Turniej E-sportowy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stężycy

W Gminna Biblioteka Publiczna w Stężycy drugi tydzień ferii zimowych 2023 również rozpoczęliśmy emocjonującymi rozgrywkami E-Sportowymi.
W naszej Gminie, gdzie szkolimy młodych sportowców nie mogło zabraknąć miejsca dla fanów gry FIFA 23.
Rozgrywki zostały zorganizowane w systemie pucharowym, w którym sprzyjające losowanie oraz umiejętności grały bardzo ważną rolę. W Auli Multimedialnej, gdzie odbywał się turniej nie zabrakło również kibiców. Piękne bramki strzelane przez uczestników wywoływały wrzawę niczym na stadionach.
Turniej trwał ponad 3 h i wzięło w nim udział 16 graczy. Nagrodę główną oraz puchar biblioteki zdobył Ksawery Hirsz wygrywając w finale 4-0 z Arturem Diksem, który zajął 2 miejsce.
Na trzecim miejscu podium uplasował się Dawid Borzyszkowski.
Gratulacje dla wszystkich graczy.
Dziękujemy za sportową rywalizacje, emocje i uśmiechy na twarzach młodzieży.
Już niedługo kolejne zmagania w grę FIFA 23 o czym poinformujemy na naszych portalach internetowych.
Wydarzenie zrealizowano ze środków Gminy Stężyca.