wróć

Kościerska Powiatowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet sezon 2010/11

Tabela po XV kolejce rozgrywek

Miejsce Drużyna Pkt Sety zw Sety prz Różnica
1 Kiszewianki Stara Kiszewa 45 45 5 +40
2 UKS Klukowa Huta 40 42 8 +34
3 Sokółki Kościerzyna 35 40 14 +26
4 Feniks Kościerzyna 34 38 16 +22
5 LO Kościerzyna 28 31 21 +10
6 Absolwent Klukowa Huta 28 30 21 +9
7 Lemonki Kościerzyna 26 33 24 +9
8 Olimpia Dziemiany 26 31 23 +8
9 UKS Lipusz 26 30 23 +7
10 Czikitki Kościerzyna 19 25 31 -6
11 Ekonomik Kościerzyna 15 21 34 -13
12 Stężyca 12 18 37 -19
13 Kościerzanki Kościerzyna 12 14 35 -21
14 Arkadia Karsin 10 11 37 -26
15 Liderki Kościerzyna 4 7 42 -35
16 Serce Kaszub Gołubie 0 0 45 -45

TERMINARZ I WYNIKI ROZGRYWEK LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET Sezon 2010/2011 r.

STĘŻYCA – hala sportowa

I Runda – 24.10.2010r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 „Absolwent” Klukowa Huta 0 : 3 „Serce Kaszub” Gołubie
2. 10.00 Stężyca 0 : 3 UKSKlukowa Huta
3. 11.15 „Olimpia”Dziemiany 1 : 3 I LO Kościerzyna
4. 11.15 „Kiszewianki”Stara Kiszewa 3 : 1 „Sokółki” Kościerzyna
5. 12.30 „Czikitki”PCM Kościerzyna 0 : 3 Ekonomik Kościerzyna
6. 12.30 „Kościerzanki”Kościerzyna 0 : 3 „Lemonki” Kościerzyna
7. 13.45 „Feniks”Kościerzyna 3 : 1 UKS Lipusz
8. 13.45 „Liderki”Kościerzyna 0 : 3 „Arkadia” Karsin

II Runda – 07.11.2010r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 „Arkadia”Karsin 0 : 3 „Lemonki” Kościerzyna
2. 10.00 Ekonomik Kościerzyna 2 : 3 UKS Lipusz
3. 11.15 „Sokółki” Kościerzyna 3 : 0 „Feniks” Kościerzyna
4. 11.15 I LO Kościerzyna 3 : 1 „Kościerzanki” Kościerzyna
5. 12.30 UKS Klukowa Huta 3 : 0 „Czikitki” PCM Kościerzyna
6. 12.30 „Serce Kaszub” Gołubie 0 : 3 „Kiszewianki” Stara Kiszewa
7. 13.45 Liderki”Kościerzyna 0 : 3 Olimpia”Dziemiany
8. 13.45 „Absolwent” Klukowa Huta 3 : 1 Stężyca

III Runda – 28.11.2010r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 Stężyca 3 : 2 "Arkadia" Karsin
2. 10.00 "Olimpia" Dziemiany 1 : 3 "Absolwent" Klukowa Huta
3. 11.15 "Kiszewianki" Stara Kiszewa 3 : 0 "Liderki" Kościerzyna
4. 11.15 "Czikitki" PCM Kościerzyna 3 : 0 "Serce Kaszub" Gołubie
5. 12.30 "Kościerzanki" KOścierzyna 0 : 3 UKS Klukowa Huta
6. 12.30 "Feniks" Kościerzyna 3 : 0 I LO Kościerzyna
7. 13.45 UKS Lipusz 0 : 3 "Sokółki" Kościerzyna
8. 13.45 "Lemonki" Kościerzyna 3 : 2 Ekonomik Kościerzyna

IV Runda - 05.12.2010 r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 "Arkadia" Karsin 3 : 1 Ekonomik Kościerzyna
2. 10.00  "Sokółki" Kościerzyna 3 : 1 "Lemonki" Kościerzyna
3. 11.15  I LO Kościerzyna 1 : 3 UKS Lipusz
4. 11.15  UKS Klukowa Huta 3 : 2 "Feniks" Kościerzyna
5. 12.30  "Serce Kaszub" Gołubie 0 : 3 "Kościerzanki" Kościerzyna
6. 12.30  "Liderki" Kościerzyna 0 : 3 "Czikitki" PCM Kościerzyna
7. 13.45  "Absolwent" Klukowa Huta 0 : 3 "Kiszewianki" Stara Kiszewa
8. 13.45  Stężyca 0 : 3 "Olimpia" Dziemiany

