M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 13 | 39 | 13 | 0 | 0 | 112-28 |
2. | Borucino | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 72-33 |
3. | Rekowski/Formela Stężyca | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 60-44 |
4. | Elhad Daniel Hapka | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 57-43 |
5. | Eden Borowiec | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 57-50 |
6 | Champion Zgorzałe | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 54-43 |
7. | Gromik Gowidlino | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 40-45 |
8. | Orzeł Gołubie | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 52-49 |
9. | Zaborowski Klukowa Huta | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 40-61 |
10. | Acrylex Sikorzyno | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 40-84 |
11. | Gostek Węsiory | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 39-61 |
12. | Black Horse Stężyca | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 56-84 |
13. | Adi Kiełpino | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 38-56 |
14. | Brodnica Górna | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 42-78 |
Kolejka 1 - 25 listopada 2012
1 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 2 Sebastian Garski Sylwester Las Tadeusz Cyman samobójcza |
6-2 | Gostek Węsiory Patryk Gostkowski Mateusz Ostrowski |
14.00 |
2 | Orzeł Gołubie Dawid Wiczkowski x 3 Mateusz Zarach |
4-4 | Acrylex Sikorzyno Dawid Plichta x 2 Tadeusz Tuszkowski Łukasz Węsierski |
14.50 |
3 | Gromik Gowidlino Damian Kolke x 2 |
2-3 | Zaborowski Klukowa Huta Tomasz Dułak Krystian Szulist Marcin Gruchała |
15.40 |
4 | Rekowski/Formela Stężyca Konrad Formela Robert Jereczek Tomasz Gostkowski Kamil Kropidłowski samobójcza |
5-4 | Adi Kiełpino Michał Konkol Paweł Wróblewski Łukasz Kruszyński Sławomir Westfal |
16.30 |
5 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Krzysztof Cichosz x 2 Jakub Ferdynus Michał Mejer Bartłomiej Węsiora Michał Woźniak |
6-2 | Elhad Daniel Hapka Kuba Burand Damian Hinca |
17.20 |
6 | Black Horse Stężyca Adam Piperski x 4 Damian Synak x 2 Przemysław Pałasz x 2 Piotr Mejer |
9-4 | Brodnica Górna Adam Okoń x 3 Karol Potracki |
18.10 |
7 | Eden Borowiec Artur Szuta x 2 Adam Pobłocki Adam Zaworski |
4-5 | Borucino Bartosz Stencel x 3 Józef Maszk Tomasz Leman |
19.00 |
Kolejka 2 - 2 grudnia 2012
8 | Gostek Węsiory Piotr Szulist x 2 Adam Gostkowski |
3-6 | Zaborowski Klukowa Huta Marek Hinc x 2 Michał Zyśk x 2 Marcin Hinca Krystian Szulist |
14.00 |
9 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 2 Sebastian Garski x 2 |
4-5 | Acrylex Sikorzyno Dawid Plichta x 2 Łukasz Węsierski x 2 Radek Kabała |
14.50 |
10 | Orzeł Gołubie Paweł Wiczkowski Mateusz Zarach |
2-5 | Adi Kiełpino Łukasz Kruszyński x 2 Waldemar Trepczyk x 2 Michał Konkol |
15.40 |
11 | Gromik Gowidlino Marcin Choszcz Jarosław Wenta Robert Konkel samobójcza |
4-0 | Elhad Daniel Hapka | 16.30 |
12 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Tomaczkowski x 2 Kamil Zieliński Jordan Szulist Kamil Kropidłowski |
5-1 | Brodnica Górna Adam Okoń |
17.20 |
