wróć

Liga Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Stężyca sezon 2010/11

 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Jareks Zgredy Stężyca 12 34 11 1 0 101-26
2. Nasz Dach Zielke Stężyca 12 34 11 1 0 77-17
3. Gromik Gowidlino 12 28 9 1 2 74-35
4. Leśny Dwór Sulęczyno 12 28 9 1 2 55-33
5. Champion Zgorzałe 12 21 7 0 5 64-53
6. Gaz-Rom Stężycka Huta 12 16 5 1 6 52-45
7. Gwardia Goldex Kiełpino 12 16 5 1 6 43-61
8. 69 Team Stężyca 12 15 5 0 7 36-44
9. Radunia Stężyca 12 12 4 0 8 46-59
10. Hart Team Klukowa Huta 12 10 3 1 8 69-78
11. Gladiator Potuły 12 9 3 0 9 29-63
12. Lakmet Starogard Gdański 12 6 2 0 10 34-92
13. Wicher Czaple 12 1 0 1 11 36-96

SEZON 2010-2011

Kolejka 1 - 13 listopada 2010

1 Gladiator Potuły 0-5 Leśny Dwór Sulęczyno 16:00
2 Nasz Dach Zielke Stężyca 6-1 Gwardia Goldex Kiełpino 16:50
3 Jareks Zgredy Stężyca 7-4 Gromik Gowidlino 17:40
4 Gaz-Rom Stężycka Huta 2-3 Radunia Stężyca 18:30
5 Hart Team Klukowa Huta 3-9 69 Team Stężyca 19:20
6 Champion Zgorzałe 5-2 Lakmet Starogard Gdański 20:10

 Kolejka 2 - 20 listopada 2010

1 Hart Team Klukowa Huta 3-7 Nasz Dach Zielke Stężyca 15:10
2  Leśny Dwór Sulęczyno 3-2   Wicher Czaple 16:00
3  Gladiator Potuły 1-14   Gromik Gowidlino 16:50
4 Jareks Zgredy Stężyca 9-0  69 Team Stężyca 18:30
5  Gaz-Rom Stężycka Huta 13-0  Lakmet Starogard Gdański 19:20
6 Champion Zgorzałe 1-5 Gwardia Goldex Kiełpino 20:10

Kolejka 3 - 27 listopada 2010

 1

Jareks Zgredy Stężyca

2-2

Nasz Dach Zielke Stężyca

15:10
 2 Wicher Czaple 3-5 Gromik Gowidlino 16:00
 3 Leśny Dwór Sulęczyno 7-1 Radunia Stężyca 16:50
 4 Gladiator Potuły 4-2 69 Team Stężyca 17:40
 5 Hart Team Klukowa Huta 4-4 Gwardia Goldex Kiełpino 19:20
 6 Gaz-Rom Stężycka Huta 3-4 Champion Zgorzałe 20:10

Kolejka 4 - 4 grudnia 2010

1 Gaz-Rom Stężycka Huta  5-2 Gwardia Goldex Kiełpino  15:10
2 Gromik Gowidlino  5-4 Radunia Stężyca 16:00
3 Wicher Czaple  5-8 69 Team Stężyca 16:50
4 Leśny Dwór Sulęczyno  10-2 Lakmet Starogard Gdański 17:40
5 Gladiator Potuły  0-6 Nasz Dach Zielke Stężyca 18:30
6 Jareks Zgredy Stężyca  7-5 Hart Team Klukowa Huta 20:10

Kolejka 5 - 18 grudnia 2010

1 Jareks Zgredy Stężyca 12-4 Gwardia Goldex Kiełpino 15:10
2 Radunia Stężyca 2-4 69 Team Stężyca 16:00
3 Gromik Gowidlino 13-4 Lakmet Starogard Gdański 16:50
4 Wicher Czaple 3-9 Nasz Dach Zielke Stężyca 17:40
5 Leśny Dwór Sulęczyno 5-2 Champion Zgorzałe 18:30
6 Gladiator Potuły 5-8 Hart Team Klukowa Huta 19:20

Kolejka 6 - 8 stycznia 2011

 1 69 Team Stężyca 8-2 Lakmet Starogard Gdański 16:00
 2 Radunia Stężyca 1-4 Nasz Dach Zielke Stężyca 16:50
 3 Gromik Gowidlino 5-4 Champion Zgorzałe 17:40 
 4 Wicher Czaple 4-12 Hart Team Klukowa Huta 18:30
 5 Leśny Dwór Sulęczyno 5-4 Gaz-Rom Stężycka Huta 19:20
 6 Gladiator Potuły 2-9 Jareks Zgredy Stężyca 20:10

