Walne Zebrania Sprawozdawczo-Wyborcze w jednostkach OSP Gminy Stężyca

W ostatnim czasie w trzech jednostkach OSP z terenu Gminy Stężyca (OSP Zgorzałe, OSP Nowe Czaple oraz OSP Stężyca) odbyły się  walne zebrania sprawozdawczo-wyborcze mające na celu wybór nowych władz. Po pięcioletniej kadencji ustępujących zarządów nadszedł czas podsumowań, omówiono działalność jednostek za poprzedni rok oraz przedstawiono plany na 2021 i najbliższe lata. W trakcie trwania zebrania dokonano wyboru nowych władz oraz powołano delegatów i przedstawicieli na Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP, który ma odbyć się w najbliższym terminie.  Serdecznie dziękujemy poprzednim członkom zarządów za pomoc, przychylność  i wsparcie przy różnego typu wydarzeniach, a nowo wybranym życzymy owocnej pracy.