RAPORT w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020

W ramach Powszechnego Spisu Rolnego na terenie gminy Stężyca w okresie od 1 września do końca listopada 2020 r. odbył się spis rolny. W czasie trwania spisu rolnicy  mieli możliwość spisania się w ramach 3 form spisowych, a mianowicie spis po przez: wywiad telefoniczny, bezpośrednio przez rachmistrza terenowego, samospis internetowy.

Łącznie na terenie gminy Stężyca spisano 644 rolników.

Najwięcej rolników spisano za pośrednictwem bezpośredniego wywiadu z rachmistrzem tj. 422 rolników (65,45%), za pomocą samospisu spisu dokonało  106 rolników (16,53%), natomiast za pośrednictwem wywiadu telefonicznego spisało się 116 rolników (18,02 %).

Za udział w Powszechnym Spisie Rolnym serdecznie dziękujemy naszym rolnikom i życzymy dalszego rozwoju gospodarstw, aby za kolejne 10 lat mieli powody do dumy i radości przy kolejnym spisie rolnym.