Tabela po XV kolejce rozgrywek
Miejsce | Drużyna | Pkt | Sety zw | Sety prz | Różnica |
1 | Kiszewianki Stara Kiszewa | 45 | 45 | 5 | +40 |
2 | UKS Klukowa Huta | 40 | 42 | 8 | +34 |
3 | Sokółki Kościerzyna | 35 | 40 | 14 | +26 |
4 | Feniks Kościerzyna | 34 | 38 | 16 | +22 |
5 | LO Kościerzyna | 28 | 31 | 21 | +10 |
6 | Absolwent Klukowa Huta | 28 | 30 | 21 | +9 |
7 | Lemonki Kościerzyna | 26 | 33 | 24 | +9 |
8 | Olimpia Dziemiany | 26 | 31 | 23 | +8 |
9 | UKS Lipusz | 26 | 30 | 23 | +7 |
10 | Czikitki Kościerzyna | 19 | 25 | 31 | -6 |
11 | Ekonomik Kościerzyna | 15 | 21 | 34 | -13 |
12 | Stężyca | 12 | 18 | 37 | -19 |
13 | Kościerzanki Kościerzyna | 12 | 14 | 35 | -21 |
14 | Arkadia Karsin | 10 | 11 | 37 | -26 |
15 | Liderki Kościerzyna | 4 | 7 | 42 | -35 |
16 | Serce Kaszub Gołubie | 0 | 0 | 45 | -45 |
TERMINARZ I WYNIKI ROZGRYWEK LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET Sezon 2010/2011 r.
STĘŻYCA – hala sportowa
I Runda – 24.10.2010r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | „Absolwent” Klukowa Huta | 0 : 3 | „Serce Kaszub” Gołubie |
2. | 10.00 | Stężyca | 0 : 3 | UKSKlukowa Huta |
3. | 11.15 | „Olimpia”Dziemiany | 1 : 3 | I LO Kościerzyna |
4. | 11.15 | „Kiszewianki”Stara Kiszewa | 3 : 1 | „Sokółki” Kościerzyna |
5. | 12.30 | „Czikitki”PCM Kościerzyna | 0 : 3 | Ekonomik Kościerzyna |
6. | 12.30 | „Kościerzanki”Kościerzyna | 0 : 3 | „Lemonki” Kościerzyna |
7. | 13.45 | „Feniks”Kościerzyna | 3 : 1 | UKS Lipusz |
8. | 13.45 | „Liderki”Kościerzyna | 0 : 3 | „Arkadia” Karsin |
II Runda – 07.11.2010r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | „Arkadia”Karsin | 0 : 3 | „Lemonki” Kościerzyna |
2. | 10.00 | Ekonomik Kościerzyna | 2 : 3 | UKS Lipusz |
3. | 11.15 | „Sokółki” Kościerzyna | 3 : 0 | „Feniks” Kościerzyna |
4. | 11.15 | I LO Kościerzyna | 3 : 1 | „Kościerzanki” Kościerzyna |
5. | 12.30 | UKS Klukowa Huta | 3 : 0 | „Czikitki” PCM Kościerzyna |
6. | 12.30 | „Serce Kaszub” Gołubie | 0 : 3 | „Kiszewianki” Stara Kiszewa |
7. | 13.45 | Liderki”Kościerzyna | 0 : 3 | Olimpia”Dziemiany |
8. | 13.45 | „Absolwent” Klukowa Huta | 3 : 1 | Stężyca |
III Runda – 28.11.2010r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | Stężyca | 3 : 2 | "Arkadia" Karsin |
2. | 10.00 | "Olimpia" Dziemiany | 1 : 3 | "Absolwent" Klukowa Huta |
3. | 11.15 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa | 3 : 0 | "Liderki" Kościerzyna |
4. | 11.15 | "Czikitki" PCM Kościerzyna | 3 : 0 | "Serce Kaszub" Gołubie |
5. | 12.30 | "Kościerzanki" KOścierzyna | 0 : 3 | UKS Klukowa Huta |
6. | 12.30 | "Feniks" Kościerzyna | 3 : 0 | I LO Kościerzyna |
7. | 13.45 | UKS Lipusz | 0 : 3 | "Sokółki" Kościerzyna |
8. | 13.45 | "Lemonki" Kościerzyna | 3 : 2 | Ekonomik Kościerzyna |
IV Runda - 05.12.2010 r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Arkadia" Karsin | 3 : 1 | Ekonomik Kościerzyna |
2. | 10.00 | "Sokółki" Kościerzyna | 3 : 1 | "Lemonki" Kościerzyna |
3. | 11.15 | I LO Kościerzyna | 1 : 3 | UKS Lipusz |
4. | 11.15 | UKS Klukowa Huta | 3 : 2 | "Feniks" Kościerzyna |
5. | 12.30 | "Serce Kaszub" Gołubie | 0 : 3 | "Kościerzanki" Kościerzyna |
6. | 12.30 | "Liderki" Kościerzyna | 0 : 3 | "Czikitki" PCM Kościerzyna |
7. | 13.45 | "Absolwent" Klukowa Huta | 0 : 3 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa |
8. | 13.45 | Stężyca | 0 : 3 | "Olimpia" Dziemiany |
