Turnieje i zawody
Treść
Godzina |
1 Kolejka |
- |
- |
- |
30.11.2014r. |
- |
- |
- |
- |
Wynik |
- |
16.00 |
Sportowe Suple Kiełpino |
4-2 |
Klukowa Huta |
16.50 |
Piękni i Młodzi |
4-1 |
Vital |
17.40 |
Sten Dach Borucino |
6-3 |
OSP Zgorzałe |
18.30 |
Żwir Best |
3-5 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
- |
Elhad Daniel Hapka |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
2 Kolejka |
- |
- |
- |
14.12.2014r |
- |
- |
16.00 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
4-4 |
Sten Dach Borucino |
16.50 |
Żwir Best |
3-6 |
Elhad Daniel Hapka |
17.40 |
Sportowe Suple Kiełpino |
2-6 |
Piękni i Młodzi |
18.30 |
Vital |
1-3 |
OSP Zgorzałe |
- |
- |
- |
Klukowa Huta |
- |
- |
- |
- |
- |
3 Kolejka |
- |
- |
- |
21.12.2014r |
- |
- |
16.00 |
Klukowa Huta |
3-16 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
16.50 |
Elhad Daniel Hapka |
7-5 |
OSP Zgorzałe |
17.40 |
Piękni i Młodzi |
4-3 |
Sten Dach Borucino |
18.30 |
Sportowe Suple Kiełpino |
0-2 |
Vital |
- |
Żwir Best |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 Kolejka |
- |
- |
- |
28.12.2014r. |
- |
- |
16.00 |
Vital |
2-7 |
Elhad Daniel Hapka |
16.50 |
Piękni i Młodzi |
5-4 |
Klukowa Huta |
17.40 |
Żwir Best |
6-4 |
OSP Zgorzałe |
18.30 |
Sten Dach Borucino |
5-1 |
Sportowe Suple Kiełpino |
- |
- |
- |
ANTYKWARIAT Stężyca |
- |
- |
- |
- |
- |
5 Kolejka |
- |
- |
- |
04.01.2015r. |
- |
- |
16.00 |
Sportowe Suple Kiełpino |
0-5 |
OSP Zgorzałe |
16.50 |
Sten Dach Borucino |
9-2 |
Żwir Best |
17.40 |
Elhad Daniel Hapka |
5-4 |
Klukowa Huta |
18.30 |
Vital |
1-4 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
- |
Piękni i Młodzi |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 Kolejka |
- |
- |
- |
11.01.2015r. |
- |
- |
16.00 |
Sten Dach Borucino |
7-1 |
Vital |
16.50 |
OSP Zgorzałe |
5-5 |
Piękni i Młodzi |
17.40 |
Żwir Best |
7-3 |
Klukowa Huta |
18.30 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
2-5 |
Elhad Daniel Hapka |
- |
- |
- |
Sportowe Suple Kiełpino |
- |
- |
- |
- |
- |
7 Kolejka |
- |
- |
- |
18.01.2015r. |
- |
- |
16.00 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
5-0 |
Sportowe Suple Kiełpino |
16.50 |
Klukowa Huta |
1-3 |
OSP Zgorzałe |
17.40 |
Żwir Best |
6-0 |
Vital |
18.30 |
Elhad Daniel Hapka |
5-1 |
Piękni i Młodzi |
- |
- |
- |
Sten Dach Borucino |
- |
- |
- |
- |
- |
8 Kolejka |
- |
- |
- |
25.01.2015r. |
- |
- |
16.00 |
Sportowe Suple Kiełpino |
0-6 |
Elhad Daniel Hapka |
16.50 |
Sten Dach Borucino |
6-1 |
Klukowa Huta |
17.40 |
Piękni i Młodzi |
4-4 |
Żwir Best |
18.30 |
OSP Zgorzałe |
0-3 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
- |
- |
- |
Vital |
- |
- |
- |
- |
- |
9 Kolejka |
- |
- |
- |
01.02.2015r. |
- |
- |
16.00 |
Klukowa Huta |
7-4 |
Vital |
16.50 |
Żwir Best |
8-2 |
Sportowe Suple Kiełpino |
17.40 |
Elhad Daniel Hapka |
1-4 |
Sten Dach Borucino |
18.30 |
ANTYKWARIAT Stężyca |
4-1 |
Piękni i Młodzi |
- |
- |
- |
OSP Zgorzałe |
- |
- |
- |
- |
M. |
Drużyna |
M |
PKT |
Zw. |
Rem. |
Por. |
Bramki |
1. |
Elhad Daniel Hapka |
8 |
21 |
7 |
0 |
1 |
42-21 |
2. |
Sten-Dach Borucino |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
44-17 |
3. |
Antykwariat Stężyca |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
43-17 |
4. |
Piękni i Młodzi |
8 |
14 |
4 |
2 |
2 |
30-28 |
5. |
Żwir-Best Gołubie |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
39-33 |
6. |
OSP Zgorzałe |
8 |
10 |
3 |
1 |
4 |
28-29 |
7. |
Klukowa Huta |
8 |
3 |
1 |
0 |
7 |
25-50 |
8. |
Vital |
8 |
3 |
1 |
0 |
7 |
12-38 |
9. |
Sportowe Suple Kiełpino |
8 |
3 |
1 |
0 |
7 |
9-39 |
Król strzelców - Dawid Ziegert (Sten-Dach Borucino) - 18 bramek
Najlepszy bramkarz - Bartosz Cylka (Sten-Dach Borucino)