Gmina Stężyca otrzymała dofinansowanie na zakup pomocy dydaktycznych do szkół podstawowych

Gmina Stężyca otrzymała 70.000,00 zł dofinansowania na zakup pomocy dydaktycznych do szkół podstawowych w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych -„Aktywna tablica”. W ramach powyższej dotacji szkoły podstawowe zostaną wyposażone w tablice interaktywne, projektory, głośniki lub inne urządzenia pozwalające na przekaz dźwięku.

Dofinansowanie otrzymają:

1. Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy – Szkoła Podstawowa – 14.000,00 zł.
  2. Zespół Kształcenia i Wychowania w Szymbarku – Szkoła Podstawowa – 14.000,00 zł.
  3. Zespół Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie – Szkoła Podstawowa – 14.000,00 zł.
  4. Zespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej – Szkoła Podstawowa