Kolejka 7 - 15 stycznia 2011

1 Gladiator Potuły 4-3 Gwardia Goldex Kiełpino 15:10
2 Lakmet Starogard Gdański 0-22 Nasz Dach Zielke Stężyca 16:00
3 69 Team Stężyca 1-7 Champion Zgorzałe 16:50
4 Radunia Stężyca 7-5 Hart Team Klukowa Huta 17:40
5 Gromik Gowidlino 7-3 Gaz-Rom Stężycka Huta 18:30
6 Wicher Czaple 1-11 Jareks Zgredy Stężyca 19:20

Kolejka 8 - 22 stycznia 2011

1 Leśny Dwór Sulęczyno 6-2 Gwardia Goldex Kiełpino 15:10
2 Nasz Dach Zielke Stężyca 5-3 Champion Zgorzałe 16:00
3 Lakmet Starogard Gdański 6-7 Hart Team Klukowa Huta 16:50
4 69 Team Stężyca 1:3 Gaz-Rom Stężycka Huta 17:40
5 Radunia Stężyca 2-12 Jareks Zgredy Stężyca 18:30
6 Wicher Czaple 1-3 Gladiator Potuły 19:20

Kolejka 9 - 29 stycznia 2011

 1 Wicher Czaple 1-5 Gwardia Goldex Kiełpino  15:10
 2 Champion Zgorzałe 10-4 Hart Team Klukowa Huta 16:00
 3 Nasz Dach Zielke Stężyca 7-1 Gaz-Rom Stężycka Huta 16:50
 4 Lakmet Starogard Gdański v.o.0-5 Jareks Zgredy Stężyca 17:40
 5 Radunia Stężyca 8-2 Gladiator Potuły 18:30
 6 Gromik Gowidlino 3-3  Leśny Dwór Sulęczyno 19:20

Kolejka 10 - 5 lutego 2011

1 Gromik Gowidlino 7-1 Gwardia Goldex Kiełpino 15:10
2 Hart Team Klukowa Huta 2-6 Gaz-Rom Stężycka Huta 16:00
3 Champion Zgorzałe 2-13 Jareks Zgredy Stężyca 16:50
4 Lakmet Starogard Gdański 0-6 Gladiator Potuły 17:40
5 69 Team Stężyca 0-2 Leśny Dwór Sulęczyno 18:30
6 Radunia Stężyca 5-2 Wicher Czaple 19:20

Kolejka 11 - 12 lutego 2011

1 Radunia Stężyca 5-6 Gwardia Goldex Kiełpino 16:00
2 Champion Zgorzałe 8-2 Gladiator Potuły 16:50
3 Nasz Dach Zielke Stężyca 3-1 Leśny Dwór Sulęczyno 17:40
4 Lakmet Starogard Gdański 5-4 Wicher Czaple 18:30
5 69 Team Stężyca 0-3 Gromik Gowidlino 19:20
6 Gaz-Rom Stężycka Huta 2-6 Jareks Zgredy Stężyca  20.10

Kolejka 12 - 19 lutego 2011

1 69 Team Stężyca 2-1 Gwardia Goldex Kiełpino 15:10
2 Gaz-Rom Stężycka Huta 4-3 Gladiator Potuły 16:00
3 Hart Team Klukowa Huta 5-6 Leśny Dwór Sulęczyno 16:50
4

Nasz Dach Zielke Stężyca

4-1 Gromik Gowidlino 17:40
5 Champion Zgorzałe 13-4 Wicher Czaple 18:30
6 Lakmet Starogard Gdański 5-4 Radunia Stężyca 19:20

 Kolejka 13 - 26 lutego 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 0-8 Gwardia Goldex Kiełpino 15:10
2 Jareks Zgredy Stężyca 8-2 Leśny Dwór Sulęczyno 16:00
3 Gaz-Rom Stężycka Huta 6-6 Wicher Czaple 16:50
4 Hart Team Klukowa Huta 1-7 Gromik Gowidlino 17:40
5 Champion Zgorzałe 5-4 Radunia Stężyca 18:30
6 Nasz Dach Zielke Stężyca 2-1 69 Team Stężyca 19:20

 

 

Król strzelców:
Marcin Szmytke (Jareks Zgredy Stżyca)

Najlepszy bramkarz:
Piotr Stanisławski (Nzasz Dach Zielke Stężyca) i Michał Las (Nasz Dach Zielke Stężyca)

 

Galeria