Wybrany okres:

VII Ogólnopolski Zlot Chórów i Orkiestr „Świętemu Janowi Pawłowi II w Hołdzie"

VII Ogólnopolski Zlot Chórów i Orkiestr  „Świętemu Janowi Pawłowi II w Hołdzie Piątek, 26 maja 2017 Już po raz trzeci Gminna Orkiestra Dęta ze Stężycy 20 maja 2017 roku wzięła udział w VII Ogólnopolskim Zlocie Chórów i Orkiestr, który odbywa się co dwa lata w Starym Licheniu.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO RATOWNIK WODNY W MIEJSCU WYKORZYSTYWANYM DO KĄPIELI W MIEJSCOWOŚCI STĘŻYCA I GOŁUBIE

Wtorek, 23 maja 2017 Gmina Stężyca ogłasza nabór na stanowisko   RATOWNIK WODNY   Określenie stanowiska pomocniczego: Ratownik wodny        2. Wymagania niezbędne: - zdolność do czynności i korzystania z pełni praw publicznych, - niek

WIEŻYCA STĘŻYCA ZAGRAŁA W WIELKIM FINALE MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ. Piątek, 26 maja 2017 Siatkarki GKS Wieżyca 2011 Stężyca zakończyły rozgrywki o mistrzostwo Polski. W turnieju finałowym  rozegranym w Dębicy zanotowały dwa zwycięstwa i dwie porażki, zajmując ostatecznie siódme miejsce w kraju. W pierwszym meczu przegranym 2:1 z Dwójką Zawiercie stężycza

Termomodernizacja obiektów w Gminie Stężyca

Termomodernizacja obiektów w Gminie Stężyca Piątek, 26 maja 2017 Budynki Domu Pomocy Społecznej, Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymbarku zostały już ocieplone. Natomiast w pozostałych obiektach objętych programem termomodernizacyjnym - świetlice w: Gapowie, Łosienicach, Żurominie oraz Stężyckiej Hucie tam pr

Informacja dotycząca Krajowej Administracji Skarbowej

Czwartek, 25 maja 2017 W związku z utworzeniem Krajowej Administracji Skarbowej Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kartuzach informuje o reformie dotychczasowych struktur administracyjnych. Informacje w załączeniu.

Najbliższe mecze KS Radunia Stężyca

Najbliższe mecze KS Radunia Stężyca Wtorek, 23 maja 2017 27 maj 2017, godz. 15.00 - Błękitni Stare Pole - Radunia Stężyca 3 czerwca 2017, godz. 16.00 - Radunia Stężyca - Meteor Pinczyn 10 czerwca 2017, godz. 17.00 - Sparta Kleszczewo - Radunia Stężyca 17 czerwca 2017 godz. 17.00 - Radunia Stężyca - Czarni Przemysław

Bezpłatne szkolenie na temat: Wystawianie i obsługa elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA)

Wtorek, 23 maja 2017 29.05.2017 r. w Inspektoracie ZUS w Kartuzach przy ul. Ceynowy 5 odbędzie się bezpłatne szkolenie na temat: Wystawianie i obsługa elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA). Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00.

WÓJT GMINY STĘŻYCA OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI OBEJMUJĄCEJ CZĘŚĆ DZIAŁKI NR 649/32

Poniedziałek, 22 maja 2017 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości obejmującej część działki nr 649/32 obszaru 2,131 ha, KW GD1R/00034070/1, położonej w obrębie Stężyca, stanowiącej własność Gminy Stężyca na okres 10 lat

VIII MARSZ Z FLAGAMI 2 MAJA 2017 r. POD PATRONATEM WÓJTA GMINY STĘŻYCA

VIII MARSZ Z FLAGAMI 2 MAJA 2017 r. POD  PATRONATEM  WÓJTA GMINY STĘŻYCA Środa, 17 maja 2017 Uczestnicy VIII „Marszu z Flagami” biało – czerwonymi, europejskimi, czarno – żółtymi i innymi spotykali się – o 9.00 w Stężycy przy pomniku założycieli TOW „Gryf Kaszubski”.

Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego

Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego Środa, 17 maja 2017 W ubiegły weekend załoga ŻUKS "Stężyca" wystartowała w regatach Mistrzostw Powiatu Kartuskiego, które odbyły się w Chmielnie na jeziorze Kłodno.

Wieżyca 2011 Stężyca w finale Mistrzostw Polski

Wieżyca 2011 Stężyca w finale Mistrzostw Polski Wtorek, 16 maja 2017 Podopieczne Macieja Stefanowskiego nie zwalniają tempa, robiąc kolejny krok w walce o tytuł Mistrza Polski młodziczek. Utalentowane siatkarki ze Stężycy, tym razem wywalczyły w Aleksandrowie Łódzkim awans do ścisłego finału - czyli ósemki najlepszych zespołów w kraju.

Radunia Stężyca w finale Ligi Mistrzów Baltic Football Cup 2017

Wtorek, 16 maja 2017 W dniach 14 i 15 maja 2017 roku na stadionie przy ul. Traugutta w Gdańsku odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej Baltic Football Cup 2017, w którym uczestniczyli piłkarze Raduni Stężyca z roczników 2007/08.

Znana pisarka odwiedziła Bibliotekę Publiczna w Stężycy

Znana pisarka odwiedziła Bibliotekę Publiczna w Stężycy Wtorek, 16 maja 2017 W środowe popołudnie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy przybyła pisarka Agnieszka Lingas Łoniewska.