Przejdź do stopki

Wielki sukces podczas TNO w Spale !

Wielki sukces podczas TNO w Spale !

Treść

 
Ogromnym sukcesem pomorskiej siatkówki zakończył się Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w Spale. Przez trzy dni w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale rywalizowały kadry wojewódzkie z całej Polski. Wśród 16 województw najlepiej zaprezentowała się reprezentacja województwa pomorskiego w składzie której wystąpiły dwie zawodniczki Wieżycy Paulina Reiter, Julia Kneba.
TNO to nie tylko rywalizacja boiskowa ale również pomiary parametrów, sprawdziany i testy. 
Województwo pomorskie również otrzymało najwięcej powołań do szkolenia centralnego w Szczyrku. Ilość powołań świadczy o potencjale siatkówki w pomorskim i silnej lidze w której niełatwo osiągnąć sukces. Wśród szóstki powołanych znalazła się zawodniczka Wieżycy Stężyca Paulina Reiter. Paulina  została najwyżej oceniona przez trenerów reprezentacji Polski i ma duże szanse na reprezentowanie kraju podczas Mistrzostw EEVZA w Moskwie.
Trener Wieżycy a zarazem jeden z trenerów kadry Pomorza Maciej Stefanowski nie krył zadowolenia z występu całego zespołu podkreślając bardzo dobrą grę swoich wychowanek klubowych i duży wkład w ostateczny sukces Pomorza.
 
info Wieżyca