Rozpoczęliśmy przeprowadzkę księgozbioru Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy

Dobiega końca realizacja inwestycji gminnej związanej z modernizacją i rozbudową Parku Kulturowego na terenie starej szkoły w Stężycy.

Blisko dwadzieścia tysięcy książek znajdzie swoje miejsce na półkach nowoczesnej biblioteki i czytelni multimedialnej.

Warto zaznaczyć że obiekt, który w najbliższych dniach zostanie oddany do użytku publicznego, oprócz tradycyjnych usług bibliotecznych ma do zaoferowania w pełni wyposażoną salę widowiskowo-koncertową z najnowszą technologią multimedialną do projekcji filmów. O terminie uruchomienia działalności w nowym punkcie powiadomimy Państwa wkrótce.

Jednocześnie informujemy, że w okresie przejściowym usługi biblioteki są nadal dostępne dla mieszkańców gminy. Składanie zamówień i odbiór książek funkcjonuje w tymczasowej siedzibie biblioteki przy ul. Królewskiej 6 w Stężycy. Telefon kontaktowy 58 684 33 54.