Wybrany okres:

Środa, 2 marca 2016

Kolejny międzynarodowy sukces Wieżycy 2011 Stężycy

Kolejny międzynarodowy sukces Wieżycy 2011 Stężycy Czwartek, 22 czerwca 2017 Siatkarki Więżycy nie zwalniają tempa, stając na podium jednego z największych w Europie turniejów młodzieżowej siatkówki. Przez trzy dni w Starogardzie Gdańskim rywalizowało 18 zespołów z 13 państw Europy: Rosji, Niemiec, Austrii, Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, E

Wieżyca 2011 Stężyca w finale Mistrzostw Polski

Wieżyca 2011 Stężyca w finale Mistrzostw Polski Wtorek, 16 maja 2017 Podopieczne Macieja Stefanowskiego nie zwalniają tempa, robiąc kolejny krok w walce o tytuł Mistrza Polski młodziczek. Utalentowane siatkarki ze Stężycy, tym razem wywalczyły w Aleksandrowie Łódzkim awans do ścisłego finału - czyli ósemki najlepszych zespołów w kraju.

Siatkarki Wieżycy Stężyca w półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek!

Siatkarki Wieżycy Stężyca w półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek! Wtorek, 16 maja 2017 Dużym sukcesem siatkarek z Kaszub zakończył się ćwierćfinał Mistrzostw Polski. Siatkarki ze Stężycy zajmując drugie miejsce w zawodach zapewniły sobie udział w półfinale.

Srebro wojewódzkiej gimnazjady dla siatkarek ze Stężycy

Srebro wojewódzkiej gimnazjady dla siatkarek ze Stężycy Piątek, 5 maja 2017 Siatkarki ze Stężycy w tym sezonie wywalczyły kolejny już trzeci srebrny medal w województwie pomorskim. Tym razem uczennice ZKiW w Stężycy stanęły na drugim stopniu podium podczas finału XVII Wojewódzkiej Gimnazjady.

Siatkarki ze Stężycy wygrały półfinał Gimnazjady Młodzieży Szkolnej i zrewanżowały się Redzie za porażkę w lidze Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 Gimnazjalistki reprezentujące Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy, na co dzień grające w Wieżycy 2011 Stężyca, wygrały półfinał XVIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Powiatowa Gimnazjalna Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt 2016/2017 zakończona. Na podium Stężyca i Żukowo Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 Finałowy turniej w Żukowie zakończył XIII Powiatową Gimnazjalną Ligę Piłki Siatkowej Dziewcząt, organizowaną przez KS Bat Sierakowice i szkoły uczestniczące w rozgrywkach.

Siatkarki Wieżycy 2011 Stężyca wicemistrzami Pomorza w kategorii młodziczek. W sezonie dominowały, w finale lepsza Reda Wtorek, 28 marca 2017 W tegorocznych Mistrzostwach Pomorza w Piłce Siatkowej Młodziczek już wszystko jasne. Podczas finału rozegranego dzisiaj w Stężycy gospodynie z Wieżycy 2011 zdobyły srebrne medale.

Siatkarki Wieżycy na podium XIX Międzynarodowego Maratonu Pilki Siatkowej w Łebie Piątek, 24 marca 2017 Bardzo dobrze zaprezentowały się kadetki Wieżycy podczas XIX Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej w Łebie.

Siatkarki ze Stężycy wicemistrzyniami województwa pomorskiego

Siatkarki ze Stężycy wicemistrzyniami województwa pomorskiego Wtorek, 14 marca 2017 Kolejnym sukcesem sportowym może poszczycić się Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy.

Wygrana siatkarek w półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wygrana siatkarek w półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Wtorek, 7 marca 2017 Siatkarki Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy zwyciężyły w kolejnym etapie Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Najpierw nie dały żadnych szans rywalkom w mistrzostwach powiatu, łatwo wygrywając wszystkie mecze. Podobnie było w półfinale wojewódzkim. W

Młodziczki Wieżycy wygrały kolejny turniej I ligi, kadetki za tydzień zagrają w finale wojewódzkim Wtorek, 21 lutego 2017 Siatkarki Wieżycy 2011 Stężyca kontynuują świetną passę w rozgrywkach młodziczek – wygrały kolejny turniej i są już niemal pewne awansu do finału. Do meczów decydujących o medalach przygotowują się już kadetki, które swój finał rozegrają w przyszły weekend.

Młodziczki Wieżycy 2011 Stężyca wygrały kolejny turniej I ligi, juniorki awansowały do baraży o grę w finałach Środa, 28 grudnia 2016 Podwójne powody do radości mieli w ostatni weekend kibice Wieżycy 2011. Młodziczki stężyckiego klubu wygrały drugi punktowany turniej I ligi i umocniły się na czele rankingu.

Kadetki Wieżycy w finale Mistrzostw Pomorza !

Kadetki Wieżycy w finale Mistrzostw Pomorza ! Poniedziałek, 19 grudnia 2016 Zakończyła się faza zasadnicza rozgrywek pomorskiej ligi kadetek. W tym sezonie w tej kategorii występuje 18 zespołów, cztery najlepsze spotkają się w finale i zagrają o medale oraz awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Siatkarki Wieżycy przewodzą w Pomorskiej Lidze Młodziczek

Siatkarki Wieżycy przewodzą w Pomorskiej Lidze Młodziczek Poniedziałek, 12 grudnia 2016 Po trzech kolejno wygranych turniejach ligowych GKS Wieżyca Stężyca legitymuje się bilansem pięciu zwycięstw i jednej porażki. W stawce 29 zespołów podopieczne Macieja Stefanowskiego zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Pomorza w kategorii młodziczka.

Wieżyca Stężyca pokonała Atom Trefl Malbork

Wieżyca Stężyca pokonała Atom Trefl Malbork Środa, 16 listopada 2016 Siatkarki Wieżycy zanotowały kolejną niespodziankę w Pomorskiej Lidze Kadetek.

Paulina Reiter ze Stężycy powołana do Reprezentacji Polskiej Piłki Siatkowej

Paulina Reiter ze Stężycy powołana do Reprezentacji Polskiej Piłki Siatkowej Środa, 9 listopada 2016 Wielki zaszczyt spotkał Paulinę Reiter, uczennicę ZKiW w Stężycy, zawodniczkę Wieżycy 2011 Stężyca,.  Utalentowana podopieczna trenera Macieja Stefanowskiego została powołana przez Polski Związek Piłki Siatkowej do reprezentacji Polski. Zgrupowanie ma na celu przygotowanie do mistr

Siatkarki Wieżycy lepsze od Mistrza Polski !

Siatkarki Wieżycy lepsze od Mistrza Polski ! Poniedziałek, 7 listopada 2016 Wieżyca Stężyca sprawiła miłą niespodziankę wygrywając z jak dotąd niepokonanym zespołem ligi kadetek - aktualnym Mistrzem Polski APS Rumia i to w stosunku 3:0 (25:21, 25:16, 25:23 ).