wróć

Wakacyjna Liga Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca ORLIK 2010

PROGRAM
1. Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 11 czerwca. pod numerem tel. (058) 685-63-49 lub osobiście w Gminnym Centrum Informacji w Stężycy.
2. Prawo do udziału w rozgrywkach mają sześcioosobowe drużyny składające się z osób urodzonych w 1994 r. i starszych.
3. Losowanie drużyn i ustalenie harmonogramu rozgrywek po 11 czerwca br.
4. Mecze będą rozgrywały się w niedziele w godzinach popołudniowych wg harmonogramu ustalonego po losowaniu.

REGULAMIN
1. Prawo do udziału w rozgrywkach mają osoby urodzone w 1994 r. i starsi.
2. Wpisowe dla każdej drużyny wynosi 100 zł (płatne podczas inauguracji turnieju).
3. Podczas rozgrywek zawodnicy obowiązani są posiadać obuwie sportowe (obowiązuje zakaz gry w butach piłkarskich z wymiennymi kołkami, tzw. „wkrętach") oraz jednolite kolorystycznie, numerowane koszulki.
7. Zespoły przystępują do gry w sześcioosobowym składach: 5 graczy w polu + bramkarz, do 4 rezerwowych.
8. Obowiązują zmiany hokejowe.
9. Kary:
- wykluczenie na 2 minuty,
- wykluczenie z gry (zawodnik wraca do gry w momencie utraty bramki przez drużynę grającą w osłabieniu).
12. Każdy zawodnik może grać tylko w drużynie, do której został zgłoszony.
13. Nie obowiązują spalone.
14. W pozostałych kwestiach obowiązują przepisy PZPN.
15. System oraz harmonogram rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn i zostanie ustalony po losowaniu.
16. Niezastosowanie się do regulaminu może skutkować wykluczeniem zawodnika lub drużyny z gry.

UZUPEŁNIENIE DO REGULAMINU ROZGRYWEK
- punktacja przebiega w następujący sposób: wygrana 3 pkt, remis 1 pkt, przegrana 0 pkt,
- w przypadku jednakowej ilości punktów o kolejności decyduje wynik meczu między zainteresowanymi zespołami,
- w przypadku jednakowej ilości punktów oraz remisowego wyniku spotkania bezpośredniego o kolejności decyduje korzystniejsza różnica strzelonych i straconych bramek,
- w przypadku jednakowej ilości punktów oraz remisowego wyniku spotkania bezpośredniego i jednakowej różnicy bramek o kolejności decyduje większa ilość strzelonych bramek.

W związku z wycofaniem się z rozgrywek drużyny Łomot Kamienica Szlachecka podajemy zmieniony terminarz rozgrywek Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca ORLIK 2010

27.06.2010 r. (niedziela)
1. Godz. 14.00 - 69 Team Stężyca - Gladiator Potuły
2. Godz. 14.50 - Champion Zgorzałe - Wicher Czaple
3. Godz. 15.40 - Kolka Czaple- Fajter Klub Somonino
4. Godz. 16.30 - Radunia Stężyca - Gaz-Rom Stężycka Huta
5. Godz. 17.20 - Nasz Dach Stężyca - Sprite Czaple
Pauza - Gościniec

3.07.2010 r. (sobota)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - Kolka
2. Godz. 14.50 - Gościniec - Champion
3. Godz. 15.40 - Radunia - Sprite
4. Godz. 16.30 - 69 Team - Wicher
5. Godz. 17.20 - Gladiator - Fajter Klub
Pauza - Gaz-Rom

11.07.2010 r. (niedziela)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - Gościniec
2. Godz. 14.50 - Radunia - Kolka
3. Godz. 15.40 - 69 Team - Champion
4. Godz. 16.30 - Gladiator - Sprite
5. Godz. 17.20 - Gaz-Rom - Wicher
Pauza - Fajter Klub

18.07.2010 r. (niedziela)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - Radunia
2. Godz. 14.50 - 69 Team - Gościniec
3. Godz. 15.40 - Gladiator - Kolka
4. Godz. 16.30 - Gaz-Rom - Champion
5. Godz. 17.20 - Fajter Klub - Wicher
Pauza - Sprite

25.07.2010 r. (niedziela)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - Champion
2. Godz. 14.50 - Kolka - Sprite
3. Godz. 15.40 - Gościniec - Wicher
4. Godz. 16.30 - Radunia - Fajter Klub
5. Godz. 17.20 - Gladiator - Gaz-Rom
Pauza - 69 Team