V Runda - 12.12.2010 r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Olimpia" Dziemiany | 3 : 0 | "Arkadia" Karsin |
2. | 10.00 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa | 3 : 0 | Stężyca |
3. | 11.15 | "Czikitki" PCM Kościerzyna | 0 : 3 | "Absolwent" Klukowa Huta |
4. | 11.15 | "Kościerzanki" Kościerzyna | 3 : 1 | "Liderki" Kościerzyna |
5. | 12.30 | "Feniks" Kościerzyna | 3 : 0 | "Serce Kaszub" Gołubie |
6. | 12.30 | UKS Lupiusz | 0 : 3 | UKS Klukowa Huta |
7. | 13.45 | "Lemonki" Kościerzyna | 0 : 3 | I LO Kościerzyna |
8. | 13.45 | Ekonomik Kościerzyna | 0 : 3 | "Sokółki" Kościerzyna |
VI Runda - 19.12.2010r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Arkadia" Karsin | 0:3 | "Sokółki" Kościerzyna |
2. | 10.00 | I LO Kościerzyna | 3:2 | Ekonomik Kościerzyna |
3. | 11.15 |
UKS Klukowa Huta |
3:2 | "Lemonki" Kościerzyna |
4. | 11.15 | "Serce Kaszub" Gołubie | 0:3VO | UKS Lipusz |
5. | 12.30 | "Liderki" Kościerzyna | 0:3 | "Feniks" Kościerzyna |
6. | 12.30 | "Absolwent" Klukowa Huta | 3:0 | "Kościerzanki" Kościerzyna |
7. | 13.45 | Stężyca | 2:3 | "Czikitki" PCM KOścierzyna |
8. | 13.45 | "Olimpia" Dziemiany | 0:3 | "Kiszewianki: Stara Kiszewa |
VII Runda - 09.01.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa | "Arkadia" Karsin | |
2. | 10.00 | "Czikitki" PCM Kościerzyna | 0:3 | "Olimpia" Dziemiany |
3. | 11.15 | "Kościerzanki" Kościerzyna | 3:1 | Stężyca |
4. | 11.15 | "Feniks" Kościerzyna | 3:1 | "Absolwent" Klukowa Huta |
5. | 12.30 | UKS Lipiusz | 3:0 | "Liderki" Kościerzyna |
6. | 12.30 | "Lemonki" Kościerzyna | 3:0VO | "Serce Kaszub" Gołubie |
7. | 13.45 | Ekonomik Kościerzyna | 0:3 | UKS Klukowa Huta |
8. | 13.45 | "Sokółki Kościerzyna | 3:0 | I LO Kościerzyna |
VIII Runda - 30.01.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Arkadia" Karsin | 0:3 | I LO KOścierzyna |
2. | 10.00 | UKS Klukowa Huta | 3:1 | "Sokółki" Kościerzyna |
3. | 11.15 | "Serce Kaszub" Gołubie | 0:3 vo | Ekonomik Kościerzyna |
4. | 11.15 | "Liderki" Kościerzyna | 0:3 | "Lemonki" Kościerzyna |
5. | 12.30 | "Absolwent" Klukowa Huta | 3:0 | UKS Lipusz |
6. | 12.30 | Stęzyca | 0:3 | "Feniks" Kościerzyna |
7. | 13.45 | "Olimpia" Dziemiany | 3:0 | "Kościerzanki" Kościerzyna |
8. | 13.45 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa | 3:1 | "Czikitki" PCM Kościerzyna |
IX Runda - 06.02.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Czikiti" PCM Kościerzyna | 3:0 | "Arkadia" Karsin |
2. | 10.00 | "Kościerzanki" Kościerzyna | 1:3 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa |
3. | 11.15 | "Feniks" Kościerzyna | 3:0 | "Olimpia" Dziemiany |
4. | 11.15 | UKS Lispusz | 3:0 | Stęzyca |
5. | 12.30 | "Lemonki" Koscierzyna | 3:0 | "Absolwent" Klukowa Huta |
6. | 12.30 | Ekonomik Kościerzyna | 3:1 | "Liderki" Kościerzyna |
7. | 13.45 | "Sokółki" Kościerzyna | 3:0 vo | "Serce Kaszub" Gołubie |
8. | 13.45 | I LO Kościerzyna | 0:3 | UKS Klukowa Huta |
X Runda - 20.02.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Arkadia" Karsin | 0:3 | UKS Klukowa Huta |
2. | 10.00 | "Serce Kaszub" Gołubie | 0:3 vo | I LO Kościerzyna |
3. | 11.15 | "Liderki" Koscierzyna | 0:3 | "Sokółki" Kościerzyna |
4. | 11.15 | "Absolwent" Klukowa Huta | 3:1 | Ekonomik Kościerzyna |
5. | 12.30 | Stężyca | 0:3 | "Lemonki" Kościerzyna |
6. | 12.30 | "Olimpia" Dziemiany | UKS Lipusz | |