13 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Dawid Ziegert Łukasz Kreft Szczepan Brzeski Krzysztof Cichosz |
4-3 | Borucino Józef Maszk x 2 Sławomir Czaja |
18.10 |
14 | Black Horse Stężyca Damian Synak Karol Wagner |
2-6 | Eden Borowiec Dariusz Kropidłowski x 3 Dawid Bulczak Artur Szuta Szymon Reiter |
19.00 |
Kolejka 3 - 9 grudnia 2012
15 | Acrylex Sikorzyno Radek Kabała x 2 Maciej Ignaciuk x 2 Dawid Plichta |
5-4 | Adi Kiełpino Łukasz Kruszyński x 2 Waldemar Trepczyk Paweł Wróbel |
14.00 |
16 | Gostek Węsiory Adam Gostkowski x 2 Patryk Zarach Mateusz Ostrowski Patryk Gostkowski |
5-4 | Elhad Daniel Hapka Mikołaj Burandt x 2 Paweł Bielicki Damian Hinca |
14.50 |
17 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 4 Tadeusz Cyman |
5-3 | Zaborowski Klukowa Huta Marcin Szmytke x 2 Rafał Synak |
15.40 |
18 | Orzeł Gołubie Przemysław Szulfer x 3 Dawid Wiczkowski Patrycjusz Zarach Mateusz Zarach |
6-1 | Brodnica Górna Karol Potracki |
16.30 |
19 | Gromik Gowidlino Błażej Wenta x 2 Karol Reclaw |
3-5 | Borucino Słąwomir Czaja x 3 Józef Maszk x 2 |
17.20 |
20 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Zieliński x 3 Kamil Kropidłowski x 2 Kamil Tomaczkowski x 2 Konrad Formela |
8-3 | Eden Borowiec Dariusz Kropidłowski Piotr Biernat Michał Szuta |
18.10 |
21 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Krzysztof Cichosz x 4 Bartłomiej Węsiora x 3 Dawid Ziegert x 2 Michał Woźniak x 2 |
11-2 | Black Horse Stężyca Michał Mejer Damian Synak |
19.00 |
Kolejka 4 - 16 grudnia 2012
22 | Zaborowski Klukowa Huta Tomasz Dułak x 2 Michał Zyśk Marcin Szmytke |
4-6 | Elhad Daniel Hapka Krzysztof Bronk x 3 Sebastian Hinca x 2 Damian Hinca |
14.00 |
23 | Acrylex Sikorzyno Tadeusz Tuszkowski x 2 Maciej Ignaciuk Radek Kabała |
4-2 | Brodnica Górna Andrzej Kreft Mateusz Bielawa |
14.50 |
24 | Gostek Węsiory Patryk Gostkowski Patryk Zarach samobójcza x 2 |
4-4 | Borucino Józef Maszk x 3 Sławomir Czaja |
15.40 |
25 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 2 |
2-0 | Adi Kiełpino | 16.30 |
26 | Orzeł Gołubie Przemysław Szulfer x 2 Patrycjusz Zarach Szymon Julke |
4-4 | Eden Borowiec Artur Szuta x 2 Dariusz Kropidłowski Adam Pobłocki |
17.20 |
27 | Gromik Gowidlino Błażej Wenta x 2 Tomasz Sobisz x 2 Robert Gliszczyński x 2 Damian Kolke |
7-6 | Black Horse Stężyca Damian Synak x 2 Emanuel Domaschke x 2 Adam Piperski Michał Mejer |
18.10 |
28 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Kropidłowski Robert Jereczek |
2-13 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Jakub Ferdynus x 4 Krzysztof Cichosz x 3 Bartłomiej Węsiora x 3 Michał Woźniak Christian Domaschke Michał Mejer |
19.00 |
Kolejka 5 - 23 grudnia 2012
29 | Adi Kiełpino Krzysztof Dymek x 3 Waldemar Trepczyk x 3 Łukasz Kruszyński Tomasz Lamk |
8-12 | Brodnica Górna Adam Okoń x 4 Marek Joskowski x 3 Łukasz Okoń x 2 Karol Potracki Tomasz Plichta Mateusz Bielawa |
14.00 |
30 | Zaborowski Klukowa Huta Krystian Szulist |
1-9 | Borucino Józef Maszk x 3 Bartosz Stencel x 3 Sławomir Czaja x 2 Krzysztof Wojtala |
14.50 |
31 | Acrylex Sikorzyno Tadeusz Tuszkowski Tomek Mielewczyk Łukasz Węsierski |
3-4 | Eden Borowiec Szymon Reiter Adam Zaworski Dariusz Kropidłowski Dawid Bulczak |
