GKS WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA WICEMISTRZYNIAMI POLSKI JUNIOREK 2020

Dzisiaj w urzędzie gościliśmy zawodniczki naszej gminnej drużyny GKS WIEŻYCA 2011 STĘŻYCA,  które w nocy wróciły z Kalisza, gdzie brały udział w Mistrzostwa Polski Juniorek. Podopieczne Macieja Stefanowskiego,  Dawida Michora oraz Bereniki Tomsia podczas tegorocznych zawodów wywalczyły wicemistrzostwo. Drużyna odniosła trzy zwycięstwa i dwie porażki. Zespół pierwszy mecz rozegrał z Energa MKS SMS Kalisz, drugi z ŁKS Szkoła Gortata Łódź, trzeci z Elite Volley Kraków, w pólfinałach zmierzył się z Łaskovia Łask, zaś w finale z  Energa MKS SMS Kalisz. Dziewczęta oraz trenerzy przyjęli gratulacje od wójta gminy Stężyca Tomasza Brzoskowskiego. Dziękujemy za wspaniałą i oddaną grę  oraz dużo pozytywnych emocji. Gratulujemy!