INFORMACJA DOTYCZĄCA SENIORÓW I KLUBÓW NESTOR

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem COVID-19 (koronawirus), a także mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo seniorów, pracowników oraz klientów Starostwo Powiatowe podjęło decyzję,  iż wszystkie zajęcia w ramach Klubów Aktywności w Powiecie Kartuskim zostają zawieszone od dnia 12 marca 2020r. do odwołania.

Przypominamy seniorom  o konieczności częstego mycia rąk, ograniczenia przebywania w miejscach publicznych. W miarę możliwości proszę nie krępować się korzystać z wsparcia i pomocy bliskich, sąsiadów w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwienie spraw urzędowych i pocztowych.

Jednocześnie informuje się, że wyjazdy w teren z „Koszykami Wielkanocnymi” zostają zawieszone do odwołania i będą realizowane w terminie późniejszym.