wróć

Konkurs „Przestrzeń Książki”

Gmina Stężyca nawiązała współpracę z Wydziałem Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie. W ramach współpracy został ogłoszony konkurs „Przestrzeń Książki”. Jest to konkurs dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz ASP w Krakowie na opracowanie aranżacji wnętrz i wyposażenia nowo powstającej biblioteki w Stężycy (woj. pomorskie).

Zadaniem konkursu jest uzyskanie całościowego, wizyjnego projektu z nowatorskim spojrzeniem na funkcję i architekturę wnętrz, z uwzględnieniem cech jego najbliższego otoczenia. Koncepcja konkursowa powinna w najlepszy możliwy sposób stworzyć architektoniczno-wnętrzarską wizję w kontekście misji i form działania instytucji, z poszanowaniem istniejących autorskich założeń bryły architektonicznej.

Wydział Architektury Wnętrz ASP Kraków jest państwową uczelnią wyższą, kształcącą w różnych dziedzinach projektowych, takich jak: projektowanie architektury wnętrz, projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz, design, projektowanie przestrzeni ekspozycyjnych, scenografia oraz intermedia.

Cieszymy się bardzo z nawiązanej współpracy i nie możemy doczekać się propozycji studentów.

Link do konkursu

https://waw.asp.krakow.pl/przestrzen-ksiazki-konkurs/

Tagi