NAGRODY WÓJTA GMINY STĘŻYCA ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA

Wójt Gminy Stężyca przyznał dwie nagrody za szczególne osiągnięcia - do ubiegania się o nagrodę Wójta Gminy Stężyca za szczególne osiągnięcia maja prawo uczniowie, którzy zdobyli tytuł laureata lub finalisty konkursu, olimpiady i turnieju organizowanego przez Kuratorium Oświaty, Ministerstwo Edukacji i Nauki lub inne Ministerstwa oraz za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, edukacji lub spraw społecznych.

NAGRODY OTRZYMALI:

1. Martyna Okuniewska
  2. Paweł Zaborowski

Gratulujemy !!!

PODSTAWA PRAWNA: Uchwała nr XVI/254/2020 Rady Gminy Stężyca z dnia 29 września 2020 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu przyznawania stypendium Wójta Gminy Stężyca za wyniki w nauce oraz nagrody Wójta Gminy Stężyca za szczególne osiągnięcia dla uzdolnionych uczniów w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów pobierających naukę na terenie Gminy Stężyca.