Radunia ponownie na medal w Lotos Grifiin Cup

20 stycznia 2018 w hali sportowej w Stężycy został rozegrany kolejny turniej z cyklu Lotos Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosława Michalskiego, tym razem dla rocznika 2007, który jednocześnie stanowił eliminacje Mistrzostw Polski. W turnieju uczestniczyło 16 zespołów podzielonych na 4 grupy. Piłkarze Raduni Stężyca w rozgrywkach grupowych pokonali kolejno Bałtyk Gdynia 1:0, Olimpię Osowa 4:0 i Centrum Pelplin 5:0 uzyskując awans z pierwszego miejsca do ćwierćfinału. W meczach ćwierćfinałowych Arka Gdynia wygrała z LZS Bojano 3:0, Beniaminek Starogard Gdański wygrał z Bykami Słupsk 1:0, Olimpia Osowa zremisowała z Błękitnymi Wejherowo 0:0, a w rzutach karnych Olimpia okazała się skuteczniejsza wygrywając 2:1 oraz Radunia Stężyca pokonała UKS GAP Bruskowo Wielkie 2:0. W półfinałach Arka zwyciężyła z Olimpią 1:0, a w meczu Raduni z Beniaminkiem padł bezbramkowy remis i w rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze ze Stężycy wygrywając 3:2. W meczu o brązowy medal o zwycięstwie po raz kolejny decydowała seria rzutów karnych, w których skuteczniejsi okazali się zawodnicy Olimpii Osowa. W meczu finałowym Radunia Stężyca zremisowała z Arką Gdynia 0:0, a w serii rzutów karnych więcej szczęścia dopisało piłkarzom z Gdyni. Zawodnicy Raduni Stężyca zdobyli kolejny, czwarty już medal w cyklu Lotos Gryffin Cup, tym razem srebrny. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany piłkarz Raduni Wiktor Etmański. Puchary, medale i nagrody wręczyli zespołom Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski, Wójt Gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski oraz Dyrektor Biura Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Matuszewska.

Zespół Raduni Stężyca: Kacper Mach, Tomasz Birr, Aleks Hinz, Jakub Richert, Szymon Recław, Tomasz Hinc, Aleksander Rclaw, Adam Stencel, Konrad Dułak i Wiktor Etmański.