Wybrany okres:

O nas

Wtorek, 1 marca 2016 Gminna formacja taneczna „Jowita Dance Stężyca” rozpoczęła swą działalność w październiku 2014 roku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę taneczną pod kierownictwem Pani Jowity Czarneckiej-Tereba, kilkukrotnej Mistrzyni Polski.

Mistrzostwo Polski dla Jowita Dance Stężyca w Karczewie

Mistrzostwo Polski dla Jowita Dance Stężyca w Karczewie Wtorek, 7 marca 2017 W ostatni weekend 4 i 5 marca odbyły się w Karczewie Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Freestyle, Street Dance Show oraz Mistrzostwa Polski Cheerleaders & A.D.F.P. organizowane przez Polską Federację Tańca.

Kolejne sukcesy naszej Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca.

Kolejne sukcesy naszej Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca. Wtorek, 24 stycznia 2017 Kolejny raz formacja Jowita Dance Stężyca odniosła wielki sukces na XXIII Otwartych Mistrzostwach Polski Freestyle, które odbyły się w dniach 17.11.2016-20.11.2016 w Twardogórze.

Formacja Taneczna „Jowita Dance Stężyca”

Formacja Taneczna „Jowita Dance Stężyca” Wtorek, 6 września 2016 serdecznie zaprasza na zajęcia taneczne w nowym roku szkolnym, które rozpoczynają się od 5 września 2016 roku

Obóz taneczny Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca

Obóz taneczny Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca Piątek, 2 września 2016 W dniach od 18 do 27 lipca 2016 r. odbył się w Władysławowie obóz taneczny dla dzieci trenujących w Formacji Tanecznej Jowita Dance Stężyca. W zgrupowaniu udział wzięło 30 dzieci z terenu Gminy Stężyca, które tańczyły pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Ogłoszenie - nowy sezon zajęć tanecznych Jowita Dance Stężyca

Ogłoszenie - nowy sezon zajęć tanecznych Jowita Dance Stężyca Wtorek, 1 marca 2016 Wójt Gminy Stężyca i Jowita Dance Stężyca serdecznie zapraszają na nowy sezon taneczny, który rozpocznie się od poniedziałku 7 września 2015 r.Harmonogram zajęć odbędzie się według planuz poprzedniego semestru dla wszystkich grup tanecznych.

Formacja Taneczna Jowita Dance Stężyca na Turnieju Tańca w Łebie

Formacja Taneczna Jowita Dance Stężyca na Turnieju Tańca w Łebie Wtorek, 1 marca 2016 Gminna Formacja Taneczna „Jowita Dance Stężyca” wzięła udział w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Łeba 2016”. W turnieju udział brało 35 osób na stałe uczestniczących do szkoły tańca w Stężycy. Był to udany występ dla naszych reprezentantów, którzy pod okiem opiekunów tańca wywalczyli liczne miejsca na podium w trzech kategoriach.