15.40 |
32 | Gostek Węsiory Mateusz Ostrowski Patryk Gostkowski Patryk Zarach Piotr Szulist |
4-2 | Black Horse Stężyca Emanuel Domaschke Michał Mejer |
16.30 |
33 | Champion Zgorzałe Sebastian Garski Paweł Cichosz Mateusz Cyman |
3-4 | Elhad Daniel Hapka Damian Hinca Paweł Bielicki Sebastian Hinca Tomasz Gostkowski |
17.20 |
34 | Orzeł Gołubie Dawid Wiczkowski |
1-7 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Bartłomiej Węsiora x 3 Krzysztof Cichosz x 2 Michał Woźniak Łukasz Kteft |
18.10 |
35 | Gromik Gowidlino Tomasz Sobisz Karol Reclaw Robert Konkel |
3-4 | Rekowski/Formela Stężyca Robert Jereczek x 2 Kamil Zieliński Kamil Kropidłowski |
19.00 |
Kolejka 6 - 30 grudnia 2012
36 | Elhad Daniel Hapka Damian Hinca x 2 Kuba Burand |
3-4 | Borucino Sławomir Czaja x 2 Bartosz Stencel Józef Maszk |
14.00 |
37 | Adi Kiełpino Paweł Wróbel x 2 Tomasz Lamk Michał Konkol |
4-3 | Eden Borowiec Dariusz Kropidłowski x 2 Adam Pobłocki |
14.50 |
38 | Zaborowski Klukowa Huta Michał Zyśk x 2 Tomasz Dułak Marcin Hinca Marcin Szmitke Krystian Szulist |
6-3 | Black Horse Stężyca Michał Mejer Emanuel Domaschke Damian Synak |
15.40 |
39 | Acrylex Sikorzyno Tomek Mielewczyk Arek Stencel Dawid Plichta |
3-7 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Bartłomiej Węsiora x 3 Christian Domaschke x 2 Łukasz Kreft Dawid Ziegert |
16.30 |
40 | Gostek Węsiory Michał Butowski x 2 Adam Gostkowski |
3-6 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Kropidłowski x 3 Robert Jereczek Marcin Oliwa Kamil Tomaczkowski |
17.20 |
41 | Orzeł Gołubie Dawid Wiczkowski x 2 Szymon Julke x 2 Mateusz Zarach Patrycjusz Zarach |
6-3 | Gromik Gowidlino Robert Gliszczyński Tomasz Sobisz Radosław Regliński |
18.10 |
42 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 5 Tadeusz Cyman Sebastian Garski |
7-3 | Brodnica Górna Łukasz Okoń Marek Joskowski Karol Potracki |
19.00 |
Kolejka 7 - 6 stycznia 2013
43 | Champion Zgorzałe Sebastian Garski Kamil Puzdrowski |
2-3 | Borucino Krzysztof Wojtala x 2 Bartosz Stencel |
14.00 |
44 | Brodnica Górna Marek Joskowski Łukasz Okoń |
2-10 | Eden Borowiec Dariusz Kropidłowski x 5 Artur Szuta x 2 Michał Szuta x 2 Adam Pobłocki |
14.50 |
45 | Elhad Daniel Hapka Paweł Bielicki x 2 Damian Hinca Mikołaj Burand |
4-1 | Black Horse Stężyca Michał Mejer |
15.40 |
46 | Adi Kiełpino Krzysztof Dymek Michał Konkol |
2-6 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Michał Woźniak x 3 Krzysztof Cichosz x 2 Dawid Ziegert |
16.30 |
47 | Zaborowski Klukowa Huta Marcin Hinca |
1-2 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Kropidłowski Robert Jereczek |
17.20 |
48 | Acrylex Sikorzyno Tadeusz Tuszkowski x2 Radek Kabała |
3-4 | Gromik Gowidlino Marcin Choszcz x 2 Błążej Wenta Robert Gliszczyński |
18.10 |
49 | Gostek Węsiory Zdzisław Gostkowski Adam Gostkowski |
2-8 | Orzeł Gołubie Dawid Wiczkowski x 3 Jakub Cichosz x 2 Tomasz Kotłowski Marcin Zarach Szyman Julke |
19.00 |
Kolejka 8 - 13 stycznia 2013
50 | Borucino Sławomir Czaja x 3 Józef Maszk x 3 Mateusz Płotka x 2 Krzysztof Wojtala |
9-3 | Black Horse Stężyca Damian Synak x 2 Michał Mejer |
14.00 |
51 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 2 |
