Biblioteka zaprasza na pokaz filmowy i spotkanie z twórcami filmu o Czesławie Niemenie

W piątek, 5 sierpnia o godz. 19:30 @Gminna Biblioteka Publiczna w Stężycy (Proszę oznaczyć) zaprasza do Auli Multimedialnej na wyjątkowe wydarzenie - pokaz filmu dokumentalnego "Czy mnie jeszcze pamiętasz? Czesława Niemena gdański epizod" oraz spotkanie z twórcami filmu: scenarzystą Wojciechem Fułkiem oraz autorem zdjęć Tomaszem Redzimskim.

Film opowiada o pierwszych latach kariery Czesława Niemena (Czesława Juliusza Wydrzyckiego), które artysta spędził w Trójmieście. O błyskawicznym rozwoju kariery utalentowanego muzyka opowiadają współpracownicy, przyjaciele i rodzina.

Producentem filmu jest VIDEO STUDIO GDAŃSK. Film powstał przy wsparciu Miasta Gdańska.

Program wydarzenia:

19:30 Prolog i powitanie gości

19:35 Projekcja filmu

20:00 Spotkanie z twórcami

20:30 Część artystyczna

20:45 Zakończenie

Wstęp wolny, rezerwacja miejsc oraz zaproszenia dostępne są w bibliotece tel. 58 684 33 54

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/355218076629973