wróć

IV Edycja Ligi Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Stężyca

W dnia 17 lutego br. miało miejsce uroczyste zakończenie zmagań 12 drużyn w IV już Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca. Ceremonia odbyła się o tuż przed godz. 20 po zakończeniu rywalizacji ostatnich drużyn. Statystyka współzawodnictwa prezentuje się imponująco: 66 rozegranych meczy, 474 strzelonych bramek.

Klasyfikacja końcowa i wyróżnienie zawodnicy:


1.Osp Zgorzałe
2.Elhad
3.Nasz Dach/Zielke
4.Akrylex
5.Borucino
6.Antykwariat Stężyca
7.Żwir-Best - Orzeł Gołubie
8.Trefl Kiełpino
9.Zaborowski Klukowa Huta
10.Zdunowice Chata Baryła
11.Markus Brodnica Górna
12.Dream Team Kiłepino

Najlepszy zawodnik
Sebastian Hinca /elhad
Najlepszy Bramkarz
Michał Las/ osp zgorzałe
król strzelców
Jakub Burandt /elhad /23 bramki

 

Godzina 1 Kolejka    
  1.12.2013r.    
    Wynik  
15.00 Akrylex 5:2 Zdunowice Chata Baryła
15.50 ANTYKWARIAT Stężyca 2:1 Żwir Best - Orzeł Gołubie
16.40 Trefl Kiełpino 10:2 Dream team Kiełpino
17.30 OSP Zgorzałe 4:3 Borucino
18.20 Markus Brodnica Górna 1:6 Elhad
19.00 Nasz Dach/Zielke 4:3 Zaborowski Klukowa Huta
  2 Kolejka    
  8.12.2013r    
15.00 Akrylex 1:8 Nasz Dach/Zielke
15.50 Zdunowice Chata Baryła 1:11 Elhad
16.40 Żwir Best - Orzeł Gołubie 0:5 OSP Zgorzałe
17.30 Dream team Kiełpino 1:5 ANTYKWARIAT Stężyca
18.20 Zaborowski Klukowa Huta 2:4 Trefl Kiełpino
19.00 Borucino 6:1 Markus Brodnica Górna
  3 Kolejka    
  15.12.2013r    
15.00 Nasz Dach/Zielke 11:0 Zdunowice Chata Baryła
15.50 Trefl Kiełpino 0:9 Akrylex
16.40 ANTYKWARIAT Stężyca 1:2 Zaborowski Klukowa Huta
17.30 OSP Zgorzałe 2:1 Dream team Kiełpino
18.20 Markus Brodnica Górna 0:4 Żwir Best - Orzeł Gołubie
19.00 Elhad 3:4 Borucino
  4 Kolejka    
  22.12.2013r.    
15.00 Zdunowice Chata Baryła 3:8 Borucino
15.50 Żwir Best - Orzeł Gołubie 3:8 Elhad
16.40 Akrylex 3:2 ANTYKWARIAT Stężyca
17.30 Zaborowski Klukowa Huta 1:2 OSP Zgorzałe
18.20 Dream team Kiełpino 2:4 Markus Brodnica Górna
19.00 Nasz Dach/Zielke 3:1 Trefl Kiełpino
  5 Kolejka    
  5.01.2014r.    
15.00 Trefl Kiełpino 5:4 Zdunowice Chata Baryła
15.50 ANTYKWARIAT Stężyca 2:4 Nasz Dach/Zielke
16.40 OSP Zgorzałe 3:4 Akrylex
17.30 Markus Brodnica Górna 4:2 Zaborowski Klukowa Huta
18.20 Elhad 8:0 Dream team Kiełpino
19.00 Borucino 3:0 Żwir Best - Orzeł Gołubie
  6 Kolejka    
