Turnieje i zawody
Treść
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Hirsz/Wedam Stężyca | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 75-17 |
2. | Ośrodek Kultury Dziemiany | 11 | 27 | 9 | 0 | 2 | 50-22 |
3. | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 55-37 |
4. | Radunia Stężyca | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 54-40 |
5. | Champion Zgorzałe | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 39-25 |
6. | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 11 | 16 | 5 | 1 | 6 | 40-49 |
7. | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 11 | 13 | 4 | 1 | 7 | 37-67 |
8. | FC Gowidlino | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 32-38 |
9. | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 53-52 |
10. | Lakmet Starogard Gdański | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 23-55 |
11. | Mały Team Kościerzyna | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 24-69 |
12. | Gościniec Gołubie | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 36-72 |
SEZON 2011
Kolejka 1 - 26 czerwca 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 2-5 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 15:00 |
2 | FC Gowidlino | 7-1 | Gościniec Gołubie | 15:50 |
3 | Radunia Stężyca | 4-1 | Champion Zgorzałe | 16:40 |
4 | Mały Team Kościerzyna | 0-6 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 17:30 |
5 | Hirsz/Wedam Stężyca | 5-1 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 18:20 |
6 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 6-2 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 19:10 |
Kolejka 2 - 9 lipca 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 6-5 | Gościniec Gołubie | 15:00 |
2 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 3-3 | Champion Zgorzałe | 15:50 |
3 | FC Gowidlino | 2-3 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 16:40 |
4 | Radunia Stężyca | 6-3 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 17:30 |
5 | Mały Team Kościerzyna | 3-11 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 18:20 |
6 | Hirsz/Wedam Stężyca | 6-4 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 19:10 |
Kolejka 3 - 10 lipca 2011
1 |
Lakmet Starogard Gdański |
1-5 |
Champion Zgorzałe |
15:00 |
2 | Gościniec Gołubie |
v.o 0-5 |
Ośrodek Kultury Dziemiany | 15:50 |
3 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 4-5 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 16:40 |
4 | FC Gowidlino | 0-4 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 17:30 |
5 | Radunia Stężyca | 8-5 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 18:20 |
6 | Mały Team Kościerzyna | 1-9 | Hirsz/Wedam Stężyca | 19:10 |
Kolejka 4 - 17 lipca 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 1-5 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 15:00 |
2 | Champion Zgorzałe | 3-3 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 15:50 |
3 | Gościniec Gołubie | 3-5 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 16:40 |
4 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 4-3 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 17:30 |
5 | FC Gowidlino | 1-5 | Hirsz/Wedam Stężyca | 18:20 |
6 | Radunia Stężyca | 8-1 | Mały Team Kościerzyna | 19:10 |
Kolejka 5 - 23 lipca 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 0-5 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 15:00 |
2 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 7-3 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 15:50 |
3 | Champion Zgorzałe | 5-0 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 16:40 |
4 | Gościniec Gołubie | 3-15 | Hirsz/Wedam Stężyca | 17:30 |
5 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 6-0 | Mały Team Kościerzyna | 18:20 |
6 | FC Gowidlino | 3-2 | Radunia Stężyca | 19:10 |
Kolejka 6 - 24 lipca 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 3-7 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 15:00 |
2 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 2-11 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 15:50 |
3 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 1-7 | Hirsz/Wedam Stężyca | 16:40 |
4 | Champion Zgorzałe | 5-2 | Mały Team Kościerzyna | 17:30 |
5 | Gościniec Gołubie | 4-9 | Radunia Stężyca | 18:20 |
6 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 6-2 | FC Gowidlino | 19:10 |
Kolejka 7 - 31 lipca 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 0-8 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 15:00 |
2 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 2-6 | Hirsz/Wedam Stężyca | 15:50 |
3 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 8-1 | Mały Team Kościerzyna | 16:40 |
4 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 5-0 | Radunia Stężyca | 17:30 |
5 | Champion Zgorzałe | v.o.0-5 | FC Gowidlino | 18:20 |
6 | Gościniec Gołubie | 4-6 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 19:10 |
Kolejka 8 - 7 sierpnia 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | v.o. 0-5 | Hirsz/Wedam Stężyca | 15:00 |
2 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 13-3 | Mały Team Kościerzyna | 15:50 |
3 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 6-1 | Radunia Stężyca | 16:40 |
4 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 5-3 | FC Gowidlino | 17:30 |
5 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 5-3 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 18:20 |
6 | Champion Zgorzałe | 6-4 | Gościniec Gołubie | 19:10 |
Kolejka 9 - 21 sierpnia 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 1-4 | Mały Team Kościerzyna | 15:00 |
2 | Hirsz/Wedam Stężyca | 11-4 | Radunia Stężyca | 15:50 |
3 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | v.o. 0-5 | FC Gowidlino | 16:40 |
4 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 6-3 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 17:30 |
5 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | v.o. 5-0 | Gościniec Gołubie | 18:20 |
6 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 2-3 | Champion Zgorzałe | 19:10 |
Kolejka 10 - 28 sierpnia 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 1-7 | Radunia Stężyca | 15:00 |
2 | Mały Team Kościerzyna | 5-2 | FC Gowidlino | 15:50 |
3 | Hirsz/Wedam Stężyca | v.o. 5-0 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 16:40 |
4 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | 3-12 | Gościniec Gołubie | 17:30 |
5 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 4-3 | Champion Zgorzałe | 18:20 |
6 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 3-6 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 19:10 |
Kolejka 11 - 4 września 2011
1 | Lakmet Starogard Gdański | 3-7 | FC Gowidlino | 15:00 |
2 | Radunia Stężyca | v.o. 5-0 | Masters Team Piekarnia Kropidłowski | 15:50 |
3 | Mały Team Kościerzyna | v.o. 5-0 | Gościniec Gołubie | 16:40 |
4 | Hirsz/Wedam Stężyca | 2-0 | Champion Zgorzałe | 17:30 |
5 | Zdunia-Zdunowice Chata Baryła | v.o. 0-5 | Ośrodek Kultury Dziemiany | 18:20 |
6 | Nasz Dach/Zielke Stężyca | 5-2 | Biuro Rachunkowe Perfekt Kościerzyna | 19:10 |
Król strzelców:
22 bramki - Jakub Burandt ( Zdunia-Zdunowice Chata Baryła)
Najlepszy bramkarz:
Jarosław Gostkowski (Hirsz/Wedam Stężyca)