Siatkarki ze Stężycy wicemistrzyniami województwa pomorskiego

Kolejnym sukcesem sportowym może poszczycić się Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy. Uczennice VI klasy sportowej na codzień trenujące w Wieżycy zdobyły srebrne medale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W drodze do finału wojewódzkiego kolejno zwyciężały w eliminacjach gminnych, powiatowych i w półfinale wojewódzkim. W finale, który odbył się w Starogardzie Gdańskim wyprzedziły zespoły z Miastka, Gdyni, Gdańska i Kwidzyna, niestety musiały uznać wyższość gospodyń - siatkarek ze Starogardu Gdańskiego. Dyrektor miejscowej szkoły podkreślił wysoki poziom zawodów. Gratulując powiedział, że już udział w finale to duży sukces. Finał wojewódzki to sześć najlepszych szkół w województwie pomorskim, które uzyskały awans w drodze rywalizacji sportowej.