2-2 | Eden Borowiec Adam Zaworski x 2 |
14.50 |
52 | Brodnica Górna Marek Joskowski x 2 Łukasz Okoń Adam Okoń |
4-11 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Krzysztof Cichosz x 4 Michał Woźniak x 3 Dawid Ziegert x 2 Christian Domaschke x 2 |
15.40 |
53 | Elhad Daniel Hapka Kuba Burand x 2 Paweł Bielicki x 2 Sebastian Hinca x 2 Mikałaj Burand Damian Hinca |
8-3 | Rekowski/Formela Stężyca Tomasz Gostkowski Kamil Zieliński Mateusz Skrzypkowski |
16.30 |
54 | Adi Kiełpino |
0-1 | Gromik Gowidlin Robert Gliszczyński |
17.20 |
55 | Zaborowski Klukowa Huta Marcin Gruchała Marek Hinc |
2-0 | Orzeł Gołubie | 18.10 |
56 | Acrylex Sikorzyno Tomek Mielewczyk x 2 Rafał Stencel Arek Stencel samobójcza |
5-2 | Gostek Węsiory Adam Gostkowski x 2 |
19.00 |
Kolejka 9 - 20 stycznia 2013
57 | Eden Borowiec | 0-11 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Krzysztof Cichosz x 4 Michał Woźniak x 3 Bartłomiej Węsiora x 2 Dawid Ziegert samobójcza |
14.00 |
58 | Borucino Bartosz Stencel Józef Maszk |
2-1 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Kropidłowski |
14.50 |
59 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 3 Tadeusz Cyman x 2 Sebastian Garski Robert Las Sylwester Las |
8-5 | Black Horse Stężyca Przemysław Pałasz x 2 Karol Wagner x 2 Michał Mejer |
15.40 |
60 | Brodnica Górna Łukasz Okoń Karol Potracki |
2-2 | Gromik Gowidlino Robert Gliszczyński x 2 |
16.30 |
61 | Elhad Daniel Hapka Paweł Bielicki x 2 Sebastian Hinca |
3-3 | Orzeł Gołubie Szymon Zarach Dawid Wiczkowski Paweł Wiczkowski |
17.20 |
62 | Adi Kiełpino Sławomir Wesfal x 2 Michał Konkol |
3-3 | Gostek Węsiory Adam Gostkowski Michał Butowski Zdzisław Gostkowski |
18.10 |
63 | Zaborowski Klukowa Huta Rafał Synak x 2 Marcin Hinca x 2 Michał Zyśk x 2 Szymon Hinc x 2 |
8-2 | Acrylex Sikorzyno Dawid Plichta Maciej Ignaciuk |
19.00 |
Kolejka 10 - 27 stycznia 2013
64 | Black Horse Stężyca Damian Synak x 2 Przemysław Pałasz |
3-12 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Kropidłowski x 6 Jakub Naczk x 5 Kamil Zieliński |
14.00 |
65 | Eden Borowiec Artur Szuta x 2 Dariusz Kropidłowski x 2 Adam Zaworski Adam Pobłocki Dawid Bulczak |
7-3 | Gromik Gowidlino Robert Gliszczyński x 2 Błażej Wenta |
14.50 |
66 | Borucino Sławomir Czaja |
1-6 | Orzeł Gołubie Dawid Wiczkowski x 4 Szymon Zarach Paweł Wiczkowski |
15.40 |
67 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski Mateusz Cyman Tadeusz Cyman |
3-7 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Christian Domaschke x 3 Krzysztof Cichosz x 2 Bartłomiej Węsiora Michał Woźniak |
16.30 |
68 | Brodnica Górna Karol Potracki x 2 Marek Joskowski x 2 Adam Okoń |
5-6 | Gostek Węsiory Patryk Gostkowski x 3 Adam Gostkowski x 2 Michał Butowski |
17.20 |
69 | Elhad Daniel Hapka Sebastian Hinca x 5 Paweł Bielicki x 2 Marcin Butowski Robert Ziegert Mikołaj Burand Kamil Trzebiatowski |
11-2 | Acrylex Sikorzyno Arek Stencel Tomek Mielewczyk |
18.10 |
70 | Adi Kiełpino Michał Konkol Waldemar Trepczyk Łukasz Kruszyński |
3-3 | Zaborowski Klukowa Huta Marcin Szmytke x 2 Rafał Synak |
19.00 |
Kolejka 11 - 2 lutego 2013 (sobota)
71 | Eden Borowiec Eden Borowiec Adam Zaworski Artur Szuta |
