Przejdź do stopki

Juniorki Wieżycy Stężyca rozbiły Czarnych, kadetki grają baraże o miejsce w finałach

Juniorki Wieżycy Stężyca rozbiły Czarnych, kadetki grają baraże o miejsce w finałach

Treść

24 punkty straciły juniorki Wieżycy 2011 nie w jednym secie, ale w całym w ostatnim meczu ligowym. Ten weekend w stężyckim klubie należy do kadetek, które walczą o miejsce w grupie finałowej swojej ligi.

Wieżyca 2011 w swojej grupie pomorskiej ligi kadetek zajęła drugie miejsce, ale ze względu na zmiany w przepisach o awans do najlepszej czwórki rozgrywek i możliwość rywalizacji o medale musi powalczyć w barażach. 

Podopieczne Macieja Stefanowskiego rozpoczną je już w piątek, gdy o godz. 17 we własnej hali zagrają z MTS-em Kwidzyn. W sobotę o godz. 17.30 podejmą Redę Ciechocino, a w niedzielę zagrają na wyjeździe z Gedanią Gdańsk. 

Ich starsze koleżanki z zespołu juniorów w pierwszym meczu 2018 roku odniosły bardzo wysokie zwycięstwo nad ostatnim zespołem w tabeli - Czarnymi Słupsk. Rozbiły je we własnej hali w trzech setach do 9, 6 i 9.

Najbliższym przeciwnikiem stężyckich juniorek będzie dla kontrastu najlepsza drużyna ligi, czyli Gedania Gdańsk. Mecz na szczycie odbędzie się w Stężycy w czwartek o godz. 17.30. 

info: http://www.sportnakaszubach.pl/siatkowka/juniorki-wiezycy-stezyca-rozbily-czarnych-kadetki-graja-baraze-o-miejsce-w-finalach-id3332.html