Malwina Walter żeglarzem roku 2016 w Gminie Stężyca

W minioną środę zawodnicy, trenerzy, rodzice i sympatycy klubu spotkali się na spotkaniu świąteczno-noworocznym.
Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem, kapitan Robert Kresło wręczył opinie po październikowym rejsie morskim, będące jednocześnie dokumentem pozwalającym w przyszłości ubiegać się o patent Jachtowego Sternika Morskiego.
Wybraliśmy również Żeglarza Roku w Gminie Stężyca, którą została Malwina Walter, drugie miejsce przypadło Wojciech Wysocki, trzecie to Laura Czapiewska, czwarte Marcin Kowalka, a piąte Dominik Reuther
Wyróżnienia otrzymali również debiutanci roku, którymi zostali Ola Norkowska i Jakub Klasa.
Tytuł rodzica roku przypadł p. Beacie Ostrowskiej, czyli mamie Malwiny i opiekunce Dominika.
Sponsorem nagród była Gmina Stężyca, a także Daniel BudenasMarta RygielskaJustyna Mańczak i Danuta Mańczak.
Zdjęcia robiły Marta Rygielska, Laura Czapiewska, oraz Beata Ostrowska.