z Raduni Stężyca oraz Jakub Janiak z SEMP Warszawa.
Skład Raduni Stężyca: Kacper Mach, Tomasz Birr, Aleks Hinz, Jakub Richert, Szymon Recław, Konrad Dułak, Adam Stencel, Tomasz Hinc, Aleksander Reclaw, Oliwier Diks i Wiktor Etmański