2-2 | Gostek Węsiory Adam Gostkowski x 2 |
14.00 |
72 | Elhad Daniel Hapka Kuba Burand Paweł Bielicki Krzysztof Bronk Mikołaj Burand |
4-1 | Adi Kiełpino Adi Kiełpino Krzysztof Dymek |
14.50 |
73 | Brodnica Górna Marek Joskowski Adam Okoń |
2-0 | Zaborowski Klukowa Huta | 15.40 |
74 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Krzysztof Cichosz x 4 Michał Woźniak Bartłomiej Węsiora Dawid Ziegert |
7-2 | Gromik Gowidlino Damian Kolke Rabert Konkel |
16.30 |
75 | Black Horse Stężyca Emanuel Domaschke Przemysław Pałasz Damian Synak |
3-6 | Orzeł Gołubie Paweł Wiczkowski x 2 Szymon Julke x 2 Jakub Cichosz Dawid Wiczkowski |
17.20 |
76 | Borucino Bartosz Stencel x 4 Mateusz Bucior x 4 Józef Maszk x 3 Mateusz Płotka x 2 Krzysztof Wojtala Sławomir Czaja Paweł Szyca |
16-0 | Acrylex Sikorzyno | 18.10 |
77 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 2 |
2-2 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Tomaczkowski Robert Jereczek |
19.00 |
Kolejka 12 - 10 lutego 2013
78 | Rekowski/Formela Stężyca Kamil Kropidłowski x 3 Mateusz Skrzypkowski Robert Jereczek |
5-1 | Orzeł Gołubie Przemysław Szulfer |
14.00 |
79 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Michał Woźniak x 3 Jakub Ferdynus Dawid Ziegert Krzysztof Cichosz |
6-2 | Gostek Węsiory Patryk Gostkowski Patryk Zarach |
14.50 |
80 | Black Horse Stężyca Michał Mejer x 5 Damian Synak x 3 Przemysław Pałasz x 3 Marcin Mejer Przemysław Naczk |
13-4 | Acrylex Sikorzyno Arek Stencel x 2 Tomek Mielewczyk Daniel Kruszyński |
15.40 |
81 | Eden Borowiec Dawid Bulczak x 3 Dariusz Kropidłowski x 2 Adam Zaworski Michał Szuta Adam Pobłocki |
8-1 | Zaborowski Klukowa Huta Marek Hinc |
16.30 |
82 | Borucino Bartosz Stencel x 3 Paweł Szyca x 2 Mateusz Bucior |
6-1 | Adi Kiełpino Michał Konkol |
17.20 |
83 | Champion Zgorzałe Mateusz Cyman |
1-2 | Gromik Gowidlino Rafał Reclaf |
18.10 |
84 | Brodnica Górna Andrzej Kreft x 2 Marek Joskowski |
3-5 | Elhad Daniel Hapka Mikołaj Burand x 2 Krzysztof Bronk x 2 Paweł Bielicki |
19.00 |
Kolejka 13 - 17 lutego 2013
85 | Gromik Gowidlino Błażej Wenta x 3 Marcin Kreffta |
4-1 | Gostek Węsiory Michał Butowski |
14.00 |
86 | Rekowski/Formela Stężyca | v.0. 5-0 | Acrylex Sikorzyno | 14.50 |
87 | Nasz Dach/Zielke Stężyca Krzysztof Cichosz x 5 Bartłomiej Węsiora x 3 Michał Woźniak x 3 Łukasz Kreft x 3 Michał Mejer Szczepan Brzeski |
16-2 | Zaborowski Klukowa Huta Krystian Szulist Marcin Gruchała |
15.40 |
88 | Black Horse Stężyca Przemysław Pałasz x 2 Piotr Mejer Michał Mejer |
4-3 | Adi Kiełpino Łukasz Kruszyński x 2 Waldemar Trepczyk |
16.30 |
89 | Przemysław Pałasz x 2 Dariusz Kropidłowski x 2 Adam Zaworski Adam Pobłocki |
4-3 | Elhad Daniel Hapka Paweł Bielicki x 2 Kuba Burand |
17.20 |
90 | Borucino Bartosz Stencel x 3 Józef Maszk Tomasz Leman |
5-1 | Brodnica Górna Marek Joskowski |
18.10 |
91 | Champion Zgorzałe Kamil Puzdrowski x 6 Sebastian Garski x2 Sylwester Las |
9-5 | Orzeł Gołubie Szymon Zarach x 2 Przemysław Szulfer x 2 Dawid Wiczkowski |
19.00 |
Król strzelców:
Krzysztof Cichosz (Nasz Dach/Zielke Stężyca) - 34 bramek
Najlepszy bramkarz:
Piotr Stanisławski (Nasz Dach/Zielke Stężyca)
Michał Las (Nasz Dach/Zielke Stężyca)