Radunia Stężyca zwycięzcą LOTOS Griffin Cup w Juniorze B

W dniu 26.11.2017r. w Starogardzie Gdańskim przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, odbył się drugi turniej LOTOS Griffin Cup dla Juniora B rocznik 2001/02

W turnieju udział wzięło 12 drużyn: KP Starogard Gdański, Stolem Gniewino, Lider Rychnowy, Wierzyca Pelplin, Radunia Stężyca, Iskra Gdynia, Pomezania Malbork, KS Bruskowo Wielkie, Sobieski Gniew, Start Miastko, Gryf Tczew i AP KP Gdynia podzielonych na trzy grupy.

W grupie A zwyciężył zespół KP Starogard Gdański z kompletem zwycięstw przed Liderem Rychnowy.

W grupie B najlepszym teamem była Iskra Gdynia przed Radunią Stężyca.

W grupie C na pierwszym miejscu uplasował się Start Miastko przed Gryfem Tczew.

W ćwierćfinałach po bardzo wyrównanych spotkaniach (w dwóch przypadkach o zwycięstwie decydowały rzuty karne) do półfinałów awansowały Radunia Stężyca, Start Miastko, AP KP Gdynia i Iskra Gdynia.

W półfinałach spotkały się drużyny Raduni Stężyca - Start Miastko 2-1 i AP KP Gdynia w meczu derbowym z Iskrą Gdynia 0-2.

W małym finale AP KP pokonał Start Miastko 1-0 zajmując III miejsce

Zwycięzcą LOTOS Griffin Cup została drużyna Raduni Stężyca, pokonując w meczu finałowym Iskrę Gdynia po rzutach karnych 2-1. W regulaminowym czasie padł wynik bezbramkowy.

Najlepszym strzelcem został Jakub Kafarski z Raduni Stężyca z 6 bramkami.

MVP LOTOS Griffin Cup został Jakub Popiel z Iskry Gdynia

Najlepszym bramkarzem wybrano Andrzeja Glińskiego z KP Starogard Gdański

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w pierwszej edycji turnieju LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Radunia wystąpiła w składzie: Filip Mach, Kacper Górak, Ramigiusz Chmurzyński, Jan Kneba, Michał Koszałka, Miłosz Cyra, Mikołaj Leyk, Szymon Baska, Paweł Thrun, Tomasz Garski, Jakub Mach, Dominik Zdrojewski, Kacper Cichosz i Jakub Kafarski.