wróć

100 lat Pani Walerii Prokop

Niewielu ludziom dane jest świętować tak piękny jubileusz, jakim są 100 urodziny.
Dzień 12 grudnia 2019 r. był takim wyjątkowym dniem dla Pani Walerii Prokop z miejscowości Gołubie, która urodziła się 12 grudnia 1919 roku. Pomimo sędziwego wieku, nadal ma świetną pamięć.
Z okazji tych wyjątkowych urodzin Jubilatkę odwiedzili wójt gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski, przewodniczący Rady Gminy Stężyca Stefan Literski, radny Rady Gminy Stężyca  Jarosław Turzyński, p.o. naczelnika wydziału spraw obywatelskich Sabina Kobiela, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Szmaglińska, naczelnik wydziału kultury i sportu Marcin Kieliński.
Oprócz gorących życzeń Jubilatka otrzymała bukiet kwiatów wraz z upominkiem.
Życzymy Pani wszelkiej życiowej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i niech upływa w spokoju i zdrowiu.

Tagi

GALERIA