Wybrany okres:

Środa, 2 marca 2016

Młodziczki Wieżycy 2011 Stężyca wygrały kolejny turniej I ligi, juniorki awansowały do baraży o grę w finałach Środa, 28 grudnia 2016 Podwójne powody do radości mieli w ostatni weekend kibice Wieżycy 2011. Młodziczki stężyckiego klubu wygrały drugi punktowany turniej I ligi i umocniły się na czele rankingu.

Kadetki Wieżycy w finale Mistrzostw Pomorza !

Kadetki Wieżycy w finale Mistrzostw Pomorza ! Poniedziałek, 19 grudnia 2016 Zakończyła się faza zasadnicza rozgrywek pomorskiej ligi kadetek. W tym sezonie w tej kategorii występuje 18 zespołów, cztery najlepsze spotkają się w finale i zagrają o medale oraz awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Siatkarki Wieżycy przewodzą w Pomorskiej Lidze Młodziczek

Siatkarki Wieżycy przewodzą w Pomorskiej Lidze Młodziczek Poniedziałek, 12 grudnia 2016 Po trzech kolejno wygranych turniejach ligowych GKS Wieżyca Stężyca legitymuje się bilansem pięciu zwycięstw i jednej porażki. W stawce 29 zespołów podopieczne Macieja Stefanowskiego zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Pomorza w kategorii młodziczka.

Wieżyca Stężyca pokonała Atom Trefl Malbork

Wieżyca Stężyca pokonała Atom Trefl Malbork Środa, 16 listopada 2016 Siatkarki Wieżycy zanotowały kolejną niespodziankę w Pomorskiej Lidze Kadetek.

Paulina Reiter ze Stężycy powołana do Reprezentacji Polskiej Piłki Siatkowej

Paulina Reiter ze Stężycy powołana do Reprezentacji Polskiej Piłki Siatkowej Środa, 9 listopada 2016 Wielki zaszczyt spotkał Paulinę Reiter, uczennicę ZKiW w Stężycy, zawodniczkę Wieżycy 2011 Stężyca,.  Utalentowana podopieczna trenera Macieja Stefanowskiego została powołana przez Polski Związek Piłki Siatkowej do reprezentacji Polski. Zgrupowanie ma na celu przygotowanie do mistr

Siatkarki Wieżycy lepsze od Mistrza Polski !

Siatkarki Wieżycy lepsze od Mistrza Polski ! Poniedziałek, 7 listopada 2016 Wieżyca Stężyca sprawiła miłą niespodziankę wygrywając z jak dotąd niepokonanym zespołem ligi kadetek - aktualnym Mistrzem Polski APS Rumia i to w stosunku 3:0 (25:21, 25:16, 25:23 ).

Udany weekend siatkarek Wieżycy Stężyca

Udany weekend siatkarek Wieżycy Stężyca Czwartek, 27 października 2016 Bardzo dobrze zaprezentowały się ligowe zespoły Wieżycy w rozgrywkach o mistrzostwo Pomorza.

Wielki sukces podczas TNO w Spale !

Wielki sukces podczas TNO w Spale ! Piątek, 21 października 2016 Ogromnym sukcesem pomorskiej siatkówki zakończył się Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w Spale.

Siatkarki Wieżycy na podium w XIX Ogólnopolskim Turnieju w Miastku

Siatkarki Wieżycy na podium w XIX Ogólnopolskim Turnieju w Miastku Środa, 5 października 2016 Ostatnim etapem przygotować naszych siatkarek do występów w Pomorskiej Lidze był bardzo dobrze obsadzony turniej w Miastku. Do Miastka jak co roku zjechały zespoły z całej Polski w tym kilka należących do krajowej czołówki.

Siatkarki szlifowały formę podczas obozu w Chmielnie

Siatkarki szlifowały formę podczas obozu w Chmielnie Piątek, 2 września 2016 W dniach 24-31.08.2016 r. w malowniczo położonym ośrodku „Szuwarek” kwaterowały nasze siatkarki przygotowując się do sezonu ligowego. Treningi odbywały się w pobliskiej hali sportowej oraz na terenie ośrodka. Wykorzystując siłownię napowietrzną, boisko do siatkówki plażowej, kajaki oraz plażę mogliśmy kształtować cechy motoryczne.

Zawodniczka Wieżycy powołana do Reprezentacji Polski

Zawodniczka Wieżycy powołana do Reprezentacji Polski Czwartek, 30 czerwca 2016 Zawodniczka Wieżycy Stężyca Paulina Reiter otrzymała powołanie na zgrupowanie Kadry Polski Kadetek. Paulina uprawia siatkówkę od ósmego roku życia.

VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Chmielnie

VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Chmielnie Wtorek, 21 czerwca 2016 Siatkarki Wieżycy w ostatni weekend zanotowały kolejny sukces zajmując dwa miejsca na podium w VIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Chmielnie.

Siatkarki Wieżycy w międzynarodowym turnieju

Siatkarki Wieżycy w międzynarodowym turnieju Wtorek, 14 czerwca 2016 Starogardzki turniej jest największym tego typu turniejem w Europie, w tym roku do Starogardu zjechało 18 zespołów min z Rosji, Niemiec, Białorusi, Szwecji, Finlandii, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii oraz dwa zespoły z Polski Libero Starogard Gdański i Wieżyca Stężyca. Nasze siatkarki w tych zawodach zanotowały osiem zwycięstw, jeden remis i dwie porażki co w ostatecznym rachunku dało szóste miejsce.

Siatkarki Stężycy najlepsze w gimnazjadzie i lidze gimnazjalnej

Siatkarki Stężycy najlepsze w gimnazjadzie i lidze gimnazjalnej Wtorek, 24 maja 2016 Uczennice ZKiW w Stężycy na co dzień trenujące w Wieżycy zdominowały rozgrywki w piłce siatkowej na szczeblu powiatowym.