Wybrany okres:

Siatkarki Wieżycy 2011 Stężyca wicemistrzami Pomorza w kategorii młodziczek. W sezonie dominowały, w finale lepsza Reda Wtorek, 28 marca 2017 W tegorocznych Mistrzostwach Pomorza w Piłce Siatkowej Młodziczek już wszystko jasne. Podczas finału rozegranego dzisiaj w Stężycy gospodynie z Wieżycy 2011 zdobyły srebrne medale.

Informacja o akcji PIT w 2017 r.

Poniedziałek, 27 marca 2017 Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kartuzach przypomina o możliwości złożenia zeznania podatkowego drogą elektroniczną m. in. przez aplikację e- Deklaracje (http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje).

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY STĘŻYCA W SPRAWIE SPORZĄDZENIA WYKAZU NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO ODDANIA W DZIERŻAWĘ

Piątek, 24 marca 2017 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. Dz. U. z 2016 r.poz. 2147 z późn. zm.) Wójt Gminy Stężyca ogłasza, co następuje: z nieruchomości stanowiących własność Gminy Stężyca przeznaczono do oddania w dzierżawę na cele rolne następujące nieruchomości:

Siatkarki Wieżycy na podium XIX Międzynarodowego Maratonu Pilki Siatkowej w Łebie Piątek, 24 marca 2017 Bardzo dobrze zaprezentowały się kadetki Wieżycy podczas XIX Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej w Łebie.

Turniej wiedzy pożarniczej

Turniej wiedzy pożarniczej Środa, 22 marca 2017 14 marca w Zespole Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

Wysokie osiągnięcia uczniów z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie

Wysokie osiągnięcia uczniów z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie Środa, 22 marca 2017 Uczniowie o wzorowych notach z przedmiotów szkolnych, rozwijający w sposób nieprzeciętny swoje zainteresowania,talenty i pasje, pilni, koleżeńscy, posiadający sukcesy w konkursach przedmiotowych kolejny raz dali powód do wielkiej satysfakcji i dumy reprezentując swoją szkołę w konkursach z przedmiotów ścisłych.

Sukcesy uczniów z ZKiW Stężyca

Sukcesy uczniów z ZKiW Stężyca Środa, 22 marca 2017 Uczennice Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy: Katarzyna Mańska i Agnieszka Wiśniewska, zostały laureatkami pierwszego etapu konkursu geologiczno-filmowego: Młodzi o surowcach mineralnych.

Finał Mistrzostw Pomorza

Finał Mistrzostw Pomorza Wtorek, 21 marca 2017 Finał Mistrzostw Pomorza w Piłce Siatkowej Młodziczek. Niedziela 26 marca - godz. o 12;00 (Hala Sportowa w Stężycy ul. Abrahama 2)

XXXIV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ

XXXIV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ Wtorek, 21 marca 2017 15 marca 2017 roku w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy odbyły się eliminacje gminne Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Do zmagań przystąpiło 35 uczniów.

Siatkarki ze Stężycy wicemistrzyniami województwa pomorskiego

Siatkarki ze Stężycy wicemistrzyniami województwa pomorskiego Wtorek, 14 marca 2017 Kolejnym sukcesem sportowym może poszczycić się Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy.

GRAND PRIX dla Kaszubianek

GRAND PRIX  dla Kaszubianek Środa, 8 marca 2017 W sobotę 04 marca 2017r.odbył się VII Powiatowy Turniej KGW W Żukowie. Gminę Stężyca reprezentowało Stowarzyszenie Kaszubianki z Kamienicy Szlacheckiej.

8 marca - Życzenia z okazji Dnia Kobiet

8 marca - Życzenia z okazji Dnia Kobiet Środa, 8 marca 2017 Drogie Panie, dziękuję Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym!

WÓJT GMINY STĘŻYCA OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Wtorek, 7 marca 2017 na sprzedaż nie zabudowanych nieruchomości obejmujących działki: nr 654/4, obszaru 93 m2 oraz nr 654/5, obszaru 93 m2 położonych w obrębie ewidencyjnym Stężyca, JR 557, KW GD1R/00032619/8, stanowiących własność Gminy Stężyca, przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego

Mistrzostwo Polski dla Jowita Dance Stężyca w Karczewie

Mistrzostwo Polski dla Jowita Dance Stężyca w Karczewie Wtorek, 7 marca 2017 W ostatni weekend 4 i 5 marca odbyły się w Karczewie Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Freestyle, Street Dance Show oraz Mistrzostwa Polski Cheerleaders & A.D.F.P. organizowane przez Polską Federację Tańca.

I miejsce rocznika 2007 Raduni Stężyca w Gdynia Cup 2017

I miejsce rocznika 2007 Raduni Stężyca w Gdynia Cup 2017 Wtorek, 7 marca 2017 Nie zwalniają tempa piłkarze Raduni Stężyca z rocznika 2007, którzy uczestniczyli w ogólnopolskim turnieju piłkarskim Gdynia Cup 2017 rozegranym w pneumatycznej hali sportowej Akademii Piłkarskiej Gdynia 4 i 5 marca 2017 roku. W turnieju wzięło udział 27 zespołów, kt&o

Wygrana siatkarek w półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wygrana siatkarek w półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Wtorek, 7 marca 2017 Siatkarki Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy zwyciężyły w kolejnym etapie Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Najpierw nie dały żadnych szans rywalkom w mistrzostwach powiatu, łatwo wygrywając wszystkie mecze. Podobnie było w półfinale wojewódzkim. W

Informacje o Krajowej Administracji Skarbowej

Środa, 1 marca 2017 Naczelnik Urzędu Skarbowego informuje, iż 1 marca 2017 roku w miejsce działających struktur: administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej, zostanie utworzona Krajowa Administracja Skarbowa. W załączeniu zamieszczamy list Szefa Krajowej Administracji Skarbowej - Pana Mariana

KONKURSY NA STANOWISKA DYREKTORÓW

KONKURSY NA STANOWISKA DYREKTORÓW Wtorek, 28 lutego 2017 Przewodnicząca Komisji Konkursowej informuje, że posiedzenia komisji odbędą się w dniu 08 marca 2017 roku w Urzędzie Gminy Stężyca, ul. Parkowa 1, 83-322 Stężyca (I piętro – sala konferencyjna)

Zebrania strażackie w Gminie Stężyca

Zebrania strażackie w Gminie Stężyca Piątek, 24 lutego 2017 Trwa cykl spotkań sprawozdawczych w jednostkach ochotniczych straży pożarnych na terenie Gminy Stężyca.