wróć

KGW KLUKOWA HUTA – LAUREATEM II MIEJSCA W ETAPIE WOJEWÓDZKIM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA KGW pt. ‘’KOŁO ARiMR W SERCU WSI’’

KGW Klukowa Huta zostało Laureatem II Miejsca w Etapie Wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu dla KGW pt. ‘’Koło ARiMR w sercu wsi’’.  Celem Konkursu było spopularyzowanie aktywnej działalności Kół Gospodyń Wiejskich na rzecz lokalnych społeczności wiejskich; promocja wsparcia dla KGW z budżetu państwa i efektów udzielanej pomocy finansowej, zachęcanie do tworzenia nowych organizacji i rejestracji ich w Krajowym Rejestrze KGW. Konkurs polegała na nakręceniu krótkiego filmu obrazującego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej. Patronat na konkursem sprawowała Pani Halina Szymańska – Prezes ARiMR.  W dniu 16 grudnia 2020 roku Pani Sylwia Skupień Z-ca Dyrektora Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR wraz z Panem Stanisławem Dudkiem – Kierownikiem Biura Powiatowego ARiMR w Kartuzach wręczyli nagrodę przedstawicielkom Koła.

KGW Klukowa Huta jest znane ze swojej rozległej działalności w regionie, a członkinie Koła to prawdziwe Ambasadorki Gminy Stężyca, na które zawsze można liczyć, co przynosi owoce w postaci konstruktywnej współpracy.

Tagi

GALERIA