Jowita Dance Stężyca na Krajowych Mistrzostwach IDO Disco Freestyle

Gminna Formacja Taneczna „Jowita Dance Stężyca” miała możliwość zaprezentowania się w dniach 30-31 marca 2019 r. na Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization Disco Dance, Disco Freestyle, Disco Show Szczecin 2019. Nasi uczestnicy mieli możliwość zmierzenia się z najlepszymi klubami tanecznymi w Polsce. Po bardzo zaciekłym boju w tańcu. tancerze wywalczyli odpowiednio w swoich kategoriach wiekowych i tanecznych:

Wiktor Konkol – I miejsce w kat. 11 lat – ponownie broniąc tytuł Mistrza Polski

Marta Korada i Marta Kaliszewska – V miejsce w duetach w kat. powyżej 15 lat

Bianka Kulwikowska i Magdalena Myszk – VI miejsce w duetach w kat. powyżej 15 lat

Agata Kołodziejczyk – VII miejsce w kat. do 7 lat, wystartowała jako najmłodsza reprezentantka Gminy Stężyca

Udział w tych zawodach kwalifikuje do udziałów w Mistrzostwach Europy w Montecatini we Włoszech oraz do Mistrzostw Świata w Chomutov w Czechach.

Serdecznie gratulujemy dobrych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów.