wróć

Wszystkie zespoły Radunia zajęły I miejsca w rozgrywkach ligowych juniorów

Wszystkie zespoły Raduni Stężyca uczestniczące w rozgrywkach juniorskich organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zajęły I miejsca w swoich grupach. W nagrodę otrzymały puchary i medale, które wręczył im przedstawiciel Pomorskiego ZPN-u Rafał Kaczmarczyk, na co dzień trener Akademii Młodych Orłów.

Drużyna trampkarzy występująca w grupie II prowadzona przez trenerów Michała Drzymałę i Jordana Szulista wygrała rozgrywki w grupie II, a następnie pokonała w meczach barażowych Gryfa Wejherowo 3:1 i GKS Kowale 2:1 uzyskując awans do I Ligi Wojewódzkiej w sezonie 2019/20.
 
TRAMPKARZ C2 GRUPA II
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 18 49 16 1 1 124 - 26            
2. Gedania II Gdańsk 18 45 15 0 3 142 - 39            
3. Olimpic Gdańsk 18 35 11 2 5 103 - 47            
4. Jaguar II Gdańsk 18 32 10 2 6 77 - 45            
5. Morena Gdańsk 18 26 8 2 8 56 - 51 2 3 1 0 1 8 - 5
6. GTS Pruszcz Gdański 18 26 8 2 8 50 - 68 2 3 1 0 1 5 - 8
7. KS Sulmin 18 20 6 2 10 62 - 105            
8. Olimpia Osowa 18 18 5 3 10 41 - 73            
9. Sopocka Akademia Piłkarska 18 8 2 2 14 39 - 104            
10. GKS Żukowo 18 3 1 0 17 27 - 163

 

SKŁAD DRUŻYNY JUNIOR C 2

            BIDA OLIWIA

FORMELA JULIA

BREZA KONRAD

WILK WIKTOR

BRZOSKOWSKA NATALIA

ZABOROWSKI WIKTOR

CHMURZYNSKI HUBERT

ZARACH KRYSTIAN

DUZOWSKI ALAN

ZIOMKOWSKI OSKAR

KLASA JAKUB

RYBICKI MARCEL

NAWROCKI MACIEJ

ZELEZNIAK CZAREK

PIANKOWSKI KONRAD

SZULC SZYMON

SZEWCZYK PIOTR

GAWIN JAKUB

ZELEZNIK PATRYK

 

MEIER FILIP

KROPIDŁOWSKI WIKTOR

TRENER

MICHAŁ DRZYMAŁA

ASYSTENT TRENERA

JORDAN SZULIST

 
W kategorii młodzików Radunia prowadzona przez trenerów Ireneusza Stencla i Sebastiana Kuklińskiego występowała w dwóch grupach. Drużyny Raduni Stężyca zajęły I miejsca zarówno w grupie IV jak i V uzyskując awans do I Ligi Wojewódzkiej D1 w sezonie 2019/20
  MŁODZIK D2 GRUPA IV MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia I Stężyca 26 71 23 2 1 216 - 17            
2. GKS Kowale 26 60 18 6 2 139 - 18            
3. Czarni Pruszcz Gdański 26 57 18 3 5 83 - 39            
4. GKS Kolbudy 26 53 16 5 5 99 - 39            
5. Jaguar III Gdańsk 26 50 16 2 8 91 - 39            
6. Sopocka Akademia Piłkarska II 26 47 15 2 9 62 - 46            
7. Gedania II Gdańsk 26 45 14 3 9 99 - 56            
8. EX Siedlce Gdańsk 26 40 13 1 12 89 - 79            
9. Bałtyk III Gdynia AP 26 29 9 2 15 52 - 100            
10. Potok Pszczółki 26 23 7 2 17 39 - 95            
11. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 26 22 7 1 18 33 - 100            
12. GTS II Pruszcz Gdański 26 17 5 2 19 44 - 136            
13. Akademia Piłkarska LG 26 10 3 1 22 25 - 155            
14. Conrad Gdańsk 26 6 2 0 24 28 - 166          

