Siatkarki szlifowały formę podczas obozu w Chmielnie

W dniach 24-31.08.2016 r. w malowniczo położonym ośrodku „Szuwarek” kwaterowały nasze siatkarki przygotowując się do sezonu ligowego. Treningi odbywały się w pobliskiej hali sportowej oraz na terenie ośrodka. Wykorzystując siłownię napowietrzną, boisko do siatkówki plażowej, kajaki oraz plażę mogliśmy kształtować cechy motoryczne. Zajęcia halowe miały charakter szkolenia technicznego i taktycznego. Obóz był ostatnim cyklem przygotowań, teraz nasze siatkarki czekają turnieje sprawdzające formę przed występami w Pomorskiej Lidze. Już w najbliższą sobotę zagramy z Gedanią Gdańsk, Pałacem Bydgoszcz i TKS Redą. Kolejny weekend to zgrupowanie kadry Pomorza w której uczestniczą aż cztery stężyczanki. Ostatnimi sprawdzianami będą Ogólnopolskie Turnieje w w Miastku i Szczecinie należące do najlepiej obsadzonych zawodów w Polsce.
Zawodniczki, rodzice i trenerzy serdecznie dziękują Wójtowi Tomaszowi Brzoskowkiemu za stworzenie możliwości nieodpłatnego uczestnictwa w obozie i właściwego przygotowania się do nadchodzącego sezonu.

Info Wieżyca