Odbiór nowych pojemników na odpady

Dnia 30.11.2019r. (sobota) od godz. 8:00 do 15:00 mieszkańcy miejscowości Stężyca i Gołubie, którzy zadeklarowali segregację odpadów będą mieli możliwość odbioru pojemników na odpady ulegające biodegradacji oraz papier. Wydawanie pojemników odbędzie się na terenie Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego ul. Jana III Sobieskiego 31 w Stężycy. Wydawane będą dwa pojemniki – niebieski i brązowy. Pojemnik są użyczanenieodpłatnie przez firmę Elwoz Eco. Przy odbiorze pojemników wymagane jest okazaniedokumentu tożsamości przez osobę, która deklarowała segregację lub upoważnienie od tejosoby. Druk upoważnienia można odebrać w siedzibie firmy Elwoz Eco w Kartuzach, ulMściwoja II 14, Urzędzie Gminy Stężyca, sołtysów miejscowości Gołubie i Stężyca lub pobraćze strony internetowej gminy Stężyca. Opady biodegradowalne i papier odbierane będą odpoczątku roku 2020 zgodnie z nowymi harmonogramami odbioru. Terminy odbioru pojemników dla inny miejscowości zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.

Pliki

informacja.pdf 718.43 KB