 

 MŁODZIK D2 GRUPA V MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 24 67 22 1 1 156 - 31            
2. Cartusia Kartuzy 24 57 18 3 3 125 - 35            
3. Chojniczanka Chojnice 24 56 18 2 4 120 - 34            
4. Borowiak Czersk 24 51 17 0 7 122 - 47            
5. Wietcisa Skarszewy 24 49 15 4 5 89 - 43            
6. GKS Żukowo 24 33 10 3 11 67 - 72            
7. Wierzyca Stara Kiszewa 24 32 10 2 12 68 - 71            
8. Gwiazda Karsin 24 31 10 1 13 82 - 77 2 3 1 0 1 5 - 5
9. Wda Lipusz 24 31 10 1 13 65 - 100 2 3 1 0 1 5 - 5
10. Sławek Borzechowo 24 27 8 3 13 46 - 81            
11. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 24 10 2 4 18 35 - 91            
12. Meteor Pinczyn 24 7 2 1 21 17 - 153            
13. Kaszubia Kościerzyna 24 4 1 1 22 19 - 176          

 

SKŁAD DRUŻYNY JUNIOR D 2

BIRR TOMASZ

HINC NIKODEM

ORLIKOWSKI NIKODEM

CIECHANOWSKI MAKSYMILIAN

HINC TOMASZ

RECLAW ALEKSANDER

CZAJA JAKUB

HINZ ALEKS

RECŁAW SZYMON

DIKS OLIWIER

JERECZEK KACPER

REGLIŃSKI OSKAR

DUŁAK JAKUB

KOBIELA KACPER

REITER LUCJAN

DUŁAK KONRAD

KUCZKOWSKI MARCIN

RICHERT JAKUB

DUŁAK OLGIERD

KUKLIŃSKI IGOR

STEFAŃSKI LUCJAN

ETMAŃSKI WIKTOR

MACH KACPER

STENCEL ADAM

GABRYEL KACPER

MEIER ALEKSANDER

WUNSZ LUCJAN

GRUCHAŁA DAMIAN

NACZK WIKTOR

ŻYNDA SZYMON

TRENER

IRENEUSZ STENCEL

ASYSTENT TRENERA

SEBASTIAN KUKLIŃSKI

 

Drużyny Orlików prowadzona Przez trenerów Mateusza Zaracha i Sławomira Górskiego zajęły I i III miejsca w grupie XV
 

ORLIK E2 GRUPA XV
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia I Stężyca 15 29 9 2 4 30 - 14            
2. Sopocka Akademia Piłkarska 15 28 8 4 3 33 - 13            
3. Radunia II Stężyca 15 26 7 5 3 35 - 13            
4. AP Banino 15 25 7 4 4 23 - 21            
5. Pomorzanin Gdynia 15 16 5 1 9 23 - 28            
6. AP KP I Gdynia 15 2 0 2 13 6 - 61          

 

SKŁAD DRUŻYNY JUNIOR E 2

 

PAWEŁ BEDNAREK

JULIAN WICA

SZYMON GOLL

PIOTR FELSKOWSKI

SZYMON WICA

FILIP GÓRSKI

JÓZEF HINC

JAN ZARACH

KRYSTIAN REGLIŃSKI

MAKSYMILIAN MEIER

ALAN ZBLEWSKI

NIKODEM RICHERT

PATRYK PAWELA

CEZARY CYBULSKI

KSAWERY SZWABACH

SEBASTIAN REITER

HUBERT DOMASZK

MACIEJ ZABOROWSKI

FILIP SYNAK

PAWEŁ FELSKOWSKI

KONRAD ZABOROWSKI

MICHAŁ WĄSOWICZ

FILIP GABRYEL

 

     
     

TRENER

MATEUSZ ZARACH

ASYSTENT TRENERA

SŁAWOMIR GÓRSKI

Tagi

GALERIA