  12.01.2014r.    
15.00 Zdunowice Chata Baryła 2:4 Żwir Best - Orzeł Gołubie
15.50 Dream team Kiełpino 1:7 Borucino
16.40 Zaborowski Klukowa Huta 2:13 Elhad
17.30 Akrylex 2:4 Markus Brodnica Górna
18.20 Nasz Dach/Zielke 1:2 OSP Zgorzałe
19.00 Trefl Kiełpino 2:7 ANTYKWARIAT Stężyca
  7 Kolejka    
  19.01.2014r.    
15.00 ANTYKWARIAT Stężyca 7:1 Zdunowice Chata Baryła
15.50 OSP Zgorzałe 5:1 Trefl Kiełpino
16.40 Borucino 2:3 Zaborowski Klukowa
17.30 Elhad 8:3 Akrylex
18.20 Markus Brodnica Górna 0:7 Nasz Dach/Zielke Huta
19.00 Żwir Best - Orzeł Gołubie 10:3 Dream team Kiełpino
  8 Kolejka    
  26.01.2014r.    
15.00 Zdunowice Chata Baryła 4:0 Dream team Kiełpino
15.50 Zaborowski Klukowa Huta 1:1 Żwir Best - Orzeł Gołubie
16.40 Akrylex 5:1 Borucino
17.30 Nasz Dach/Zielke 0:4 Elhad
18.20 Trefl Kiełpino 6:5 Markus Brodnica Górna
19.00 ANTYKWARIAT Stężyca 2:5 OSP Zgorzałe
  9 Kolejka    
  2.02.2014r.    
15.00 OSP Zgorzałe 7:1 Zdunowice Chata Baryła
15.50 Markus Brodnica Górna 1:6 ANTYKWARIAT Stężyca
16.40 Elhad 8:2 Trefl Kiełpino
17.30 Borucino 4:3 Nasz Dach/Zielke
18.20 Żwir Best - Orzeł Gołubie 1:5 Akrylex
19.00 Dream team Kiełpino 2:11 Zaborowski Klukowa Huta
  10 Kolejka    
  9.02.2014r.    
15.00 Zdunowice Chata Baryła 4:1 Zaborowski Klukowa Huta
15.50 Akrylex 6:2 Dream team Kiełpino
16.40 Nasz Dach/Zielke 3:0 Żwir Best - Orzeł Gołubie
17.30 Trefl Kiełpino 2:10 Borucino
18.20 ANTYKWARIAT Stężyca 5:3 Elhad
19.00 OSP Zgorzałe 5:0 Markus Brodnica Górna
  11 Kolejka    
  16.02.2014r.    
15.00 Markus Brodnica Górna 1:7 Zdunowice Chata Baryła
15.50 Elhad 3:3 OSP Zgorzałe
16.40 Borucino 5:0 ANTYKWARIAT Stężyca
17.30 Żwir Best - Orzeł Gołubie 6:4 Trefl Kiełpino
18.20 Dream team Kiełpino 2:3 Nasz Dach/Zielke
19.00 Zaborowski Klukowa Huta 2:11 Akrylex

 

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Zw Rem. Por. Bramki Ranking 16.02.2014
1. OSP Zgorzałe 11 28 9 1 1 43:17 1
2. Elhad 11 25 8 1 2 75:24 2
3. Nasz Dach/Zielke 11 24 8 0 3 47:19 3
4. Akrylex 11 24 8 0 3 54:33 4
5. Borucino 11 24 8 0 3 53:25 5
6. ANTYKWARIAT Stężyca 11 18 6 0 5 39:28 6
7. Żwir Best – Orzeł Gołubie 11 13 4 1 6 30:36 7
8. Trefl Kiełpino 11 12 4 0 7 37:61 8
9. Zaborowski Klukowa Huta 10 10 3 1 5 30:48 9
10. Zdunowice Chata Baryła 11 9 3 0 8 29:60 10
11. Markus Brodnica Górna 11 9 3 0 8 21:53 11
12. Dream team Kiełpino 11 0 0 0 11 16:70 12