Koniec zebrań sprawozdawczych OSP w Gminie Stężyca

Na przełomie stycznia i lutego odbywały się zebrania sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych funkcjonujących na terenie naszej gminy. Ostatnie z cyklu zebranie odbyło się 22. stycznia br. w budynku OSP w Szymbarku. We wszystkich zebraniach uczestniczył Wójt Gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski oraz przedstawiciele Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach.

Na ostatnim zebraniu w Szymbarku zostało przedstawione sprawozdanie z działalności jednostki, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej za rok ubiegły jak również przedstawiono plan jednostki na rok bieżący. Jednostka OSP Szymbark w 2019r. brała udział w 62 akcjach ratowniczo – gaśniczych, w których uczestniczyło 456 strażaków.

Dziękujemy wszystkim druhom jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w naszej gminie za ich udział nie tylko w działaniach ratowniczych, ale również w staraniach wkładanych w rozwój naszych jednostek.