Spotkanie świąteczne seniorów w Kamienicy Szlacheckiej

Dnia 05.12.2018r. jak co roku odbyło się spotkanie świąteczne seniorów mieszkających na terenie sołectw: Łączyno, Borucino i Kamienica Szlachecka. Seniorzy rozpoczęli swoje święto msza w kościele filialnym w Kamienicy Szlacheckiej. Następnie goście udali się na poczęstunek do auli w Zespole Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej. W świąteczny nastrój seniorów wprowadziły dzieci z klasy III, które przygotowały jasełka pod opieką Pani Lucyny Popowicz oraz Pani Anity Peplińskiej. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętność artystyczno-wokalne w przepięknej scenerii. Część artystyczna zakończyła się gromkimi brawami dla występujących dzieci. Życzenia zebranym złożył pan wójt gminy Stężyca - Tomasz Brzoskowski wraz z sołtysami. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnych rozmów, wspomnień i miłego spędzenia czasu.

źródło: ZKiW Kamienica Szlachecka