TRWA REKRUTACJA NA USŁUGI SPOŁECZNE

Gmina Stężyca, jako jeden z partnerów projektu „Zintegrowany system usług społecznych Powiatu Kartuskiego – POKOLENIA” ogłasza, że Starosta Powiatu Kartuskiego ogłosił rekrutację na skorzystanie z usług społecznych realizowanych w ramach tego projektu:

1) Usługi społeczne adresowane są do:

a) osób z odpowiednim orzeczeniem o niepełnosprawności i ich rodzin;

b) osób z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju lub opinią publicznej poradni psychologiczno – pedagogicznej.

2) Z usług społecznych skorzystać mogą tylko i wyłącznie mieszkańcy powiatu kartuskiego ( w tym mieszkańcy gminy Stężyca).

3) Usługi społeczne obejmują następujące formy terapii:

a) terapia metodą Tomatisa

b) terapia metodą Biofeedback

c) Integracja Sensoryczn

d) terapia w Sali Doświadczania Świata

e) terapia logopedyczna

f) terapia psychologiczna.

4) Dokumentację kwalifikacyjną wraz z wymaganymi załącznikami można złożyć osobiście lub za pośrednictwem innych osób w biurze Wydziału Rozwoju, Inwestycji, Remontów i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego w Kartuzach ul. 3 Maja 2/9, 83-300 Kartuzy oraz za pośrednictwem poczty na adres Starostwa Powiatowego, 83-300 Kartuzy, ul. Dworcowa 1.

5) Kwalifikacja do Centrum Usług Społecznych w Kartuzach prowadzona będzie ciągle.

Druki do pobrania na stronie:

Druki formularzy rekrutacyjnych i regulaminu rekrutacji pobrać można także w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Stężycy.