wróć

Prestiżowe wyróżnienie dla Gminy Stężyca

Gmina Stężyca zdobyła „HIT Regionów 2019” Kujaw i Pomorza oraz Pomorza za działania w roku bieżącym na rzecz seniorów.

Istotą Konkursie Gospodarczo-Samorządowym HIT 2019 jest promowanie szczególnie cennych osiągnięć gospodarczych, samorządowych i ekologicznych. W Konkursie Gospodarczo-Samorządowym HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2019 zarekomendowano łączenie 285 zgłoszeń. Po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i analizie dokumentacji, każdy uczestnik konkursu był wizytowany i oceniany. Finalnie Kapituły zakwalifikowały 56 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe. Gmina Stężyca otrzymała nagrodę HIT 2019 i zaszczytny tytuł

"Gmina Stężyca – Gmina Roku - za opracowanie i wprowadzenie własnego 5-letniego programu innowacyjnych działań na rzecz osób starszych w Gminie Stężyca (2019-2023) ".

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali na Zamku w Gniewie 18 czerwca 2019 r.

Niezmiernie nam miło, że nasza Gmina zyskała uznanie Instytutu Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowego Hit Regionów w zakresie działań, które sukcesywnie wprowadzamy i realizujemy dla naszych starszych mieszkańców.


fragment z protokołu Kapituły obu województw Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza oraz Kujaw i Pomorza 2019 :

"...Kapituły obu województw z ogromną satysfakcją stwierdzają, że zgłoszone do projektu tematy zgłoszenia charakteryzują się wysokim poziomem osiągnięć w szerokim spektrum gospodarki, coraz wyższą efektywności organizacji, które poddały pod ocenę swoją działalność. Kapituły stwierdzają, że wszystkie zaprezentowane dokonania zasługują na wzorowanie się innych podmiotów, a przyznane im tytuły HIT stanowią potwierdzenie ich rangi. Organizatorzy gratulują uczestnikom uzyskanych nagród i życzą wszystkim twórcom tych osiągnięć kolejnych sukcesów i poczucia głębokiej satysfakcji."

Tagi

GALERIA