1.08.2010 niedziela)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - 69 Team
2. Godz. 14.50 - Gladiator - Radunia
3. Godz. 15.40 - Gaz-Rom - Gościniec
4. Godz. 17.20 - Fajter Klub - Champion
5. Godz. 18.10 - Wicher - Sprite
Pauza - Kolka Czaple

8.08.2010 r. (niedziela)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - Wicher
2. Godz. 14.50 - Sprite - Fajter klub
3. Godz. 15.40 - Kolka - Gaz-Rom
4. Godz. 16.30 - Gościniec - Gladiator
5. Godz. 17.20 - Radunia - 69 Team
Pauza - Champion

14.08.2010 r. (sobota)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - Fajter Klub
2. Godz. 14.50 - - Sprite - Gaz-Rom
3. Godz. 15.40 - Champion - Gladiator
4. Godz. 16.30 - Kolka - 69 Team
5. Godz. 17.20 - - Gościniec - Radunia
Pauza - Wicher

22.08.2010 r. (niedziela)
1. Godz. 14.00 - Fajter Klub - Gaz-Rom
2. Godz. 14.50 - Wicher - Gladiator
3. Godz. 15.40 - Sprite - 69 Team
4. Godz. 16.30 - Champion - Radunia
5. Godz. 17.20 - Kolka - Gościniec
Pauza - Nasz Dach

29.08.2010 r. (niedziela)
1. Godz. 14.00 - Nasz Dach - Gaz-Rom
2. Godz. 14.50 - Fajter Klub - 69 Team
3. Godz. 15.40 - Wicher - Radunia
4. Godz. 16.30 - Sprite - Gościniec
5. Godz. 17.20 - Champion - Kolka
Pauza - Gladiator

W przypadku wykreślenia zgłoszonej drużyny Organizator zastrzega sobie możliwość zamiany terminarza, który podany zostanie w późniejszym terminie.

*Kapitanowie drużyn zobowiązani są dostarczyć wykaz zawodników, którzy wezmą udział w rozgrywkach. W zestawieniu powinno się znaleźć: numer zawodnika, imię i nazwisko, data urodzenia. Dodatkowo każdy pełnoletni zawodnik zobowiązany jest podpisać załączone oświadczenie. W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie musi zostać podpisane przez prawnego opiekuna (oświadczenie do pobrania ze strony www.gminastezyca.pl).

Wyniki Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca ORLIK 2010 - etap I

Nazwa drużyny           mecz       pkt            bramki
1. Nasz Dach Stężyca  1             3              13-2
2. Radunia Stężyca      1             3              7-1
3. Kolka Czaple           1             3              7-4
4. Gladiator Potuły       1             3              4-3
5. Champion Zgorzałe  1             3              2-1
6. Wicher Czaple         1             0              1-2
7. 69 Team Stężyca     1             0              3-4
8. Fajter Klub Somonino 1           0              4-7
9. Gaz-Rom Stężycka Huta 1       0              1-7
10. Sprite Czaple          1            0              2-13
11. Gościniec Gołubie     -            -              -

I kolejka
69 Team Stężyca - Gladiator Potuły 3:4 (3:0) Champion Zgorzałe - Wicher Czaple 2:1 (1:0) Kolka Czaple- Fajter Klub Somonino 7:4 (4:1) Radunia Stężyca - Gaz-Rom Stężycka Huta 7:1 (0:1) Nasz Dach Stężyca - Sprite Czaple 13:2 (7:0) Pauza - Gościniec

Klasyfikacja strzelców

7 bramek - Damian Synak (Nasz Dach)
2 bramki - Tadeusz Cyman (Champion)
Wiesłąw Wilma (Kolka)
Paweł Wojtala (Kolka)
Łukasz Tryba (Fajter Klub)
Łukasz Walaszkowski (Fajter Klub)
Krzysztof Mejer (Nasz Dach)
Szymon Brzeski (Nasz Dach)
1 bramka - Karol Pepliński (69 Team)
Ireneusz Zarach (69 Team)
Przemysław Pałasz (69 Team)
Daniel Gański (Gladiator)
Sławomir Westfal (Gladiator)
Karol Gański (Gladiator)
Szymon Gański (Gladiator)
Marcin Chocholewski (Wicher)
Sebastian Wilma (Kolka)
Michał Kolka (Kolka)
Waldemar Grota (Kolka)
Dominik Kulwikowski (Radunia)
Damian Hinca (Radunia)
Bartłomiej Warmowski (Radunia)
Dominik Szymański (Radunia)
Mateusz Cybula (Radunia)
Robert Jereczek (Radunia)
Marcin Hinca (Radunia)
Marek Gostkowski (Gaz-Rom)
Michał Mejer (Nasz Dach)
Michał Bruski (Nasz Dach)
Rafał Stencel (Sprite)
Dawid Plichta (Sprite)