7. | 13.45 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa | 3:1 | "Feniks" Kościerzyna |
8. | 13.45 | "Czikitki" PCM Kościerzyna | 3:0 | "Kościerzanki" Kościerzyna |
XI Runda - 06.03.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Kościerzanki" Kościerzyna | 3:0 | "Arkadia" Karsin |
2. | 10.00 | "Feniks" Kościerzyna | "Czikitki" PCM Kościerzyna | |
3. | 11.15 | Uks Lipusz | 0:3 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa |
4. | 11.15 | "Lemonki" Kościerzyna | "Olimpia" Dziemiany | |
5. | 12.30 | Ekonomik Kościerzyna | 0:3 | Stężyca |
6. | 12.30 | "Sokółki" Kościerzyna | 3:2 | "Absolwent" Klukowa Huta |
7. | 13.45 | I LO Kościerzyna | 3:0 | "Liderki" Kościerzyna |
8. | 13.45 | UKS Klukowa Huta | 3:0 vo | "Serce Kaszub" Gołubie |
XII Runda - 13.03.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Arkadia" Karsin | 3:0 Vo | "Serce Kaszub" Gołubie |
2. | 10.00 | "Liderki" Kościerzyna | 0:3 | UKS Klukowa Huta |
3. | 11.15 | "Absolwent" Klukowa Huta | 0:3 | I LO KOścierzyna |
4. | 11.15 | Stężyca | 2:3 | "Sokółki" Kościerzyna |
5. | 12.30 | "Olimpia" Dziemiany | 3:1 | Ekonomik Kościerzyna |
6. | 12.30 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa | 3:1 | "Lemonki" Kościerzyna |
7. | 13.45 | "Czikitki" PCM Kościerzyna | 3:2 | UKS Lipusz |
8. | 13.45 | "Kościerzanki" Kościerzyna | 0:3 Vo | "Feniks" Kościerzyna |
XIII Runda - 20.03.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Feniks" Kościerzyna | 3:0 | "Arkadia" Karsin |
2. | 10.00 | UKS Lipusz | 3:0 | "Kościerzanki" Kościerzyna |
3. | 11.15 | "Lemonki" Kościerzyna | 3:2 | "Czikitki" PCM Kościerzyna |
4. | 11.15 | Ekonomik Kościerzyna | 0:3 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa |
5. | 12.30 | "Sokółki" Kościerzyna | 2:3 | "Olimpia" Dziemiany |
6. | 12.30 | I LO Kościerzyna | 3:0 | Stężyca |
7. | 13.45 | UKS Klukowa Huta | 3:0 | "Absolwent" Klukowa Huta |
8. | 13.45 | "Serce Kaszub" Gołubie | 0:3 Vo | "Liderki" Kościerzyna |
XIV Runda - 03.04.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | "Absolwent" Klukowa Huta | 3:0 | "Arkadia" Karsin |
2. | 10.00 | Stężyca | 3:2 | "Liderki" Kościerzyna |
3. | 11.15 | "Olimpia" Dziamiany | 3:0 Vo | "Serce Kaszub" Gołubie |
4. | 11.15 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa | 3:0 | UKS Klukowa Huta |
5. | 12.30 | "Czikitki" PCM Kościerzyna | 2:3 | I LO Kościerzyna |
6. | 12.30 | "Kościerzanki" Kościerzanki | 0:3 Vo | "Sokółki" Kościerzyna |
7. | 13.45 | "Feniks" Kościerzyna | 3:0 | Ekonomik Kościerzyna |
8. | 13.45 | UKS Lipusz | 3:0 | "Lemonki" Kościerzyna |
XV Runda - 17.04.2011r.
Nr | Godzina | Nazwa drużyny | Wynik | Nazwa drużyny |
1. | 10.00 | UKS Lipusz | 3:0Vo | "Arkadia" Karsin |
2. | 10.00 | "Lemonki" Kościerzyna | 3:2 | "Feniks" Kościerzyna |
3. | 11.15 | Ekonomik Kościerzyna | 3:0Vo | Kościerzanki" Kościerzyna |
4. | 11.15 | "Sokółki" Kościerzyna | 3:0 | "Czikitki" PCM Kościerzyna |
5. | 12.30 | I LO Kościerzyna | 0:3 | "Kiszewianki" Stara Kiszewa |
6. | 12.30 | "Kościerzanki" Kościerzyna | 3:0 | "Olimpia" Dziemiany |
7. | 13.45 | "Serca Kaszub" Gołubie | 0:3Vo | Stężyca |
8. | 13.45 | "Liderki" Kościerzyna | 0:3 | "Absolwent" Klukowa Huta |
Turniej Finałowy - „Turniej prawdy" - 07.05.2011r./sobota/ godz.13.00
Rozstawienie drużyn:
I grupa - 1,4,5
II grupa - 2,3,6
17.00 - Uroczyste zakończenie Powiatowej Ligi Kobiet.