wróć

II Wakacyjna Liga Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca ORLIK 2011

 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Hirsz/Wedam Stężyca 11 33 11 0 0 75-17
2. Ośrodek Kultury Dziemiany 11 27 9 0 2 50-22
3. Nasz Dach/Zielke Stężyca 11 24 8 0 3 55-37
4. Radunia Stężyca 11 21 7 0 4 54-40
5. Champion Zgorzałe 11 20 6 2 3 39-25
6. Masters Team Piekarnia Kropidłowski 11 16 5 1 6 40-49
7. Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 11 13 4 1 7 37-67
8. FC Gowidlino 11 12 4 0 7 32-38
9. Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 11 12 4 0 7 53-52
10. Lakmet Starogard Gdański 11 6 2 0 9 23-55
11. Mały Team Kościerzyna 11 9 3 0 8 24-69
12. Gościniec Gołubie 11 3 1 0 10 36-72

SEZON 2011

Kolejka 1 - 26 czerwca 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 2-5 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 15:00
2 FC Gowidlino 7-1 Gościniec Gołubie 15:50
3 Radunia Stężyca 4-1 Champion Zgorzałe 16:40
4 Mały Team Kościerzyna 0-6 Ośrodek Kultury Dziemiany 17:30
5 Hirsz/Wedam Stężyca 5-1 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 18:20
6 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 6-2 Nasz Dach/Zielke Stężyca 19:10

 Kolejka 2 - 9 lipca 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 6-5 Gościniec Gołubie 15:00
2 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 3-3 Champion Zgorzałe 15:50
3 FC Gowidlino 2-3 Ośrodek Kultury Dziemiany 16:40
4 Radunia Stężyca 6-3 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 17:30
5 Mały Team Kościerzyna 3-11 Nasz Dach/Zielke Stężyca 18:20
6 Hirsz/Wedam Stężyca 6-4 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 19:10

Kolejka 3 - 10 lipca 2011

 1

Lakmet Starogard Gdański

1-5

Champion Zgorzałe

15:00
 2 Gościniec Gołubie

v.o

0-5

Ośrodek Kultury Dziemiany 15:50
 3 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 4-5 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 16:40
 4 FC Gowidlino 0-4 Nasz Dach/Zielke Stężyca 17:30
 5 Radunia Stężyca 8-5 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 18:20
 6 Mały Team Kościerzyna 1-9 Hirsz/Wedam Stężyca 19:10

Kolejka 4 - 17 lipca 2011

1 Lakmet Starogard Gdański  1-5 Ośrodek Kultury Dziemiany 15:00
2 Champion Zgorzałe  3-3 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 15:50
3 Gościniec Gołubie  3-5 Nasz Dach/Zielke Stężyca 16:40
4 Masters Team Piekarnia Kropidłowski  4-3 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 17:30
5 FC Gowidlino  1-5 Hirsz/Wedam Stężyca 18:20
6 Radunia Stężyca  8-1 Mały Team Kościerzyna 19:10

Kolejka 5 - 23 lipca 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 0-5 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 15:00
2 Ośrodek Kultury Dziemiany 7-3 Nasz Dach/Zielke Stężyca 15:50
3 Champion Zgorzałe 5-0 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 16:40
4 Gościniec Gołubie 3-15 Hirsz/Wedam Stężyca 17:30
5 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 6-0 Mały Team Kościerzyna 18:20
6 FC Gowidlino 3-2 Radunia Stężyca 19:10

Kolejka 6 - 24 lipca 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 3-7 Nasz Dach/Zielke Stężyca 15:00
2 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 2-11 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 15:50
3 Ośrodek Kultury Dziemiany 1-7 Hirsz/Wedam Stężyca 16:40
4 Champion Zgorzałe 5-2 Mały Team Kościerzyna 17:30
5 Gościniec Gołubie 4-9 Radunia Stężyca 18:20
6 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 6-2 FC Gowidlino 19:10

Kolejka 7 - 31 lipca 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 0-8 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 15:00
2 Nasz Dach/Zielke Stężyca 2-6 Hirsz/Wedam Stężyca 15:50
3 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 8-1 Mały Team Kościerzyna 16:40
4 Ośrodek Kultury Dziemiany 5-0 Radunia Stężyca 17:30
5 Champion Zgorzałe v.o.0-5 FC Gowidlino 18:20
6 Gościniec Gołubie 4-6 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 19:10

Kolejka 8 - 7 sierpnia 2011

1 Lakmet Starogard Gdański v.o. 0-5 Hirsz/Wedam Stężyca 15:00
2 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 13-3 Mały Team Kościerzyna 15:50
3 Nasz Dach/Zielke Stężyca 6-1 Radunia Stężyca 16:40
4 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 5-3 FC Gowidlino 17:30
5 Ośrodek Kultury Dziemiany 5-3 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 18:20
6 Champion Zgorzałe 6-4 Gościniec Gołubie 19:10

Kolejka 9 - 21 sierpnia 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 1-4 Mały Team Kościerzyna 15:00
2 Hirsz/Wedam Stężyca 11-4 Radunia Stężyca 15:50
3 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła v.o. 0-5 FC Gowidlino 16:40
4 Nasz Dach/Zielke Stężyca 6-3 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 17:30
5 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna v.o. 5-0 Gościniec Gołubie 18:20
6 Ośrodek Kultury Dziemiany 2-3 Champion Zgorzałe 19:10

Kolejka 10 - 28 sierpnia 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 1-7 Radunia Stężyca 15:00
2 Mały Team Kościerzyna 5-2 FC Gowidlino 15:50
3 Hirsz/Wedam Stężyca v.o. 5-0 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 16:40
4 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła 3-12 Gościniec Gołubie 17:30
5 Nasz Dach/Zielke Stężyca 4-3 Champion Zgorzałe 18:20
6 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 3-6 Ośrodek Kultury Dziemiany 19:10

Kolejka 11 - 4 września 2011

1 Lakmet Starogard Gdański 3-7 FC Gowidlino 15:00
2 Radunia Stężyca v.o. 5-0 Masters Team Piekarnia Kropidłowski 15:50
3 Mały Team Kościerzyna v.o. 5-0 Gościniec Gołubie 16:40
4 Hirsz/Wedam Stężyca 2-0 Champion Zgorzałe 17:30
5 Zdunia-Zdunowice Chata Baryła v.o. 0-5 Ośrodek Kultury Dziemiany 18:20
6 Nasz Dach/Zielke Stężyca 5-2 Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna 19:10

Król strzelców:
22 bramki - Jakub Burandt ( Zdunia-Zdunowice Chata Baryła)
Najlepszy bramkarz:
Jarosław Gostkowski (Hirsz/Wedam Stężyca)

Wiecej informacji i galeria.