Wyniki Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca ORLIK 2010 - etap II

Lp. Nazwa drużyny Miejsce Liczba punktów Bramki
1. Nasz Dach Stężyca 2 6 24-2
2. Champion Zgorzałe 2 6 9-3
3. Gladiator Potuły 2 6 7-5
4. Radunia Stężyca 2 4 12-6
5. Wicher Czaple 2 3 5-11
6. Kolka Czaple 2 3 7-15
7. Sprite Czaple 2 1 7-18
8. Fajter Klub Somonino 2 0 6-10
9. Gościniec Gołubie 1 0 2-7
10. 69 Team Stężyca 2 0 7-13
11. Gaz-Rom Stężycka Huta 1 0 1-7 

 

27.06.2010r. (niedziela)                                                                     
69 Team Stężyca – Gladiator Potuły               3:4(3:0)                           
Champion Zgorzałe – Wicher Czaple              2:1(1:0)                        
Kolka Czaple- Fajter Klub Somonino               7:4 (4:1)                    
Radunia Stężyca - Gaz-Rom Stężycka Huta    7:1 (0:1)                         
Nasz Dach Stężyca – Sprite Czaple               13:2 (7:0)                 
Pauza - Gościniec

03.07.2010r. (sobota)
1.Godz. 14.00 – Nasz Dach – Kolka             11:0(6:0)
2.Godz. 14.50 -  Gościniec – Champion        2:7(0:3)
3.Godz. 15.40 - Radunia – Sprite                   5:5(2:1)
4.Godz. 16.30 -  69 Team – Wicher               4:9(2:6)
5.Godz. 17.20 – Gladiator – Fajter Klub        3:2(0:1)    
Pauza -  Gaz-Rom

Klasyfikacja strzelców
9 bramek - Damian Synak (Nasz Dach) 
6 bramek - Krzysztof Cichosz (Nasz Dach)                   
                 Michał Woźniak (Wicher)
4 bramki - Marcin Chocholewski (Wicher)                  
                Tadeusz Cyman (Champion)              
                 Rafał Stencel (Sprite)
3 bramki - Krzysztof  Mejer (Nasz Dach)              
                Sławomir Westfal (Gladiator)            
                Robert Jereczek (Radunia)
2 bramki - Wiesłąw Wilma (Kolka)     
                 Paweł Wojtala (Kolka)                 
                 Łukasz Tryba (Fajter Klub)       
                 Łukasz Walaszkowski (Fajter Klub)         
                 Szymon Brzeski (Nasz Dach)        
                 Przemysław Pałasz (69 Team)    
                 Kamil Puzdrowski (Champion)       
                 Damian Hinca (Radunia)             
                 Marcin Hinca (Radunia)              
                 Dominik Szymański (Radunia)                  
                 Dawid Plichta (Sprite)
1 bramka - Karol Pepliński (69 Team)                   
                  Ireneusz Zarach (69 Team)     
                  Dariusz Korda (69 Team)   
                  Jarosław Wiczkowski (69 Team)    
                  Daniel Gański (Gladiator)               
                  Karol Gański  (Gladiator)                  
                  Szymon Gański (Gladiator)               
                  Łukasz Kruszyński (Gladiator)               
                  Sebastian Wilma (Kolka)       
                  Michał Kolka (Kolka)               
                  Waldemar Grota (Kolka)          
                  Dominik Kulwikowski (Radunia)     
                  Bartłomiej Warmowski (Radunia)         
                  Mateusz Cybula (Radunia)               
                  Marek Gostkowski (Gaz-Rom)     
                  Michał Mejer (Nasz Dach)                    
                  Michał Bruski (Nasz Dach)            
                  Christian Domaschke (Nasz Dach)    
                  Marcin Synak (Nasz Dach)                  
                  Kamil Kropidłowski (Sprite)               
                  Artur Hinca (Fajter-Klub)      
                  Łukasz Tryba (Fajter-Klub)           
                  Radosłąw Kabała (Champion)     
                  Robert Las (Champion)              
                  Andrzej Peta (Champion)           
                  Adam Zbierski (Gościniec)          
                  Andrzej Kubicz (Gościniec)                             

11.07.2010r. (niedziela)
1.Godz. 14.00 – Nasz Dach - Gościniec
2.Godz. 14.50 – Radunia - Kolka
3.Godz. 15.40 – 69 Team - Champion
4.Godz. 16.30 - Gladiator - Sprite
5.Godz. 17.20 – Gaz-Rom - Wicher
Pauza -  Fajter Klub