V Runda - 12.12.2010 r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00  "Olimpia" Dziemiany 3 : 0 "Arkadia" Karsin
2. 10.00 "Kiszewianki" Stara Kiszewa 3 : 0 Stężyca
3. 11.15 "Czikitki" PCM Kościerzyna 0 : 3 "Absolwent" Klukowa Huta
4. 11.15 "Kościerzanki" Kościerzyna 3 : 1 "Liderki" Kościerzyna
5. 12.30 "Feniks" Kościerzyna 3 : 0 "Serce Kaszub" Gołubie
6. 12.30 UKS Lupiusz 0 : 3 UKS Klukowa Huta
7. 13.45 "Lemonki" Kościerzyna 0 : 3 I LO Kościerzyna
8. 13.45 Ekonomik Kościerzyna 0 : 3 "Sokółki" Kościerzyna

VI Runda - 19.12.2010r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 "Arkadia" Karsin   0:3 "Sokółki" Kościerzyna
2. 10.00 I LO Kościerzyna   3:2 Ekonomik Kościerzyna
3. 11.15

UKS Klukowa Huta

  3:2 "Lemonki" Kościerzyna
4. 11.15 "Serce Kaszub" Gołubie  0:3VO UKS Lipusz
5. 12.30 "Liderki" Kościerzyna   0:3 "Feniks" Kościerzyna
6. 12.30 "Absolwent" Klukowa Huta   3:0 "Kościerzanki" Kościerzyna
7. 13.45 Stężyca   2:3 "Czikitki" PCM KOścierzyna
8. 13.45  "Olimpia" Dziemiany   0:3 "Kiszewianki: Stara Kiszewa

VII Runda - 09.01.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 "Kiszewianki" Stara Kiszewa   "Arkadia" Karsin
2. 10.00 "Czikitki" PCM Kościerzyna 0:3  "Olimpia" Dziemiany
3. 11.15 "Kościerzanki" Kościerzyna 3:1 Stężyca
4. 11.15 "Feniks" Kościerzyna 3:1 "Absolwent" Klukowa Huta
5. 12.30 UKS Lipiusz 3:0 "Liderki" Kościerzyna
6. 12.30 "Lemonki" Kościerzyna 3:0VO "Serce Kaszub" Gołubie
7. 13.45 Ekonomik Kościerzyna 0:3 UKS Klukowa Huta
8. 13.45 "Sokółki Kościerzyna 3:0 I LO Kościerzyna

VIII Runda - 30.01.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00  "Arkadia" Karsin 0:3 I LO KOścierzyna
2. 10.00 UKS Klukowa Huta 3:1 "Sokółki" Kościerzyna
3. 11.15 "Serce Kaszub" Gołubie  0:3 vo Ekonomik Kościerzyna
4. 11.15 "Liderki" Kościerzyna 0:3 "Lemonki" Kościerzyna
5. 12.30 "Absolwent" Klukowa Huta 3:0 UKS Lipusz
6. 12.30 Stęzyca 0:3 "Feniks" Kościerzyna
7. 13.45 "Olimpia" Dziemiany 3:0 "Kościerzanki" Kościerzyna
8. 13.45 "Kiszewianki" Stara Kiszewa 3:1 "Czikitki" PCM Kościerzyna

IX Runda - 06.02.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 "Czikiti" PCM Kościerzyna  3:0 "Arkadia" Karsin
2. 10.00 "Kościerzanki" Kościerzyna  1:3 "Kiszewianki" Stara Kiszewa
3. 11.15 "Feniks" Kościerzyna  3:0 "Olimpia" Dziemiany
4. 11.15 UKS Lispusz  3:0 Stęzyca
5. 12.30 "Lemonki" Koscierzyna  3:0 "Absolwent" Klukowa Huta
6. 12.30 Ekonomik Kościerzyna  3:1 "Liderki" Kościerzyna
7. 13.45 "Sokółki" Kościerzyna  3:0 vo "Serce Kaszub" Gołubie
8. 13.45 I LO Kościerzyna  0:3 UKS Klukowa Huta

X Runda - 20.02.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00  "Arkadia" Karsin 0:3 UKS Klukowa Huta
2. 10.00 "Serce Kaszub" Gołubie 0:3 vo I LO Kościerzyna
3. 11.15 "Liderki" Koscierzyna 0:3 "Sokółki" Kościerzyna
4. 11.15 "Absolwent" Klukowa Huta 3:1 Ekonomik Kościerzyna
5. 12.30 Stężyca 0:3 "Lemonki" Kościerzyna
6. 12.30 "Olimpia" Dziemiany   UKS Lipusz
7. 13.45 "Kiszewianki" Stara Kiszewa 3:1 "Feniks" Kościerzyna
8. 13.45 "Czikitki" PCM Kościerzyna 3:0 "Kościerzanki" Kościerzyna

