Grad medali Raduni Stężyca w Lotos Griffin Cup

Zakończył się cykl turniejów piłki nożnej halowej Lotos Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosława Michalskiego. Była to pierwsza edycja rozgrywek, zostały, których organizatorem był Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku we współpracy z niektórymi samorządami województwa pomorskiego. Do turniejów mógł zgłosić się każdy klub zrzeszony w strukturach Pomorskiego ZPN. Turnieje cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, że w niektórych rocznikach lista uczestników była zamknięta już dwie minuty po terminie od którego drogą mailową można było zgłaszać zespoły do rozgrywek. Inauguracyjną edycję Lotos Griffin Cup na długo zapamiętają piłkarze Raduni Stężyca, którzy realizują program "Piłkarska przyszłość z Lotosem" w klasach sportowych o profilu piłka nożna Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy  oraz w Klubie Sportowym Radunia Stężyca. Zespoły Raduni uczestniczyły w siedmiu turniejach, aż sześć razy stając na podium i aż trzy razy zajmując pierwsze miejsce.

Osiągnięcia Raduni w Lotos Griffin Cup:

Rocznik 2001 - złoty medal
Radunia wystąpiła w składzie: Filip Mach, Kacper Górak, Ramigiusz Chmurzyński, Jan Kneba, Michał Koszałka, Miłosz Cyra, Mikołaj Leyk, Szymon Baska, Paweł Trun, Tomasz Garski, Jakub Mach, Dominik Zdrojewski, Kacper Cichosz i Jakub Kafarski.
Trenerzy: Dawid Klawikowski, Krzysztof Cichosz
Najlepszym strzelcem został Jakub Kafarski z Raduni Stężyca z 6 bramkami.

Rocznik 2003 - złoty medal
Zespół Raduni Stężyca rocznik 2003 trenera Mateusza Zaracha w Kwidzynie wystąpiła w składzie: Igor Pawłowski, Błażej Kulwikowski, Nikodem Cybula, Mateusz Juński, Kacper Tempski, Igor Grzymkowski, Patryk Wnuk-Lipiński, Oskar Cylka i Dominik Kaliszewski.
Trenerzy: Mateusz Zarach, Michał Woźniak
MVP LOTOS Griffin Cup został piłkarz Raduni Igor Grzymkowski

Rocznik 2004 - złoty medal
Radunia Stężyca w składzie: Kuba Sikorski, Filip Pawłowski, Julia Formela, Wiktor Klasa, Dominik Kaliszewski, Krystian Zarach, Łukasz Richert , Stanisław Wincek.
Trenerzy: Mateusz Zarach, Michał Woźniak
Najlepszym strzelcem został, a właściwie została!!! Julia Formela (Radunia Stężyca)- 6 bramek.

Rocznik 2007 - srebrny medal
Zespół Raduni Stężyca: Kacper Mach, Tomasz Birr, Aleks Hinz, Jakub Richert, Szymon Recław, Tomasz Hinc, Aleksander Rclaw, Adam Stencel, Konrad Dułak i Wiktor Etmański.
Trenerzy: Ireneusz Stencel, Maciej Stencel, Sebastian Kukliński
Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany piłkarz Raduni Wiktor Etmański.

Rocznik 2008 - brązowy medal
Radunia wystąpiła w składzie: Nikodem Orlikowski, Oliwier Diks, Wiktor Naczk, Hubert Skorowski, Igor Kukliński, Kacper Kobiela, Aleksander Meier, Jakub Dułak, Szymon Mejer i Maksymilian Ciechanowski.
Trenerzy: Sebastian Kukliński, Maciej Stencel, Ireneusz Stencel
Najlepszym bramkarzem rozgrywek wybrany został Nikodem Orlikowski z Raduni Stężyca.

Rocznik 2009 - srebrny medal
Radunia Stężyca zagrała w składzie: Krystian Regliński, Julek Wica, Alan Zblewski, Maks Meier, Piotr Felskowski, Paweł Felskowski, Maciej Zaborowski, Filip Górski, Filip Gabryel, Sebastian Reiter.
Trenerzy: Krzysztof Cichosz, Christian Domaschke.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Górski.