wróć

III Wakacyjna Liga Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca „ORLIK 2012”

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
 1. Nasz Dach/Zielke Stężyca 7
18
6
0
1
38-15
 2. Rekowski/Formela Stężyca
7 16 5
1
1
48-25
 3. Tencompol Wentylacje Kościerzyna
7
13 4 1
2
35-31
 4. Żwir-Best Stężycka Huta
7 12 4
0
3
24-22
 5. Radunia Stężyca
7 7
2 1
4
21-26
 6 Champion Zgorzałe
7
7
2
1
4
23-29
 7. Acrylex Sikorzyno
7 6
2
0
5
21-48
 8. Gladiator Potuły
7
3
1
0
6
22-30

Kolejka 1 - 17 czerwca 2012

1 Acrylex Sikorzyno
Rafał Stencel x 3
Arek Stencel
4-7
Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
Paweł Cichosz x 2
Rafał Cichosz
Andrzej Peta
Artur Piechowski
15.00
2 Rekowski/Formela Stężyca
Emanuel Domaschke
Dominik Rekowski
Jakub Naczk
Kamil Kropidłowski
Marcin Hinca
5-11 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Damian Hinca x 2
Jakub Ferdynus x 2
Michał Woźniak x 2
Łukasz Krefta
Michał Mejer
Christian Domaschke
Adam Piperski
Sebastian Hinca
15.50
3 Żwir-Best Stężycka Huta
Marcin Szmytke x 4
Mateusz Zarach
5-4
Gladiator Potuły
Daniel Gański x 2
Patryk Gostkowski x 2
16.40
4 Tencompol Wentylacje Kościerzyna
Mateusz Wojewski
Mateusz Hendrych
2-6
Radunia Stężyca
Przemysław Szulfer x 3
Bartosz Stencel x 2
Michał Butowski
17.30

Kolejka 2 - 24 czerwca 2012

5
Żwir-Best Stężycka Huta
Dawid Wiczkowski
Patrycjusz Zarach
2-4
Acrylex Sikorzyno
Radek Kabała x 3
Arek Stencel
15.00
6
Tencompol Wentylacje Kościerzyna
Mateusz Wojewski x 2
Radosław Stępiński
Mateusz Henkl
Krzysztof Malinowski
5-10 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Jakub Ferdynus x 3
Michał Woźniak x 3
Krzysztof Cichosz
Łukasz Krefta
Damian Synak
Sebastian Hinca
15.50
7
Radunia Stężyca
Bartosz Stencel x 4
Dawid Ziegert
Michał Butowski
6-3 Gladiator Potuły
Igor Blok x 2
Patryk Gostkowski
16.40
8 Rekowski/Formela Stężyca
Batrek Węsiora x 2
Marcin Hinca
Jakub Naczk
Kamil Kropidłowski
Jakub Narloch
6-2 Champion Zgorzałe
Dawid Kulwikowski
Kamil Puzdrowski
17.30

Kolejka 3 - 1 lipca 2012

9

Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski x 3
Michał Mejer x 2
Jakub Narloch

6-1
Żwir-Best Stężycka Huta
Ireneusz Zarach
15.00
10
Tencompol Wentylacje Kościerzyna
Krzysztof Malinowski x 3
Mateusz Wojewski x 2
Bartosz Tecław
Mateusz Henkl
Krystian Błaszkowski
8-1 Gladiator Potuły
Patryk Gostkowski
15.50
11
Radunia Stężyca
0-4 Acrylex Sikorzyno
Rafał Stencel x 2
Dawid Plichta
Daniel Kruszyński
16.40
12 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Michał Woźniak
Damian Synak
2-1 Champion Zgorzałe
Artur Piechowski
17.30

Kolejka 4 - 8 lipca 2012

13
Radunia Stężyca 0-3
Rekowski/Formela
Jakub Naczk x 2
Kamil Kropidłowski
15.00
14
Tencompol Wentylacje Kościerzyna
Mateusz Wojewski x 3
3-2 Champion Zgorzałe
Kamil Puzdrowski x 2
15.50
15
Gladiator Potuły
Daniel Gański x 8
Piotr Szulist x 2
Zdzisław Gostkowski
11-3 Acrylex Sikorzyno
Rafał Stencel x 2
Dawid Plichta
16.40
16 Nasz Dach/Zielke Stężyca
Łukasz Krefta
Krzysztof Cichosz
2-3 Żwir-Best Stężycka Huta
Mateusz Zarach
Rafał Synak
Tomasz Gostkowski
17.30

Kolejka 5 - 15 lipca 201

17
Nasz Dach/Zielke Stężyca
Krzysztof Cichosz x 3
Michał Mejer
Christian Domaschke
5-1
Radunia Stężyca
Bartosz Stencel
15.00
18
Gladiator Potuły
Zdzisław Gostkowski
Patryk Zarach
samobójcza
3-5 Rekowski/Formela Stężyca
Bartłomiej Węsiora x 2
Michał Mejer x 2
Kamil Kropidłowski
15.50
19
Champion Zgorzałe 0-5 Żwir-Best Stężycka Huta
Mateusz Zarach x 2
Marcin |Szmykte x 2
Tomasz Gostkowski
16.40
20 Tencompol Wentylacje Kościerzyna
Mateusz Wojewski x 3
Krzysztof Malinowski
samobójcza
5-3 Acrylex Sikorzyno
Rafał Stencel x 2
Łukasz Węsierski
17.30

Kolejka 6 - 22 lipca 2012

21
Gladiator Potuły 0-3
Nasz Dach/Zielke Stężyca
Michał Woźniak x 2
Damian Hinca
15.00
22
Champion Zgorzałe
Paweł Cichosz x 2
Mateusz Cyman x 2
Dawid Kulwikowski x 2
Sylwester Las
7-7 Radunia Stężyca
Bartosz Stencel x 7
15.50
23
Tencompol Wentylacje Kościerzyna
Mateusz Wojewski x 4
Krzysztof Malinowski
Bartosz Tecław
Paweł Maria
7-4 Żwir-Best Stężycka Huta
Tomasz Gostkowski x 3
Mateusz Zarach
16.40
24 Acrylex Sikorzyno
Arek Stencel
Kamil Wenta
Radek Kabała
3-18 Rekowski/Formela Stężyca
Kamil Kropidłowski x 7
Bartłomiej Węsiora x 2
Jakub Naczk x 2
Marcin Hinca x 2
Konrad Formela x 2
Robert Jereczek
Dominik Rekowski
Adam Zaborowski
17.30

Kolejka 7 - 29 lipca 2012

25
Tencompol Wentylacje Kościerzyna
Mateusz Wojewski x 3
Łukasz Stanoszek x 2
5-5
Rekowski/Formela Stężyca
Bartłomiej Węsiora x 2
Dominik Kulwikowski
Jakub Naczk
Michał Mejer
15.00
26
Żwir-Best Stężycka Huta
Mateusz Zarach x 2
2-1 Radunia Stężyca
Bartłomiej Stencel
15.50
27
Acrylex Sikorzyno v.o. 0-5 Nasz Dach/Zielke Stężyca 16.40
28 Champion Zgorzałe
Mateusz Cyman x 2
Mateusz Bucior
Kamil Puzdrowski
4-2 Gladiator Potuły
Igor Blok
Daniel Gański
17.30

Król strzelców:
Mateusz Wojewski (Tencompol Wentylacje Kościerzyna) - 18 bramek
Najlepszy bramkarz:
Michał Las (Nasz Dach/Zielke Stężyca)