XI Runda - 06.03.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00  "Kościerzanki" Kościerzyna 3:0 "Arkadia" Karsin
2. 10.00 "Feniks" Kościerzyna   "Czikitki" PCM Kościerzyna
3. 11.15 Uks Lipusz 0:3 "Kiszewianki" Stara Kiszewa
4. 11.15 "Lemonki" Kościerzyna   "Olimpia" Dziemiany
5. 12.30 Ekonomik Kościerzyna 0:3 Stężyca
6. 12.30 "Sokółki" Kościerzyna 3:2 "Absolwent" Klukowa Huta
7. 13.45 I LO Kościerzyna 3:0 "Liderki" Kościerzyna
8. 13.45 UKS Klukowa Huta 3:0 vo "Serce Kaszub" Gołubie

XII Runda - 13.03.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00  "Arkadia" Karsin 3:0 Vo "Serce Kaszub" Gołubie
2. 10.00 "Liderki" Kościerzyna 0:3 UKS Klukowa Huta
3. 11.15 "Absolwent" Klukowa Huta 0:3 I LO KOścierzyna
4. 11.15 Stężyca 2:3 "Sokółki" Kościerzyna
5. 12.30 "Olimpia" Dziemiany 3:1 Ekonomik Kościerzyna
6. 12.30 "Kiszewianki" Stara Kiszewa 3:1 "Lemonki" Kościerzyna
7. 13.45 "Czikitki" PCM Kościerzyna 3:2 UKS Lipusz
8. 13.45 "Kościerzanki" Kościerzyna 0:3 Vo "Feniks" Kościerzyna

XIII Runda - 20.03.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 "Feniks" Kościerzyna  3:0 "Arkadia" Karsin
2. 10.00 UKS Lipusz  3:0 "Kościerzanki" Kościerzyna
3. 11.15  "Lemonki" Kościerzyna  3:2 "Czikitki" PCM Kościerzyna
4. 11.15 Ekonomik Kościerzyna  0:3 "Kiszewianki" Stara Kiszewa
5. 12.30 "Sokółki" Kościerzyna  2:3 "Olimpia" Dziemiany
6. 12.30 I LO Kościerzyna  3:0 Stężyca
7. 13.45 UKS Klukowa Huta  3:0 "Absolwent" Klukowa Huta
8. 13.45 "Serce Kaszub" Gołubie  0:3 Vo "Liderki" Kościerzyna

XIV Runda - 03.04.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 "Absolwent" Klukowa Huta  3:0 "Arkadia" Karsin
2. 10.00 Stężyca  3:2 "Liderki" Kościerzyna
3. 11.15 "Olimpia" Dziamiany  3:0 Vo "Serce Kaszub" Gołubie
4. 11.15 "Kiszewianki" Stara Kiszewa 3:0 UKS Klukowa Huta
5. 12.30 "Czikitki" PCM Kościerzyna  2:3 I LO Kościerzyna
6. 12.30 "Kościerzanki" Kościerzanki  0:3 Vo "Sokółki" Kościerzyna
7. 13.45 "Feniks" Kościerzyna  3:0 Ekonomik Kościerzyna
8. 13.45 UKS Lipusz  3:0 "Lemonki" Kościerzyna

XV Runda - 17.04.2011r.

Nr Godzina Nazwa drużyny Wynik Nazwa drużyny
1. 10.00 UKS Lipusz 3:0Vo "Arkadia" Karsin
2. 10.00 "Lemonki" Kościerzyna 3:2 "Feniks" Kościerzyna
3. 11.15 Ekonomik Kościerzyna 3:0Vo Kościerzanki" Kościerzyna
4. 11.15 "Sokółki" Kościerzyna 3:0 "Czikitki" PCM Kościerzyna
5. 12.30 I LO Kościerzyna 0:3 "Kiszewianki" Stara Kiszewa
6. 12.30 "Kościerzanki" Kościerzyna 3:0 "Olimpia" Dziemiany
7. 13.45 "Serca Kaszub" Gołubie 0:3Vo Stężyca
8. 13.45 "Liderki" Kościerzyna 0:3 "Absolwent" Klukowa Huta

Turniej Finałowy - „Turniej prawdy" - 07.05.2011r./sobota/ godz.13.00

Rozstawienie drużyn:
I grupa - 1,4,5
II grupa - 2,3,6

17.00 - Uroczyste zakończenie Powiatowej Ligi Kobiet.

Galeria