Konsultacje "Piłkarskiej Przyszłości z Lotosem" w Stężycy

Konsultacje

W dniach 22-23 kwietnia 2016 roku w Stężycy odbywały się konsultacje szkoleniowe programu "Piłkarska Przyszłość z Lotosem" dla roczników 2002-2005. Na pięknym boisku ze sztuczną trawą, które niedawno zostało oddane do użytku przez Wójta  gminy Stężyca - Pana Tomasza Brzoskowskiego odbyły się 3 jednostki treningowe. W zajęciach uczestniczyło blisko 60 piłkarzy reprezentujących wszystkie ośrodków objęte programem oraz kilkunastu trenerów. Czynnie uczestniczyło w treningach aż 9 zawodników Raduni Stężyca. Byli to: Jakub Kafarski oraz Miłosz Cyra z rocznika 2002, Mateusz Juński, Błażej Kulwikowski i Paweł Hinca z rocznika 2003, Mikołaj Synak oraz Dominik Kaliszewski z rocznika 2004 i Mateusz Treder oraz Piotr Szewczyk z rocznika 2005.